Isana, Young, Żel do mycia twarzy i demakijażu oczu

Isana, Young, Żel do mycia twarzy i demakijażu oczu

Żel do skóry normalnej i mieszanej, usuwa nie tylko zanieczyszczenia i pozostałości po makijażu. Delikatnie i dokładnie pomaga także w pozbyciu się makijażu oczu, nie powodując przy tym ich podrażnienia

nawilżające, oczyszczające
w tubie
żel
>100ml

Jest jedno małe "ale"

Zachęcona opiniami zakupiłam go w Rossmannie na promocji 2+2 do pielęgnacji twarzy. Na początku byłam zachwycona, wreszcie znalazłam coś odpowiedniego dla mojej skóry twarzy. Zmywa genialnie całodzienny makijaż, jego żelowa konsystencja dobrze się rozprowadza, łatwo się go zmywa, nie powoduje żadnych podrażnień i jest skuteczny. Jednak po dłuższym czasie zaczął ściągać mi skórę i lekko ją wysuszał.

tani i dobry

Żel jest bardzo wydajny, ma przyjemny delikatny zapach.
Produkt dobrze się pieni i dokładnie zmywa pozostałości makijażu, jestem zadowolona z produktu i mogę przyznać, że jest zgodny z opisem producenta.

Najlepszy do demakijażu !!!

Najlepszy produkt do demakijażu jaki kiedykolwiek używałam.
Wspaniale zmywa nawet wodoodporny, mocny makijaż.
Jest delikatny dla skóry i oczu, nie podrażnia.
Delikatnie oczyszcza skórę i dodatkowo zmywa makijaż.

Dokładnie oczyszcza, ale nieco ściąga i wysusza

Mam nieco mieszane uczucia do tego żelu. Używam go od ponad 2 lat i początkowo byłam w nim totalnie zakochana. Stopniowo zaczęła mnie martwić duża zawartość alkoholu w tym produkcie, która nieco za bardzo ściąga skórę i troszkę ją wysusza. Ale mimo tej wady nie potrafię z niego totalnie zrezygnować i jestem moim ulubionym produktem podróżnym do demakijażu (zrezygnowałam z niego w codziennym oczyszczaniu). Potrafi zmyć naprawdę WSZYSTKO. Do tego ma fajną, gęstą konsystencję, jest bardzo wydajny i ładnie pachnie.

Dobry żel

Żel starcza na dosyć długi czas, dobrze radzi sobie ze zmyciem makijażu oraz pozostawia skórę czystą i odświeżoną. Radzi sobie również ze zmyciem tuszu i i przy czyszczeniu pędzli. Jak za taką cenę jest naprawdę świetny i może spokojnie konkurować z droższymi, jednak po kilku opakowaniach nie działał już tak dobrze na moją suchą skórę i zaczęły się po nim pojawiać wypryski, dlatego musiałam odstawić.

Kupiłam, bo był tani a ja ciekawa

Przyznam się, nie doceniłam. Był tani, miał delikatny zapach.... Wzięłam, myłam buzię. twarz była czysta, dobrze domywał makijaż. Stosowałam do czyszczenia gąbeczki do makijażu i pędzli... Nie doceniłam tego produktu, a był na prawdę w porządku.

Najlepszy!!!

Kupiłam go na wyjeździe jako zamiennik mojego ulubionego żelu i pozostał ze mną na dłużej.
-bardzo wydajny
-tani i łatwo dostępny
-domyje wszystko, nawet tusz wodoodporny

Jak dla mnie - najlepszy!!

Kocham Isanę, szczególnie za ten żel. Jest tani, jak wszystkie ich produkty, a działa dla mnie cuda <3 wystarcza na mega długi okres czas (ostatnio zużywałam go przez prawie 5 miesięcy , co jest niesamowite przy jego małych gabarytach i codziennym dwukrotnym myciu buziaka ;)). Zmywa makijaż, nawet mój wodoodporny tusz. Pozostawia moją skórę czystą, gładką i świeżą. Kiedy tylko zaczęłam go używać, stan mojej cery od razu się poprawił, jak tylko go odstawiłam-było gorzej (cera mieszana, z wypryskami w strefie T).
Polecam wszystkim tę markę!!

Polecam!

Jest to mój jeden z nie licznych żeli,które nie ma uczucia ściągnięcia cery i jest bardzo wydajny.
Używałam go codziennie rano i wieczorem i starczył mi on ponad 4 miesiące! To jest naprawdę długo używając dwa razy dziennie i jak na żel.
Żel ma bardzo przyjemny zapach i naprawdę wystarczy jedno lekkie wyciśnięcie,aby wyleciał żel i nałożyć na całą twarz.
Oczywiście nie stosowałam na demakijaż,nie jestem aż taka odważna,wolę płyny micelarne.
Buzia konkretnie domyta.
Opakowanie spoko,cena ok 6 zł w Rossmannie.

Ściąga

Nie używam go do demakijażu i chyba raczej się nie odważę, służy mi do doczyszczenia twarzy wieczorem i przemycia buzi rano. Czyści faktycznie porządnie, czuję, że twarz jest czysta, a nawet wygładzona. Ładnie pachnie i ma przyjemną konsystencję. Po rozmasowaniu tworzy gęstą pianę w rozsądnych ilościach. Niestety bardzo mocno ściąga mi skórę, jest to o tyle nieprzyjemne i dawno mi się nie zdarzyło, że jest to dla mnie wystarczający odstraszacz. Skład także ma parę czarnych punktów. Opakowanie jest może za miękkie, a może tak skonstruowane, że zawsze wyciska mi się go ciut za dużo.

Mój hit

Ten żel kupiłam przypadkiem, ale na stałe zagości w mojej łazience. Idealnie oczyszcza, genialnie usuwa makijaż, również tusz do rzęs i cienie do powiek. Przy czym nie powoduje podrażnień, jest delikatny, ale maksymalnie skuteczny.

dobry nawet nie dla młodych

Chociaż moja skóra nie jest już "young" (+30) to kupiłam ten żel. Byłam mile zaskoczona jego działaniem. Bardzo dobrze radzi sobie ze zmywaniem makijażu oraz oczyszczaniem. Skóra jest po nim czysta. Po takim myciu i tak stosuję wacik z płynem micelarnym, po myciu tym żelem wacik jest czysty bez śladu resztek podkładu. Dodam, że nie mam wielkich problemów z cerą, więc nie wiem jak radzi sobie z cerą młodą z problemami. Polecam do codziennego oczyszczania skóry.