Bandi, Anti acne, Multiaktywny Krem BB

Bandi, Anti acne, Multiaktywny Krem BB

Sprawdź ceny produktu

Multiaktywny krem BB do skóry trądzikowej i tłustej Bandi łagodzi rumień i stan zapalny, przyspiesza gojenie wykwitów trądzikowych. Dba o prawidłowy poziom nawilżenia skóry co zmniejsza jej skłonność do nadmiernego wydzielania sebum.
Multiaktywny krem BB do skóry trądzikowej i tłustej Bandi

Krycie
lekkie
z pompką
kremy BB i CC

Skład jest w trakcie moderacji.

• Aqua/Water, Cyclopentasiloxane, Talc, Propylene Glycol, Dimethicone, Stearoxy Dimethicone, Titanium Dioxide, Caprylic/Capric Triglyceride, Isopropyl Palmitate, Nylon-12, Polyglyceryl-4-Isostearate, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Hexyl Laurate, Panthenol, C10-30 Cholesterol/Lanosterol Esters, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Tocopheryl Acetate, Wheat (Triticum Vulgare) Germ Extract, Saccharomyces Cerevisiae Extract, Sodium Hyaluronate, Allantoin, 4-Terpineol, Retinyl Palmitate, Cera Microcristallina, Sodium Chloride, Cyclohexasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Potassium Phosphate, Disodium Phosphate, Silica, Methylparaben, Propylparaben, CI 77492, CI 77491, CI 77499

Zadowolona

Krem ma dosyć jasną barwę, beżową, ale po nałożeniu na twarzy ładnie się dopasowuje i pasuje także do lekkiej opalenizny. Rozprowadzam go palcami, bo tak robię ze wszystkimi kremami BB. (Żadnego podkładu na niego już nie nakładam). Ma gęstą konsystencję, jest treściwy i wydajny. Całkowicie niewyczuwalny i niewidoczny na twarzy. Zaraz po nałożeniu skóra jest matowa i całkiem długo trzyma ten mat. Niestety nie przykrywa zaczerwienionych policzków. Co do łagodzenia trądziku, to nie wiem, bo go - odpukać! - nie posiadam. Nie wypowiem się też na temat zapychania, bo nie używam go codziennie, a co drugi dzień, aby temu zapchaniu ewentualnie zapobiec. Lubię. Kupiłam na promocji i uważam, że za tę cenę jest super. Plus za większą niż standardowo pojemność i eleganckie opakowanie. Martwi mnie tylko jedno - SPF.

Dobry dla skóry trądzikowej

Krem do używania na co dzień. Dobry dla osób z cerą trądzikową. Ja osobiście używam go codziennie rano, fajna konsystencja a składniki sprawiają, że koloryt skóry się wyrównuje i niedoskonałości są mniej widoczne.
Polecam!

matowi ale zapycha

plusy:
-nie ma zbyt mocnego kryjącego pigmentu, przez co moze sie dostosować do wielu odcieni skóry
- ladnie matowi, na długo, mam bardzo problematyczną cerę jeśli o to chodzi więc poprzeczka postawiona wysoko

minusy
- matowi tak mocno, że po dodaniu podkładu robi się troche efekt maski dopóki skóra trochę nie "popracuje"
- zapycha :((( niesttey po tygodniu używania zauwazylam, ze coś się dzieje, jestem załamana bo liczyłam, że to bedzie moj strzał w 10! :( dam mu drugą szansę ale to za około 2 miesiące jak będę po weselu....

Jak dla mnie na plus

Rzeczywiście, jeśli chodzi o krycie, to nie jest pod tym względem najmocniejszy, ale bardzo fajnie łagodzi i matuje, a także wyrównuje koloryt. Osobiście mam problem z używaniem kremów do twarzy – zawsze mi po nich wychodzą ropne pryszcze. Po tym nic takiego nie zauważyłam. Na pewno samodzielnie nie zlikwiduje dużego trądziku, ale chyba trochę wycisza i przyspiesza znikanie wykwitów. Bardzo lubię to opakowanie z pompką, lepiej mi się nakłada niż podkłady w tubce.

Mieszane uczucia

Krem kupiłam w nadziei, że latem zastapi mi podkład na co dzień.
niestety zerowy poziom krycia sprawił,że mieszam go pół na pół z Revlonem Color Stay i w tej formie daje radę. Uzywany solo jedynie dobrze matowił i plus,że nie zapychał.
Dziwi mnie jedynie,że na stronie Bandi jest informacja, że krem nie posiada filtrów, skoro na 7 miejscu w składzie ma tlenek tytanu....

Plusy:
matowi (matuje? :)) skórę na długo
opakowanie z pompką
nie zapycha

Minusy:
zerowe krycie
zapach- na szczescie wietrzeje,ale pierwsze wrażenie: stara woda z wazonu
Z racji,że samodzielnie ten produkt nie spełnia moich oczekiwań- nie ma u mnie zbyt dużej noty

Niestety, ale nie tym razem

Uwielbiam kosmetyki firmy Bandi i uważam, że firma ta odwala naprawdę kawał dobrej roboty. Niestety, ale w tym przypadku nie mogę śpiewać pieśni dziękczynnych. Kosmetyk ten dostałam od firmy w postaci próbki do jednego z zamówień. Plusy ma raptem dwa: dobrze się rozprowadza i nie lepi się. Daje nawet matowe wykończenie, nie podkreśla suchych skór. Może kogoś dziwić, że o tym piszę ale uwierzcie miałam do czynienia z kremami bb, które niestety wyglądały strasznie sucho(efekt skóry słonia murowany).
Minusy:
- tragiczny kolor. Dla jasnej cery nie do zaakceptowania niestety. Z resztą dla ciemniejszej też może być problemowy bo kolor jest pomarańczowy. Także jak ktoś nie nadużywa karotki, może mieć problem z odcieniem. Tym bardziej że kolor jest jeden.
- i nie wiem czy to wystąpiło w moich próbkach tylko, ale krem zawierał drobinki czegoś- takie małe kryształki. Było to strasznie upierdliwe bo zostawało na twarzy i musiałam poświęcić więcej czasu po aplikacji, żeby to zdjąć.
Podsumowanie: niestety jestem na nie. W ostatnim zdaniu mogę jeszcze dorzucić, że mnie nie wysypało po nim. Choć na 3 razy użycia może to zbyt pochopny wniosek.

Używam tego produktu od: użyłam 3 razy
Ilość zużytych opakowań: mała próbka