Mexx, Waterlove EDT

Mexx, Waterlove EDT

Orzeźwiająca kompozycja Mexx Waterlove Woman kryje akordy białej brzoskwini, moreli i melona. Frezję otacza delikatna konwalia wzmocniona heliotropem. Nuta bazowa urzeka wanilią, drzewem sandałowym i piżmem. Czy można chcieć więcej latem? Nie. Tak właśnie pachną wakacje...

Nuta głowy: melon, biała brzoskwinia, morela
Nuta serca: heliotrop, frezja, konwalia
Nuta bazowa: drzewo sandałowe, wanilia, bób tonka

Cena: 125,00 zł / 60 ml

50 - 100ml
Rekomendacja
na dzień, na wieczór

Moje odbicie

To jest zapach, który w pełni oddaje mnie i wiem to teraz na pewno. Nie jest on moim zapachem na co dzień ale tylko na wyjątkowe okazje. Jest doskonały. Miałam go kiedyś i później przeszłam na inne zapachy po kilku latach \'przypadkiem\' natknęłam się na niego i moje nim zauroczenie odżyło bardzo mocno. To jest wyjątkowe dla mnie, gdyż nigdy nie miałam dwa razy tych samych perfum, gdyż lubię je zmieniać jak garderobę. Ale ten zapach jest jak druga skóra.
Doskonały!

Używam tego produktu od: Wielu lat (z przerwami)
Ilość zużytych opakowań: Trzy 60 ml.

Cudowny zapach

Pierwszą styczność z Waterlove miałam kilka miesięcy temu gdy dostałam darmową próbkę. Początkowo w ogóle mi się nie podobał ten zapach ale jak przez przypadek wylały mi się na rękę i powąchałam je z mojej skóry to oszalałam na ich punkcie. Są takie świeże :) Zapach idealny dla mnie ! Daję 4 gwiazdki z powodu trwałości. Właśnie zamówiłam flakonik i już się nie mogę go doczekać ! :)

Ilość zużytych opakowań: próbka

Ładne, z gatunku "szybko zapomniałam, jak pachną"

Raczej nie kupiłabym ponownie - mam próbkę i też jej nie kupiłam, tylko była gratisowa ;) Zapach jest ładny, unoszący się obłoczkiem niewysoko nad skórą, owocowo-kwiatowy, jakby rozmyty, słodkawo-kwaśnawy. Nosić można, czemu nie, ładne są, ale szybko zapomina się, jak pachniały. Nic specjalnego, ale większości pewnie się spodobają.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: próbka

Mexx Look up now

szampon ziołowy

Dostałam próbkę i już wiem, że go nie kupię. Zapachem przypomina szampon pokrzywowy, albo jakąś tanią wodę kolońską. Po pewnym czasie zostaje na skórze nieprzyjemny octowy aromat. Przynajmniej tak czuje na swojej. Zdecydowanie nie dla mnie.

Używam tego produktu od: mam próbkę
Ilość zużytych opakowań: mam próbkę

Wakacje nastolatki ;-)

Calkiem sympatyczny, nastolatkowy, rzeczywiscie wakacyjny w klimacie zapach. Owocowo-kwiatowy, z wybijajaca sie mocno nutka melonowa.
Na mnie trzymal sie caly dzien, wiec zadziwiajaco trwaly.
Calosciowo niby nic nadzwyczajnego - ale jako prezent dla nastolatki nada sie jak najbardziej :-).

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: probki

wrrrr..;/

kupilam go poltora roku temu bo moja kolezanka go uzywala i spodobal mi sie ale po tygodniu uzytkowania stwierdzilam ze setki tanich perfum typu bi es pachnie tak podobnie zeby nie powiedziec identycznie taki prosty zwykkly zapach nieprzyciagajacy niczyjej uwagi nigdy nikt mi nie powiedzial ze mam ladne perfumy gdy mialam je na sobie moze to tez moja wina bo oszczedzalam na takich bublach zamiast kupic sobie lolite albo diora;/ odradzam

Używam tego produktu od:poltora roq
Ilość zużytych opakowań:polowa

Ok

1. Flakon prosty, wykonany z przeźroczystego szkła. trochę mnie denerwuje zatyczka, bo trzeba uważac zamykając flakonik. Generalnie niebrzydki, ale zawsze mogłoby byc lepiej, dlatego tylko ***.
2. Zapach należący do kategori kwiatowo-owocowej, jest połączeniem słodyczy z lekką nutką kwasoty. Przypomina mi troszkę Baby Doll YSL, lecz i tak daleko mu do wyżej wspomnianego zapachu. Trwałośc ok. 3 godz. na nadgarstku, a więc nie jest powalająca. Generalnie przyjemny zapach dlatego daję ***.
3. Kupic nie kupię ponownie, bo w sumie to tylko taki zwykły zapaszek jakich wiele. Nie ma tu nad czym sie zachwycac, naprawdę :|Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań w trakcie 40 ml

Bardzo ladny

Zapach bardzo przyjemny, do stosowania na codzien. Nie jest zbyt trwaly ale mozna mu to wybaczyc. Nie jest meczacy, raczej delikatny i lekki. Faktycznie, wszyscy zwracaja uwage na te perfumy i o nie pytaja ;)

Używam tego produktu od: 4 miesiecy

POWALAJACY !!!!!!!!!!!!!!!

Zapachy bardzo trudno ocenić ponieważ każdemu podoba się co innego i tak naprawdę to rzecz gustu ale... tutaj mogę z całą odpowiedzialnością stwierdzić,że nie będzie mężczyzny, który nie zwróci na was uwagi, ten zapach powala nie tylko ich !!!!!!!!!!! Jestem zwolenniczką bardzo lekkich, delikatnych i świeżych zapachów, to wszystko znajdziecie tutaj! Dowodem na to niech będzie fakt,że w pracy ( mam 30 lat, pracuję w biurze z wieloma kobietami), po około 2 tygodniach nie wytrzymały i każda po kolei na osobności niby przypadkiem pytała " co to za zapach, bo wiesz jest rewelacyjny" a to już mówi samo za siebie, kobiety rzadko stać na pochwałę ! dla mnie bezkonkurencyjny KWC razem z drugim zapachem MEXXA, HIGH FLAY! To po prostu mistrzostwo świata!!!!!!!!!!!!!
Perfumki nie tanie w perfumerii ale ja od dłższego czasu kupuje na allegro, duże testery 50 ml za ok 60 zł!

Używam tego produktu od:2 lat

cudo!!!

ja ten zapach po prostu kocham!! :) polecam dziewczyny!!! nawet moi koledzy powiedzieli, że ładny:p nie będę więcej cukrować bo każdy ma inny gust, ale nie znam osoby która powiedziała,że ten zapach się jej nie podoba:P

Używam tego produktu od:2 lat

SLiczne :)

Faktycznie bardzo "wakacyjne": perfumy ;)
Swiezutenkie, leciutkie, letnie ;)
Slodkie :)
Uwielbiam je !
I nawet fakt ze nie sa zbyt trwale nie przeszkadza mi tak bardzo ;)
Napewno bede do nich wracac :)

Używam tego produktu od: jakis czas

Moje Perfumy Wszech Czasów!

Mogłabym używać ich cały czas,ale ze względu na cenę oszczędzam na specjalne okazje.Uwielbiam ten zapach,jest odpowiedni zarówno na dzień jak i na wieczór.

Używam tego produktu od:ponad roku