Sensique, Trendy Eyeshadows (Poczwórne cienie do powiek)

Sensique, Trendy Eyeshadows (Poczwórne cienie do powiek)

Aksamitne cienie o wyjątkowej formule pozwalającej na wykonanie perfekcyjnego makijażu. Intensywne, świetliste kolory utrzymują się na powiekach przez wiele godzin.
Dostępne 9 kompozycji kolorystycznych.

102 Pink Honey
114 Natural Chic
115 Full Dress

prasowane
poczwórne

maty świetne, błyszczące cienie porażka

112 COFFEE&TOFFEE
Jeśli chodzi o jakość wykonania, jest ona średnia. Opakowanie składa się ze średniej jakości plastiku, podatnego na zarysowania i ścieranie napisów. Jak widać na zdjęciu - cienie nie wyglądają zbyt estetycznie, luki między opakowaniem a cieniem z pewnością wpływają negatywnie na wygląd całości. Wbrew pozorom, nie są to wymienne wkłady, chociaż na takie wyglądają.

Paletka 112 składa się z jasnego, podstawowego, beżowego koloru, różowego oraz dwóch brązów - jeden z nich idealny w załamanie powieki, drugi zawiera lekkie drobinki, można go użyć do przyciemnienia kącika.

Pigmentacja cieni jak za tę cenę jest bardzo dobra, cienie mają nasycone kolory - zarówno nakładane palcem jak i pędzlem. Nasycenie koloru można stopniować, nakładając kilka warstw.

Robiąc makijaż tą paletką, jako bazy używam płynny kamuflaż z Catrice, taki zestaw zapewnia mi idealny makijaż oczu, w nienagannym stanie aż do wieczora.

Jak dla mnie, paletka swoim rozmiarem jest idealna do torebki - oczywiście brakuje w niej lusterka, na co zawsze zwracam uwagę, ale za tę cenę można jej to wybaczyć. Idealna dla początkujących osób, z pewnością poradzicie sobie z jej użyciem i nie zrobicie krzywdy na oku :)
Dla zwolenników neutralnych kolorów, idealnych do codziennych makijaży, szczerze polecam całą serię paletek Sensique - świetny stosunek ceny do jakości.

102 PINK HONEY

Co do opakowania, pozostało bez zmian - jest to typowy, tani plastik, podatny na zarysowania i uszczerbienia. W komplecie dostajemy aplikator, który fajnie się sprawdza, nabiera odpowiednią ilość kosmetyku i myślę, że jest dobrym i przydatnym rozwiązaniem - paletka jest kompaktowa, każdy znajdzie odpowiednie wersje kolorystyczne dla siebie, posiada aplikator, więc idealnie nadaje się na wyjazdy.

Jeśli chodzi o jakość cieni, to trochę się zawiodłam. Zachwycona wersją matową, szybko sięgnęłam po błyszczące cienie i niestety radość zniknęła. Cienie nie są tak dobrze napigmentowane, nakładając pędzlem na oku pozostaje sam brokat. Do aplikacji najlepiej sprawdza mi się aplikator i standardowo palec :)

Moim ulubionym cieniem jest jasny róż, w lewym dolnym rogu. Używam go na całą powiekę, a czasem w wewnętrzny kącik.

Czy polecam? Raczej nie. Jeśli chodzi o paletki Sensique to zdecydowanie zachęcam Was do wyboru matowych wersji - są bardzo dobrze napigmentowane i trwałe, jeśli chcecie kupić coś błyszczącego to zajrzycie do szafy My Secret czy Kobo, są tam dużo lepsze cienie w podobnej cenie.

Fajne!

Mam paletkę 113 Rosy taupe.
Cienie są okej, nie osypują się, są dopasowane do siebie. Używam ich na co dzień, ponieważ są to delikatne kolory. Najrzadziej używam ostatniego cienia, nie przemawia do mnie. Po jakimś czasie bez dobrej bazy jednak się rolują, jednak za taką cenę uważam je za dobry zakup.

Fajne

Cienie mają piękne kolory-posiadam odcienie coffee & toffee-są to piękne kolory nude, dokładnie takie jakich szukałam. Nie osypują się, są trwałe i się nie rolują. Bardzo ładnie podkreślają oko.

Tego szukała,

Znalazłam wreszcie paletkę, która:
- nie ma ciemnych cieni (112 coffe & toffee) - i tak ich zwykle nie używam
- ma naturalne kolory
- jest matowa z jednym satynowym pięknym szarym beżem, który idealnie podkreśla kształt i kolor oka

W momencie testowania zauważyłam, że cienie są mocno napigmentowane i dobrze wyglądają na skórze, bez drobinek ani grudek w testerach. Na powiekach trzymają się bardzo dobrze (przy dzisiejszym upale wytrzymały ok. 6 godzin bez rolowania, a u mnie wszystkie cienie się zbierają w załamaniu powieki)

Do aplikacji używam pędzla i tu faktycznie potrzeba miękkiego puchacza, inaczej mogą być problemy z blendowaniem i naturalnym efektem.

