Norel, Sensitive, Serum do twarzy do cery naczynkowej

Norel, Sensitive, Serum do twarzy do cery naczynkowej

Norel serum Sensitive o konsystencji żelowej do codziennego stosowania pod krem z linii Arnika – znacznie intensyfikuje jego działanie. Wysoka zawartość biologicznie czynnych ekstraktów roślinnych zapewnia intensywną pielęgnację cerom naczyniowym i z objawami trądzika różowatego. Skutecznie rozjaśnia i ogranicza proces „pękania” naczynek. Bardzo efektywnie łagodzi stany zapalne przy trądziku różowatym, rozjaśnia i likwiduje zaczerwienienia oraz obrzęki pochodzenia naczyniowego.
Składniki aktywne Norel serum Sensitive:
- Ekstrakty z arniki górskiej, kasztanowca, ruszczyka, hamamelisu– wzmacniają i uszczelniają naczynka krwionośne, działają przeciwzapalnie, przeciwobrzękowo i ściągająco.
- Ekstrakt z diabelskiego szponu - działa przeciwzapalnie, łagodząco i regenerująco. Wzmacnia funkcje obronne skóry.
- Rutyna– flawonoid z perełkowca japońskiego o działaniu uelastyczniającym i wzmacniającym naczynka krwionośne. Neutralizuje wolne rodniki.

serum
w butelce
<50ml

Bardzo dobry!

Polubiłam to serum. Lekkie ale treściwe, nawilżające i ujednolicające koloryt cery. Stosowalam rano pod makijaż i wieczorem w ramach warstwowej pielegnacji. Szybko sie wchłania. Nie pozostawia lepkiej wartswy na skórze. Zarówno dobrze leży na nim podkład jak i pozwala wchlaniać się produktom pielegnacyjnym nakladanym w kolejnych warstwach. Bardzo wydajny. Przyjemny w stosowaniu, raczej bez charakterystycznego zapachu. Nie zapycha. Skład przyjazny. Konsystencja przyjemna. Wystarczy bardzo mala ilosc by pokryć twarz i szyję.

Bez rewelacji

Zużyłam produkt do samego końca ciekawa czy po dłuższym stosowaniu zmieni się coś w mojej skórze na plus. Niestety. Produkt nie zobił z moją zaczerwienioną, naczynkową skórą absolutnie nic. Nie kupię ponownie.