Unia, Alantan Dermoline, Krem głęboko nawilżający

Unia, Alantan Dermoline, Krem głęboko nawilżający

Krem głęboko nawilżający Alantan jest przeznaczony do pielęgnacji przesuszonej i podrażnionej skóry:
- Mocznik silnie nawilża i zmiękcza skórę, składnik naturalnego czynnika nawilżającego skóry NMF.
- Alantoina przyspiesza regenerację naskórka.
- D-pantenol regeneruje gospodarkę wodną, zapewniając skórze elastyczność.

Wybawca podraznionej buzi

Do twarzy najlepszy z calej serii. Cudownie nawilza i koi. Nie wchlaniasie do matu jak niebieski brat. Zostawia lekka poswiate . Swietny na dzien i pod makijaz. Nie jest ciezki, nie klei sie po nim buzia. Uzywam go na dzien i czasem grubsza warstwe bmnanoc. Jak za duzo wycisne, to nadmiar wsmarowywuje w lokcie. Warto sprobowac do wrazliwej cery. Polecam !!!

Dobry, tani kremik

Naprawdę tani i dobry kremik. Lekki, szybko się wchłania i nie klei. Używam go pod makijaż, na noc jako dodatkowa warstwa pod "krem na noc". Nie daje spektakularnego efektu ale ma dobry skład, nie podrażnia i mozna go kupic prawie w każdej aptece.

Najlepszy krem jaki miałam

Od paru dobrych miesięcy szukałam kremu który idealnie nawilży moją twarz do której ŻADNE kremy się nie wchłaniały. Miałam z tym okropny problem, aż wkońcu krem Alantan Dermoline poleciła mi pani doktor. Spróbowałam, chociaż prawde mówiąc nie byłam nastawiona wspaniale na ten krem, patrząc na poprzednie "doświadczenia. Kupiłam go za grosze w aptece, chyba za 8,99. Cena niziutka, a krem to moje wybawienie od przesuszonej skóry. Jest idealny, nawilża dogłębnie, nie pozostawia żadnej lepkiej warstwy, szybciutko się wchłania. Jestem w trakcie chyba 4 opakowania i sięgne z chęcią po jeszcze więcej. Zapachu nie ma, więc nic nie drażni, nadaje się jak najbardziej do cery skłonnej do alergii.

Hicior

Krem kupiłam po dobrych i pochlebnych opiniach właśnie na kwc. Nie zawiodłam się ani trochę!
Moja skóra jest tłusta, lubi się jednak odwodnić, czasami się zbuntuje i coś ją zapcha.
Moim zdaniem jest to lepszy produkt niż nie jeden markowy krem w drogerii i w dodatku za bardzo małe pieniądze.

Coś pięknego

Krem ma same zalety - jest tani, świetnie nawilża, nie zapycha, łagodzi, no normalnie ideał! Sama używam go tylko co jakiś czas na przesuszone policzki, bo mam cerę mieszaną, ale sprawdza się świetnie. Przypadł do gustu mojemu chłopakowi, który się z nim nie rozstaje :)

Krem nawilżający za tanie pieniądze

Ten krem jest dla mnie zdumiewającym odkryciem, przetestowałam już naprawdę sporo "kremów nawilżających", ale tylko ten tak naprawdę mi się sprawdził. Wprawdzie nie mam cery suchej, ale używam bardzo silnych leków dermatologicznych, które bardzo wysuszają mi skórę. Zanim natknęłam się na alantan, nie mogłam sobie poradzić z suchą skorupą na twarzy, nagminnie musiałam wspomagać się peelingami, co nie było zapewne zbyt dobre dla mojej cery. A nawet peelingi czasami nie pomagały i musiałam odstawiać na jakiś czas maści od dermatologa, żeby moja twarz wróciła do normy pod względem nawilżenia. To z kolei powodowało, że od lat nie mogłam poradzić sobie z problem z trądzikiem. Dopiero teraz mam możliwość stosowania kuracji od dermatologa jak powinnam i dopiero teraz widzę jej rezultat. Ten krem naprawdę bardzo mi pomógł, choć to nie oznacza, że działa cuda. Muszę go nakładać kilka razy dziennie i często grubą warstwą jak maseczkę, niemniej jednak w dużej mierze przyczynił się do poprawy stanu skóry.

Świetny krem!

Ten krem ratuje moja przesuszona i odwodniona skórę, super dogłębnie nawilza, leczy podrażnienia, moja skóra stała się bardziej napięta, nawilżona i rozjasniona.. krem ma bardzo dobry skład, nie ma zapachu, jest lekki, szybko się wchłania, nadaje się pod makijaż jak i do zmieszania go z podkładem, nic się nie waży, nie zapycha, ma 50g jest wydajny do kupienia w aptekach a jego cena to ok 10 zl.. polecam wypróbować bo warto!

Idealny

Mój ulubiony krem nawilżający. Szybko się wchłania, doskonały na dzień, pod makijaż. Świetnie sprawdza się także na tłustych partiach mojej cery - nie zapycha, a jednocześnie intensywnie nawilża, dzięki czemu moja skóra wygląda 1000 razy lepiej i mniej się przetłuszcza.
Dobrze miesza się z olejami i olejkami, więc łatwo można wzbogacić jego pielęgnujące właściwości poprzez dodatek wybranych surowców kosmetycznych.

za taką cenę - świetny

Używałam go jako krem na dzień podczas kuracji izotretynoiną. Nawilża bardzo dobrze, a przy tym jest lekki i dobrze się wchłania. Na noc wzbogacałam go olejem z dzikiej róży.
Skład nie jest zbyt dobry, a mimo to krem mnie nie zapchał i nie spowodował innych problemów skórnych, Na pewno warto go wypróbować.
Jedynym minusem jest opakowanie - nie można zobaczyć ile produktu jeszcze zostało, a gdy już się kończy, ciężko go wydobyć.
Używałam go około dwa miesiące.

Cudeńko

Tani, lekki, nawilżający krem, który nie będzie zapychał? Taki wlaśnie jest alantan.
Mam cerę mieszaną w kierunku suchej i unikam parafiny, która mnie okrutnie zapycha (zdziwiłybyście się ile produktów aptecznych drogich marek jak np.Vichy ma w skąłdzie parafinę).
Alantan sprawdza się u mnie świetnie. Niezapycha, nie powoduje uczulenia, nie pieczę, a koi. Kosztuje ok.10zł więc są to grosze jak na taki krem. Szybko się wchłania.
Pozostawia błysk na twarzy - to naturalne moim zdaniem i nei ma się co czepiać. Moja skóra wygląda fenomenalnie, jest miękka, elastyczna... co tu dużo wymieniać - świetny produkt!
Wersja różowa uratowała mnie rok temu gdy schodziła mi skóra z twarzy, a ta jest idealna do zapobiegania i codziennej pielęgnacji (w tym roku, póki co nic z moją cerą się nie zadziało w sezonie grzewczym).
Na pewno wrócę do tego produktu o ile neibieska wersja nie będzie lepsza (bo tamtej jeszcze nie próbowalam, ale mam na nią chrapkę :P )

5/5

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 op.