Isana, Young, Żel do mycia twarzy i demakijażu oczu

Isana, Young, Żel do mycia twarzy i demakijażu oczu

Żel do skóry normalnej i mieszanej, usuwa nie tylko zanieczyszczenia i pozostałości po makijażu. Delikatnie i dokładnie pomaga także w pozbyciu się makijażu oczu, nie powodując przy tym ich podrażnienia

nawilżające, oczyszczające
w tubie
żel
>100ml

Dobry żel

Żel starcza na dosyć długi czas, dobrze radzi sobie ze zmyciem makijażu oraz pozostawia skórę czystą i odświeżoną. Radzi sobie również ze zmyciem tuszu i i przy czyszczeniu pędzli. Jak za taką cenę jest naprawdę świetny i może spokojnie konkurować z droższymi, jednak po kilku opakowaniach nie działał już tak dobrze na moją suchą skórę i zaczęły się po nim pojawiać wypryski, dlatego musiałam odstawić.

Kupiłam, bo był tani a ja ciekawa

Przyznam się, nie doceniłam. Był tani, miał delikatny zapach.... Wzięłam, myłam buzię. twarz była czysta, dobrze domywał makijaż. Stosowałam do czyszczenia gąbeczki do makijażu i pędzli... Nie doceniłam tego produktu, a był na prawdę w porządku.

Najlepszy!!!

Kupiłam go na wyjeździe jako zamiennik mojego ulubionego żelu i pozostał ze mną na dłużej.
-bardzo wydajny
-tani i łatwo dostępny
-domyje wszystko, nawet tusz wodoodporny

Jak dla mnie - najlepszy!!

Kocham Isanę, szczególnie za ten żel. Jest tani, jak wszystkie ich produkty, a działa dla mnie cuda <3 wystarcza na mega długi okres czas (ostatnio zużywałam go przez prawie 5 miesięcy , co jest niesamowite przy jego małych gabarytach i codziennym dwukrotnym myciu buziaka ;)). Zmywa makijaż, nawet mój wodoodporny tusz. Pozostawia moją skórę czystą, gładką i świeżą. Kiedy tylko zaczęłam go używać, stan mojej cery od razu się poprawił, jak tylko go odstawiłam-było gorzej (cera mieszana, z wypryskami w strefie T).
Polecam wszystkim tę markę!!

Polecam!

Jest to mój jeden z nie licznych żeli,które nie ma uczucia ściągnięcia cery i jest bardzo wydajny.
Używałam go codziennie rano i wieczorem i starczył mi on ponad 4 miesiące! To jest naprawdę długo używając dwa razy dziennie i jak na żel.
Żel ma bardzo przyjemny zapach i naprawdę wystarczy jedno lekkie wyciśnięcie,aby wyleciał żel i nałożyć na całą twarz.
Oczywiście nie stosowałam na demakijaż,nie jestem aż taka odważna,wolę płyny micelarne.
Buzia konkretnie domyta.
Opakowanie spoko,cena ok 6 zł w Rossmannie.

Ściąga

Nie używam go do demakijażu i chyba raczej się nie odważę, służy mi do doczyszczenia twarzy wieczorem i przemycia buzi rano. Czyści faktycznie porządnie, czuję, że twarz jest czysta, a nawet wygładzona. Ładnie pachnie i ma przyjemną konsystencję. Po rozmasowaniu tworzy gęstą pianę w rozsądnych ilościach. Niestety bardzo mocno ściąga mi skórę, jest to o tyle nieprzyjemne i dawno mi się nie zdarzyło, że jest to dla mnie wystarczający odstraszacz. Skład także ma parę czarnych punktów. Opakowanie jest może za miękkie, a może tak skonstruowane, że zawsze wyciska mi się go ciut za dużo.

Mój hit

Ten żel kupiłam przypadkiem, ale na stałe zagości w mojej łazience. Idealnie oczyszcza, genialnie usuwa makijaż, również tusz do rzęs i cienie do powiek. Przy czym nie powoduje podrażnień, jest delikatny, ale maksymalnie skuteczny.

dobry nawet nie dla młodych

Chociaż moja skóra nie jest już "young" (+30) to kupiłam ten żel. Byłam mile zaskoczona jego działaniem. Bardzo dobrze radzi sobie ze zmywaniem makijażu oraz oczyszczaniem. Skóra jest po nim czysta. Po takim myciu i tak stosuję wacik z płynem micelarnym, po myciu tym żelem wacik jest czysty bez śladu resztek podkładu. Dodam, że nie mam wielkich problemów z cerą, więc nie wiem jak radzi sobie z cerą młodą z problemami. Polecam do codziennego oczyszczania skóry.

Idealny

Długo szukałam czegoś co dodatkowo nie podrażni mojej i tak już wrażliwej i problematycznej skóry twarzy, w końcu znalazłam. Żel ma przyjemny zapach, konsystencja też jest ok, a co najważniejsze doskonale usuwa makijaż, zawsze miałam problem ze zmyciem makijażu, używałam żeli różnych marek, przez te biedronkowe, drogeryjne i dermofarmaceutyki. Ten świetnie sobie radzi, ze wszystkim. Godny polecenia.

Plusy:
+cena
+dostępność
+zapach
+konsystencja
+usuwa makijaż
+nie szczypie w oczy
+nie wysusza, nie powoduje tzw. ściągnięcia twarzy
+skóra jest przyjemna w dotyku, miękka i jakby nawilżona

Minusy? Nie zauważyłam jeszcze, mam nadzieje, że tak zostanie, bo aktualnie to mój KWC :)

Ok.

Lubię, gdy żelem mogę umyć za jednym zamachem twarz i oczy. Niestety na większości takich specyfików napisane jest "omijać okolice oczu" :/. Tu tak nie jest. Żel wszystko ładnie zmywa, łącznie z tuszem do rzęs i kredką. Ładnie pachnie, no i jest tani, a także nie wysusza skóry.
Podoba mi się też jego dziewczęce opakowanie oraz to, że nie wywołuje u mnie podrażnień.
Za tą cenę warto chociaż wypróbować i sprawdzić jego super działanie na sobie.
Polecam.

Bardzo dobry

Zalety:
+ niska cena, zapłąciłam 6 zł
+ bardzo dobrze oczyszcza skórę
+ nie wysusza
+ nie zapycha
+ nie podrażnia
+ ładnie pachnie
+ nie podrażnia skóry

Wady:
- taka lejąca konsystencja, przez co trochę za dużo mi wycieka i szybko się kończy

Bardzo mnie zaskoczył!

Kupiłam go w promocji w Rossmanie za 6zl.
Jestem miło zaskoczona, konsystencja jest żelowa i nie pieni się, ale bardzo dobrze oczyszcza skórę, nie podrażnia jej. Jest wydajny ma ładne opakowanie:) Dodatkowo żel jest bardzo tani i nie zawiera SLS ;).