Scholl, Velvet Smooth, Elektroniczny system do pielęgnacji paznokci

Scholl, Velvet Smooth, Elektroniczny system do pielęgnacji paznokci

Sprawdź ceny produktu

Elektroniczny System do pielęgnacji paznokci Scholl Velvet Smooth to idealny sposób na utrzymanie zdrowo wyglądających i lśniących paznokci bez wysiłku. To łatwe w użyciu urządzenie działa w 3 prostych krokach.
Krok 1: Opiłuj- manicurzyści polecają piłowanie paznokci ponieważ pomaga zapobiegać ich niszczeniu
Krok 2: Wygładź- aby wyrównać krawędzie i wygładzić płytkę paznokcia
Krok 3: Wypoleruj- aby natychmiast nadać im zdrowo wyglądający połysk.

inne

Bardzo dobry!!!

Pilnik ten jest idealny do pielęgnacji paznokci. Zestawie składa się z trzonu, który jest poręczny, łatwo się go utrzymuje w dłoni, oraz są trzy nakładki:
-pierwsza do piłowania,
-druga do wygładzenie płytki,
-trzecia do wypolerowania,
Wszystkie nakładki radzą sobie świetnie. Najczęściej używam nakładki do wygładzania i wypolerowania, do piłowania sporadycznie, gdyż uwielbiam długie paznokcie i nie piłuje bez potrzeby. Lecz z ciekawości musiałam i zobaczyć działanie pierwszej nakładki. I tu trzeba troszkę uważać i nie szaleć z pilnikiem, gdyż można spiłować więcej niż się chcę. Nakładka do wygładzania świetnie sobie radzi z wszelkimi nierównościami , a trzecia do wypolerowania daje niesamowity efekt, paznokcie aż się błyszczą :)
Używanie tego pilnika to sama przyjemność , oszczędność czasu i genialny efekt.
Polecam wszystkim!!!

fajny

Jestem osobą która z pełną precyzją dba o swoje paznokcie.od jakiegoś czasu bardzo chciałam mieć taki zestaw do pielęgnacji paznokci. Mąż sprezentował mi go na urodziny... Zestaw super..idealnie pielęgnuje i poleruje paznokcie..już nie musze ślęczeć godzinami z mnóstwem pilnikiw polerek żeby paznokcie wyglądały na zadbane. Jedynie co mnie zszokowało to cena.. No ale nie ja płaciłam..więc stwierdzam że zestaw jest super.

Fajny gadżet

Nie lubię bawić się pilniczkiem, polerką i innymi dodatkami do pielęgnacji paznokci. Zajmuje mi to dużo czasu, a efekt nigdy nie jest zadowalający. Żeby ułatwić sobie pracę kupiłam ten elektryczny pilniczek.

Składa się z trzonu zasilanego na baterie oraz trzech wymiennych końcówek. Jego użycie wydaje się być proste i takie też jest. Jest dość poręczny, nie wyślizguje się z ręki, jednak trochę wibruje - co osobiście mnie denerwuje.
Nakładka 1.
Ma ona za zadanie nadać odpowiedni kształt naszym paznokciom. Tak tez się dzieje. W szybki sposób mam w końcu ładne owalne paznokcie. Przy kwadratach trzeba się trochę dłużej pomęczyć, by były dokładnie dopracowane. Mam wrażenie, że czasem działa za szybko i skraca mi za bardzo paznokcie.
Nakładka 2.
Wyrównuje i wygładza płytkę paznokcia. Jak dla mnie sprawdza się najlepiej za wszystkich trzech. Płytka jest idealnie gładka. Czasem używam tylko i wyłącznie tej nasadki, ponieważ polerka to dla mnie znienawidzona czynność
Nakładka 3.
Tutaj wypada najsłabiej na tle innych. Żadnego błysku po jej użyciu nie widzę. Jedynie poprawia efekt po swojej poprzedniczce.

Jest to fajny gadżet dla takich leni jak ja. Skraca czas dbania o nasze pazurki. Jednak nakładki są przeze mnie w różnym stopniu użytkowane. Wydaje mi się, że produkt nie został do końca dopracowany.

Polecam!

Produkt sprawdził się znakomicie, zdecydowanie spełnia swoją rolę. Dobrze piłuje paznokcie i poleruje. Po zakończonej pielęgnacji, paznokcie wyglądają pięknie i zdrowo.
Parę wad jednak ten produkt ma. Mianowicie szybko ścierają się poszczególne części. I cena również jest na duży minus

nie polecam

Dostałam to "cudo" w prezencie. Dobrze, że sama nie kupiłam.
Paznokci nie mam super twardych. Piłowanie za pomocą tego urządzenia trwa wieki, a i tak nie doczekałam się wyczekiwanego efektu. Po 10 paznokciach u rąk nasadka nr 1 stępiona. Do tego niezbyt komfortowe uczucie drgawek :/ Niewypał. Nie polecam.

Nie polecam

Wygrałam ten pilniczek w nagrodzie. Z góry mówię, że moje paznokcie nie są super twarde, ale da się je zapuścić. na początku byłam zachwycona, fajnie spiłował, ale mimo wszystko ciężko jest uzyskać konkretny efekt (migdał etc) Wygładzanie też okej, polerowanie mnie zachwyciło. No do póki paznokcie nie zaczęły rosnąć i okazało się, że każdy z paznokci łamał mi się warstwa po warstwie, teraz dopiero odrosły mi całe paznokcie i nie łamią się co chwila, teraz używam tylko opcji piłowania, ale używałam go może z 7 do 10 razy i już wymienna końcówka do piłowania jest zupełnie nie do użytku. Nie kupiłabym go ponownie, to wygładzanie i polerowanie zupełnie mi zniszczyło paznokcie!