Takie sobie

Kupiłam skuszona pięknymi kolorami. Pomyślałam będą idealne do dziennego makijażu. Mam paletkę 114 Natural Chic. Cienie są takie pudrowe o matowym wykończeniu. Mała paletka idealna do torebki.
- Niestety nie trzymają się zbytnio. Używałam bez bazy, po kilku godzinach prawie ich nie ma.
- Następne kilka razy nałożyłam na bazę i też się ścierają chociaż już nie tak szybko.
- Kolejna wada odbijają się na powiece. Próbowałam nakładać je w różny sposób i najlepiej trzymały się wklepane gąbeczką.
- Ciężko je rozetrzeć. Raczej nie kupię ponownie.

nie ma zachwytów

Pamiętam, jak przy okazji promocji zobaczyłam te cienie na półce. Byłam w szoku! Idealny dobór kolorystyczny, miła konsystencja, cena wręcz śmieszna.
Ogólnie, cienie nakładają się całkiem przyjemnie, jednak ich kolory przy blendowaniu zanikają. Druga kwestia, to ich zbieranie się na powiece, które jest po prostu nieestetyczne. Trzecia kwestia... nie wiem, czy ktokolwiek miał to samo doświadczenie, ale mam wrażenie, że te cienie mnie uczuliły. Gdy zmywałam wieczorem makijaż, powieki były czerwone i podrażnione. Oczywiście, sprawdzałam później te cienie pod tym względem i zawsze było tak samo. Wydaje mi się, że w składzie musi być coś, co ewidentnie podrażania moją skórę.

Takie sobie

Mam paletke z glownego zdjecia i to moja najlepsza jesli chodzi o kolorystyke cieni bezowych. Ciemniejsze nie sa tak napigmentowane zeby byl efekt wow. Dosc ciezkie w blendowaniu i widac je w zalamaniach po kilku godzinach. Polecam jasne cienie tych tak mocno nie widax ale kryja drobne naczynka na powiece. Tanie i dobrze dostepne.

Bardzo dobre

Mam paletkę Brown Smokey.
Są to pierwsze cienie tej firmy jakie kupiłam.Maja fajną konsystencje taka miękką pudrową.Są dobrze napigmentowane. Wytrzymuję na oku 8 godz .Nie bledną , nie zbierają się w załamaniach powiek (nakładam zawsze bazę)Nieznacznie się osypują ale za cenę 10 zł uważam że są fajne:)
Opakowanie- ja się nie czepiam liczy się zawartość

Minusem dla mnie jest ich dostępność - nie wiem czy firmę Sensique można dostać gdzieś poza Naturą.W drogeriach osiedlowych ich nie widziałam.

świetne cienie za śmiesznie niską cenę :)

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tymi cieniami :) nie spodziewałam się cudów po całych 7 złotych wydanych w drogerii Natura (regularna cena jest koło 10 zł, ale trafiłam na promocję), a jednak okazały super :)
nie osypują się! pigmentacja jest bardzo dobra, cienie cały dzień trzymają się na powiece :)
posiadam nr 112, Coffee&toffee, mają bardzo fajnie, matowe kolorki, idealnie nadają się na dzienny makijaż, ale też można z łatwością stworzyć z nich fajny makijaż na wieczór :)
to na pewno nie ostatnia paletka z tej serii :) polecam wszystkim!

Całkiem całkiem

Posiadam paletki 114 Natural Chic i 109 Greyscale

Jeśli chodzi o Natural Chic to pigmentacja jest bardzo dobra, dobrze się nakładają, dobrze się blendują a kolory wyglądają na powiekach bardzo ładnie i naturalnie. Nawet się nie osypują a trzymają się też nieźle jak na tą cenę.

Jeśli chodzi o Greyscale to pigmentacja jest trochę gorsza. Nie osypują się bardzo, a drobinki są drobno zmielone, więc brokat nie jest taki chamski. Kolory są bardzo ładne i można z nich wyczarować piękne smoky eyes :)

Opakowanie bardzo mi się podoba, bo jest klayczne, ładne i wygodne, chociaż plastik nie wygląda na porządny, ale czego się spodziewać za taką cenę. Ma również dołączoną pacynkę. Jestem z nich zadowolona.

mile zaskoczona :)

Skusiłam się na te cienie po obejrzeniu ulubieńców u RLM ;) Cena i jakość bardzo mnie zaskoczyły dlatego postanowiłam je wypróbować. Jako, że jestem fanką brązów kupiłam nr 110 "Brown Smoky" . Nakłada się je wprost cudownie, wystarczy raz dotknąć pędzelkiem i już ! Są świetnie dobrane kolorystycznie choć na oku oba odcienie brązu zbytnio się nie różnią i tak jestem zadowolona. Wiadomo, trwałość nie powala na kolana ale spokojnie utrzymują się przez cały dzień z małymi wyjątkami ;)

Tragedia - 116 Back to Smoky

Najgorsze cienie jakie kupiłam. Kupiłam z myślą o tworzeniu Smookie Eye, zobaczyłam, niska cena, kupiłam. Żałuje do dziś. Cienie strasznie się sypią - w pojemniku, z pędzelka i na powiece, gdy nimi maluje całe policzki mam czarne i czuje się jakby mnie ktoś węglem posypał. Jeżeli chodzi o trwałość , po 30 minutach już się rozmazują..
Nie polecam!!