Eco Spa, Olej z ogórka zimnotłoczony

Eco Spa, Olej z ogórka zimnotłoczony

Olej z ogórka ECOSPA posiada działanie antybakteryjne, przeciwzapalne, poprawia elastyczność skóry i redukuje zmarszczki. Dodatkowo wartościowe składniki znajdujące się w oleju z ogórka oczyszczają i nawilżają skórę, opóźniają procesy starzenia, przyspieszają procesy regeneracyjne i są pomocne przy egzemie (atopowym zapaleniu skóry), przy łuszczycy i trądziku. Stosowany w okolicach oczu błyskawicznie się wchłania, delikatnie poprawia krążenie krwi i likwiduje obrzęki.

W obliczu trudnego zadania

Skóra okolic oczu to u chyba mnie najbardziej zaniedbany element. Postanowilam to zmienic i kupiłam ten olej zachęcona opisem producenta. Olej ma mieć znakomite właściwości jeśli chodzi o zmniejszanie obrzęków i cieni pod oczami. Kolor ma jasno żółty, lekką konsystencję i gorzki typowo ogórkowy zapach. No cóż nie zauważyłam spektakularnej odmiany i trudno takiej oczekiwać ponieważ na skórze wokół oczu odpijają się wszystkie niekorzystne czynniki: stres, niewyspanie itp. Jestem w wkieku 20+, najbardzie zależało mi na rozjaśnieniu cieni pod oczami i uelastycznieniu skóry. Lepiej zprawdził się w tej drugiej kwestii, skóra wydaje się być bardziej napięta. Jeśli chodzi o cienie, sytuacja nieco się poprawiła jednak tak jak napisałam tryb życia ma bardzo duzy wpływ na wygąd tej okolicy skóry. Mogę jeszcze dodać, ze nieco zmniejszył prosaki pod oczami. Najprawdopodobniej zakupię jeszcze ten olej i połączę go z innymi składnikami dla lepszego efektu.

Ilość zużytych opakowań: 1x10ml