Equilibra, Aloesowy krem do rąk i paznokci

Equilibra, Aloesowy krem do rąk i paznokci

Aloesowy krem do rąk i paznokci Equilibra jest bogaty w wyselekcjonowane składniki pochodzenia naturalnego. Nawilża i chroni skórę dłoni oraz paznokcie. Aloesowy krem do rąk i paznokci Equilibra z wysoką zawartością aloesu (40 %) szybo się wchłania nie pozostawiając tłustego filmu.
Składniki aktywne Equilibra aloesowy krem do rąk i paznokci:
- Olejek ze słodkich migdałów: utrzymuje nawilżenie, Wosk pszczeli: chroni skórę przed odwodnieniem, Gliceryna roślinna: przywraca naturalną miękkość skóry,
- Keratyna: paznokcie,
- Witamina E: naturalny antyoksydant,
- Aloes (40 %): nawilża, chroni i przywraca równowagę skóry dłoni.
Nie zawiera parafiny, olejów mineralnych, parabenów, wazeliny, sztucznych barwników. Kompozycja zapachowa bez alergenów. Testowane dermatologiczne.

Fajny!

Krem dostajemy w miękkiej, plastikowej tubce z zamknięciem również typu klik. Jego pojemność to 75 ml.
Zapach przyjemny, delikatny -aloesowy, który dość długo utrzymuje się na dłoniach.
Krem ma lekką, białą konsystencję, a do porządnego nasmarowania dłoni wystarcza go naprawdę niewiele, przez co jest bardzo wydajny. Super się wchłania, zostawiając jednak na skórze wyczuwalną warstwę, ale bardzo przyjemną. Jeżeli chodzi o działanie to wyraźnie czuć efekt nawilżenia dłoni, bardzo dobrze wygładza, zmiękcza i ogólnie odżywia. Skóra jest miękka, delikatna i na długo pachnąca.

Aloesowy krem

Kilka kosmetyków tej marki otrzymałam w prezencie, w tym dwa kremy do rąk na bazie soku aleosowego oraz z masłem shea. O kremie aloesowym słyszałam wiele pozytywnych opinii natomiast o kremie z masłem shea praktycznie nic. Po przeczytaniu opinii o tym kremie stwierdziłam, że jako pierwszy testuję aloesowy. Zawiera wiele dobroczynnych składników, po prostu krem idealny. Niejednokrotnie wspominałam w recenzjach, że dłonie to wizytówka kobiety, dobry krem to podstawa pielęgnacji.
Opakowanie - standardowe, wygodne w użyciu , z przyjemna dla oka szatą graficzną, zamknięcie na "klik", pojemność idealna do torebki.
Zapach- ładny, delikatny, aloesowy z domieszka słodkiej nuty.
Konsystencja - lekka i kremowa, dobrze rozprowadza się na dłoniach. Pozostaje taka satynowa powłoczka która otula dłonie.
Działanie - szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy, dobrze nawilża, koi spierzchnięcia, przyspiesza gojenie ( skaleczenia, otarcia), wygładza i regeneruje. Dłonie są mięciutkie, gładkie i aksamitne w dotyku. Efekt ten utrzymuje sie nawet po umyciu rąk.
Krem rewelacyjnie zmiękcza skórki, są nawilżone i łatwo dają sie odsuwać przy manicure.
Wydajność -bardzo dobra, niewielka ilość wystarczy aby pokryć kremem całe dłonie.
Krem spisuje sie bardzo dobrze, używam go zarówno w pracy, domu jak i w autobusie. Jest to mój pierwszy kosmetyk tej marki, na pewno wypróbuje inne. Polecam.

Aloes na wszystko

Konsystencja jego jest lekka, kremowa, dość treściwa o delikatnym, przyjemnym i niesprecyzowanym dla mnie zapachu. Po nałożeniu na skórę dłoni bardzo szybko wnika w nią nie pozostawiając ani tłustej ani lepkiej warstwy. Po nałożeniu kremu odczuwa się satynowe rękawiczki, które otulają i koją, po czym fantastycznie nawilżają za sprawą cennego aloesu i olejku ze słodkich migdałów. Kosmetyk regeneruje naskórek i przyspiesza gojenie się ran, chroni i pielęgnuje całe dłonie. Produkt jest bardzo wydajny, wystarczy jego odrobina by dłonie stały się miłe i aksamitne w dotyku.

Lekki, porządnie nawilżający krem

Zgadzam się z opinią poprzedniej Recenzentki: ten krem to coś innego niż spotykane na sklepowych półkach. Produkt jest dobrze pomyślany i bardzo udany - nawilża naprawdę dobrze nie mając dwóch typowych wad silnie nawilżających kremów glicerynowych: nie lepi się i nie szczypie podrażnionych dłoni. Nie ma też wad typowych dla cięższych, odżywczych specyfików: nie zostawia tłustej warstwy.
Mam bardzo, bardzo suchą skórę dłoni i ten krem bardzo ładnie ją nawilża - jest miękka, nie czuję nieprzyjemnego ściągnięcia, mniej widać zmarszczki, . Jedynym minus określiłabym jako to, że nawilżenie utrzymuje się niezbyt długo, ale w sumie mogłabym to powiedzieć o większości kremów, których zdarzyło mi się używać. Krem łagodzi podrażnienia skóry i przyspiesza gojenie się drobnych spękań naskórka.
Szybko wchłania się/wysycha, więc można minutę po jego nałożeniu śmiało dotykać papieru itd.
Opakowanie to miękka, całkiem zgrabna tuba, z której łatwo wydobyć tyle produktu, ile potrzeba. Wydajność jest dobra, bo konsystencja jest dość treściwa, żeby nawilżyć, ale zarazem łatwo się rozprowadzić. Zapach może wzbudzić różne odczucia, kto pił sok z aloesu, lub zna specyfiki Equilibra (z grubsza pachnące wszystkie podobnie) ten wie o czym mówię (sama odbieram go jako przyjemny, ale sporo ludzi uważa, że kosmetyk nim pachnący sfermentował albo ma w sobie mityczną ,,samą chemię" ;)

wyróżnia się z tlumu

Ciekawy produkt.
Krem ma lekką, ale nie lejaca konsystencje. Bardzo dobrze się wchłania, moja skóra wręcz go pije, przez co nie zostawia żadnego tłustego filmu. Widać poprawkę skóry dłoni (mam na prawde bardzo suche dlonie), jednak potrzebuje np. Na noc czy po kąpieli czegoś tresciwszego.
Ładnie pachnie aloesem.
Z minusów - jest niewydajny. Zużylam go w 3-4 tygodnie, a kosztowal coś koło 13zl.
Ogolnie jest to fajny nawilżający produkt do używania w trakcie dnia. Wchlania się całkowicie, zero filtru, ciapania, klejenia sie.
Tubka niby zwykla, ale po rozcieciu prawie nic w niej nie bylo, za co też duży plus. Nie lubię kremow, gdzie po rozcieciu mamy jeszcze 1/4 produktu.
Na pewno jest to coś innego niż zwykle drogeryjne parafinowo-glicerynowe kremy.