Drogi i nieefektywny

Zaniżę średnią ocen - dla mnie ten wynalazek to niewypał. Nie radzi sobie z piłowaniem, może mam twarde paznokcie, ale trwa to wieki, a przy mocniejszym przyłożeniu głowica zwalnia obroty - lipa jednym słowem. Jedyne, co dawało jakiś efekt, to nakładka polerująca, ale taki sam efekt mogę osiągnąć zwykłym bloczkiem za kilka złotych. Jednym zdaniem - ani nie ułatwia, ani nie przyspiesza niczego. Nie polecam.

Aż się chce piłować :)

Jak już nie raz wspominałam, jestem strasznym leniem jeżeli chodzi o pielęgnację, lubię jak "samo się robi"- dosłownie ;). Pilnik do stóp Scholl kupiłam niemal od razu gdy się pojawił i bardzo go sobie cenię, dlatego też dałam szansę i temu urządzeniu- chociaż początkowo nabijałam się czego to ludzie nie wymyślą, gdy zobaczyłam go na wystawce w jakiejś aptece. Kupiłam go ze względu na nasadkę piłującą, pozostałych nie używam bo nie mam takiej potrzeby. Sprawdza się naprawdę dobrze, mimo że mam bardzo twarde paznokcie u rąk, a u stóp nawet nie wspomnę, stosuję go do nadawania kształtu i lekkiego skracania. Wg mnie mógłby mieć trochę większą moc, bo lekko zwalnia podczas przyłożenia, ale to raczej wina moich "twardzieli", osoby o standardowych paznokciach mogą nie podzielić tej opinii. Używam go już miesiąc średnio co kilka dni i ani nasadka, ani bateria nie wykazują znamion zużycia, jeżeli u kogoś coś takiego się dzieje- zapewne jest to podróbka (zanim dokonałam zakupu przejrzałam dokładnie internety, gdzie aż roi się od podrobionych produktów Scholl VS i opisów osób, które na takowe trafiły, więc pomimo, że wiele rzeczy zamawiam na Allegro, tym razem udałam się do Rossmana żeby nie ryzykować). Pilniczek stale leży w zasięgu mojej ręki i często sięgam po niego żeby tylko lekko poprawić, doszlifować kształt tego czy innego pazurka- zwykłym po prostu nie chciałoby mi się tego robić ;). Cenę uważam za stanowczo zbyt wygórowaną, urządzenie jest dobre ale jego koszt nie powinien wykraczać poza kwotę dwucyfrową.

Ilość zużytych opakowań: nie dotyczy

Zmarnowane pieniądze

Bateria się momentalnie rozładowuje, trzeba doliczyć koszt zakupu akumulatorków i ładowarki, bo na bateriach pójdzie się z torbami.

Przy piłowaniu drugiej ręki pilnik już ledwo zipie. Piłuje bardzo delikatnie, może być używany jedynie do wygładzenia końcówek paznokci, co i tak trwa wieki.
Nie wiem skąd tyle pozytywnych opinii.

Niestety zmarnowałam pieniądze, nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: Nie dotyczy

Przyjaciel kobiety :)

Mam słabe paznokcie i zawsze trudno było mi je idealnie opiłować i osiągnąć harmonijny kształt. Elektroniczny pilnik znacznie ułatwił te zabiegi. Piłuje pazurki bardzo precyzyjnie (mamy do wyboru 2 prędkości), a także wygładza i poleruje wykańczając efekt. Dłonie wyglądają jak po wizycie u manikiurzystki :) C o prawda, cena podana przez producenta troszkę odstrasza, ale w internecie można kupić pilnik taniej (ja kupiłam na waptece i zapłaciłam niecałe 134 zł).

Genialny.

Piłowanie paznokci było zawsze moją zmorą, nie lubiłam i nie potrafiłam tego zrobić tak, żeby wszystkie paznokcie były tej samej długości i tego samego kształtu z zestawem od Scholla to już żaden problem. Jedynym minusem może być cena, jednak uważam, że i tak warto bo w tym wypadku cena i jakość idą w parze.

Używam tego produktu od: 3 tygodnii
Ilość zużytych opakowań: Jedno opakowanie

polecam

Pilnik testuję od 2 tygodni i jestem bardzo zadowolona. Pilnik bardzo dobrze piłuje i nadaje kształt paznokciom, wyrównuje płytkę i poleruje. Do każdej z tych czynności mamy inną nasadkę. Są one niewielkie, ale wystarczające do wygodnego stosowania. Kiedy się zużyją można bez problemu dokupić zapasowe. Urządzenie ma dwie prędkości do wyboru. Do pierwszego piłowania używam tej szybszej, później do bardziej precyzyjnego wykończenia manicure wolę tę wolniejszą. Dużym plusem jest też to, ze podczas pracy pilnik nie robi dużo hałasu. Miałam kiedyś jakąś frezarkę, ale nie dało się przy niej np. oglądać tv czy rozmawiać prze telefon, tutaj nie ma tego problemu. Jeśli ktoś może sobie pozwolić na taki wydatek, to naprawdę szczerze polecam.