Exclusive, Krem do rąk zniszczone paznokcie z ProSine

Exclusive, Krem do rąk zniszczone paznokcie z ProSine

Krem do rąk ProShine przeznaczony dla dłoni i szczególnie zniszczonych i łamliwych paznokci z tendencją do rozdwajania się i kruszenia.
Działanie:
- zawiera składnik zwany ProSiną, który przyczynia się do kompleksowej regeneracji zniszczonej płytki paznokcia
- poprawia spójność struktury paznokcia
- w swojej konsystencji zawiera widoczne cząsteczki z witaminami, które odżywiają i chronią zarówno paznokcie jak i dłonie
- wg badań następuje poprawa spójności paznokcia aż o 62%
- wg badań następuje poprawa stanu płytki paznokcia aż o 95%
- krem do codziennego stosowania dla dłoni, a w szczególności dla zniszczonych paznokci
- krem pozostawia na dłoniach warstwę ochronną
- posiada przyjemny,perfumowany zapach

Miłe zaskoczenie

Krem kupiłam w osiedlowym sklepie, zainteresował mnie opis "Krem przeznaczony dla dłoni i szczególnie zniszczonych i łamliwych paznokci z tendencją do rozdwajania się i kruszenia". Ostatnio miałam problem z rozdwajajacymi sie paznokciami. Stosowałam różne kremy ale problem rozdwajających się paznokci powracał. Różowe opakowanie kremu bardzo kobiece, dresign minimalny, zamknięcie na "klik". Konsystencja kremu lekka, zawiera różowe drobinki, szybko się wchłania. Nie pozostawia uczucia śliskich rąk, ale pozostaje na dłoniach taka lekka, jakby silikonowa otoczka. Zapach delikatny, nie nachalny. Przy regularnym stosowaniu kremu 2-3 razy dziennie widać zadowalające efekty, dobrze odżywiona i nawilżona skóra dłoni, dłonie są mięciutkie i poprawił się ich wygląd. Nie mam też jak na razie problemów z paznokciami. Choć zaprzestałam malowania. Polecam.