Norel, MultiVitamin, Rozświetlający krem pod oczy dotleniający

Norel, MultiVitamin, Rozświetlający krem pod oczy dotleniający

Bogaty krem pod oczy Norel MultiVitamin o konsystencji masła do komplek-sowej pielęgnacji suchej, zmęczonej i dojrzałej skóry wokół oczu. Krem pozostawia na skórze delikatny film chroniącym ją przed wysusze-niem i odwodnieniem. Wygładza zmarszczki, ujędrnia oraz pobudza syntezę kolagenu. Głęboko nawilża, energizuje i rozświetla skórę wokół oczu, zapewniając efekt optycznej redukcji cieni i zmarszczek. Zawiera składniki znane z działania:
∙ kompleks witamin: A (retinol), B3, B6, C, E, F (NNKT), prowitamina B5 – zapewnia de-likatnej skórze wokół oczu regenerację, odno-wę i blask, a wysoka efektywność wiązania wolnych rodników zapobiega fotostarzeniu;
∙ koenzym Q10, antyoksydant i stymulator procesów życiowych komórek, tj. wymiany energetycznej i tlenowej – poprawia koloryt cery i wzmacnia przeciwzmarszczkowe działa-nie kompleksu multiwitaminowego;
∙ Corum 8803 (lipopeptyd), hydroksyprolinę – stymulują syntezę kolagenu i elastyny, wzmacniają, uelastyczniają i „zagęszczają” skórę;
∙ kofeinę – stymuluje mikrokrążenie skórne, zmniejsza cienie i „worki” pod oczami;
∙ kompleks lipidowy (oliwa z oliwek, masło shea) – zapewnia skórze jedwabistość, gładkość i elastyczność;
∙ pullulan (glukan) – regeneruje i nawilża naskórek;
∙ rozświetlające drobinki – odbijają światło dając efekt wygładzenia zmarszczek oraz pełne blasku spojrzenie.

z pompką
krem
10 – 50ml

lubię.

Kremik kupiłam w ciemno bez czytania recenzji i opinii na jego temat.
Zamówiłam online w Douglasie, kosztował około 60 złotych, więc za takie pieniądze mamy prawo w pełni oczekiwać pokrycia opisu producenta z działaniem kosmetyku.

- Opakowanie - niezwykle praktyczne. Plastikowe z pompką wzbogaconą o system airless. Niestety minusem jest to, że nie widać, ile pozostało kosmetyku do końca zużycia, więc nigdy nie wiadomo, kiedy go zabraknie.
- Biały, bezzapachowy krem o bogatej konsystencji.
- Bardzo dobrze się wchłania - używałam go zarówno na dzień jak i na noc. Rano - niewielka ilość stanowiła świetną bazę pod korektor, a wieczorem nieco więcej, aby zregenerować i dobrze nawilżyć okolicę oczu.
- Działa świetnie! "Głęboko nawilża, energizuje i rozświetla skórę wokół oczu, zapewniając efekt optycznej redukcji cieni i zmarszczek." - tak, pod tym mogę się podpisać. Producent nie zaszalał z tym stwierdzeniem.
Bardzo podobał mi się efekt, jaki po sobie pozostawiał. Rano po przebudzeniu czuć wyraźne nawilżenie, a w ciągu dnia spod makijażu przebija się delikatne rozświetlenie.
- czy zmniejsza cienie i worki pod oczami? Nie wiem, bo nie mam problemów ani z jednym ani z drugim.
- co do wydajności, to tu troszkę marnie, bo jakoś tak szybko mi się skończył.
- nie uczula, nie podrażnia.

Podsumowując - jak tylko dorwę go gdzieś na promocji, na pewno zakupię ponownie. Dobry krem spełniający moje oczekiwania. Polecam wypróbować.

Taki sobie

Krem kupiłam zimą zeszłego roku. Wszystko zapowiadało się ok, niestety po około 3 miesiącach produkt mnie uczulił (do tego po raz pierwszy w życiu miałam zapalenie spojówek) i musiałam przerwać używanie. Piszę co zauważyłam przez ten czas.
+ - bardzo ciężki produkt, zostawia warstwę, nie wchłania się całkowicie, raczej na noc
+-rozświetla spojrzenie, ale tylko na chwilę

Porażka

Od wielu lat próbuje radzić sobie z zasinieniem wokół oczu. Na kremy, maseczki, żele i inne specyfiki pod oczy wydałam majątek. Niestety żaden z kosmetyków nie zawiódł mnie tak jak ten! Po pierwszym tygodniu stosowania oczy zaczęły piec i łzawić. Korektor wokół oczu bardzo się rolował dlatego starałam się nakładać krem znacznie wcześniej niż nakładałam korektor. Zapach, chociaż wcale nie ma dla mnie znaczenia przy tego typu kosmetykach, tu niestety był dla mnie nie do zniesienia. Po miesiącu stosowania krem powędrował do kosza. Jeśli chodzi o mnie nigdy więcej nie sięgnę po ten kosmetyk!

Krem, który nawilża.

+ wygodne, estetyczne, higieniczne opakowanie z pompką
+ śmietankowa odżywcza konsystencja, krem gładko sunie po skórze
+ przyjemnie nawilża okolice podoczne
+ pozostawia na skórze delikatną warstwę ochronną, nie ściąga skóry
+ nadaje delikatnej skórze pod oczami miękkość, elastyczność
+ delikatny, przyjemny, kremowy zapach
+ nie podrażnia i nie powoduje łzawienia oczu
+ sprawdzi się zarówno na dzień pod makijaż jak na wieczór

+/- po zużyciu całego opakowania nie zauważyłam aby krem w jakimś stopniu wpływał na rozjaśnienie cieni pod oczami
+/- cena w miarę znośna jak na produkty do oczu

Jeden z lepszcyh

Całkiem niedawno zaczęłam odkrywać kosmetyki polskiej marki Norel i jestem bardzo mile zaskoczona ich stosunkiem jakości do ceny. Z czasem będę dodawać opinie o innych ich produktach , które używam ale teraz na pierwszy ogień idzie właśnie ten niepozorny kremik.
Zakupiłam go w Douglasie online, po wcześniejszym zużyciu próbki, która starczyła na kilka dni testowania, zawartość mnie oczarowała także bez wahania kupiłam pełnowymiarowy produkt.
Plusy:

- Opakowanie - estetyczne - zgrabna, plastikowa buteleczka z pompką, która świetnie dozuje taką ilość produktu jaka chcemy.
- Konsystencja - dla mnie idealna - raczej masełkowa, ale wcale nie ciężka, krem łatwo się rozsmarowuje i ładnie wsiąka, pozostawiając miłą powłoczkę.
- Zapach neutralny. kremowy
- Działanie - krem pozostawia skórę nawilżoną i wyraźnie odżywioną, super jest delikatny efekt rozświetlenia, dzięki czemu opuchlizna czy zmarszczki są zakamuflowane.
- Nadaje się pod makijaż, nakładam go wieczorem przed pójściem spać oraz rano przed nałożeniem korektora.

Minusów nie zauważyłam, ja jestem bardzo zadowolona zwłaszcza że cena jest świetna i nie muszę wydawać 300zł za kremy Shiseido czy Chanel. Jestem po 30 i od kremu oczekuję właśnie nawilżenia, odżywienia i ukrycia bądź zmniejszenia zmarszczek mimicznych ( bo całkowicie zmarszczek żaden krem nie usunie ;-))
Polecam!