Kolastyna, Peeling do stóp

Kolastyna, Peeling do stóp

Peeing do stóp Kolastyna została wzbogacony o specjalnie wyselekcjonowane składniki:
- Collasten Complex - unikalną kompozycję kolagenu, elastyny i glikogenu.
- Peelingujace drobinki ze skały wulkanicznej oraz mocznik. To wyjątkowe połączenie komponentów wspomaga usuwanie martwych komórek naskórka, pozostawiając stopy nawilżone, aksamitnie miękkie i gładkie, odprężone delikatnym zapachem. Testowany dermatologicznie.

Kolastyna peeling

Nie przypadł mi do gustu.Nic ciekawego ze stopami on nie robi.Jest drogi i bezużyteczny.Strata pieniędzy i czasu.Nie polecam.Porażka.zapach przypomina proszek do czyszczenia zlewu.

Mój ulubiony piętozdzierak

Zgłosiłam - oceniam.

Ten niepozorny peeling jest moim ulubionym zdzierakiem do stóp. Stoi zwykle gdzieś na dolnej półce wśród porozrzucanych przez klientów Rossmanna tubek. Na szczęście ja go tam odkryłam, kupiłam i polubiłam :)

- Peeling jest zamknięty w mięciutkiej, półprzezroczystej tubce pozwalającej śledzić ubytek kosmetyku.

- Jest tani.

- Ma bardzo przyjemny zapach, trochę miętowy, trochę ziołowy, w każdym razie świeży i orzeźwiający.

- Peeling ma postać białego kremu, kiedy jednak rozsmarujemy go na stopach, zaczynają ujawniać się liczne drobinki - bardzo, bardzo skuteczne w swoim działaniu. Wyraźnie peelingują stopy, ale bez przesady - nie kaleczą, nie podrażniają itp.

- Stopy po jego użyciu są odświeżone, miękkie, zadbane.

- Prawdopodobnie peeling nie poradzi sobie z pancernymi stopami, odciskami, nagniotkami itp. ale powiedzmy dla "zwykłych" stóp jest jak znalazł.

Minusy:
-niedawno widziałam go w Rossmannie z etykietką "cena na do widzenia" więc czym prędzej wrzuciłam do koszyka jedną tubkę.

Ogólnie: dla mnie jest to bardzo dobry, skuteczny peeling. Nie lubię pseudo-peelingów, które tylko miziają stopy, używanie ich mija się z celem. Natomiast ten sprawuje się doskonale. Polecam :)

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: kilka, może ze 3