Wibo, Vintage Glow (Rozświetlacz do ciała)

Wibo, Vintage Glow (Rozświetlacz do ciała)

Perfumowany rozświetlacz do ciała w uroczym flakoniku w stylu vintage. Drobne i delikatne drobinki idealnie rozświetlają dekolt i ramiona, subtelny zapach daje efekt perfum. Idealny na wieczorne wyjścia, nadaje skórze subtelne rozświetlenie. Wygodna aplikacja dzięki pompce, która rozpyla świetlistą mgiełkę wprost na ciało. Produkt limitowany.

Cudowny:)

Rozświetlacz ten dostałam w prezencie od teściowej i od kiedy go pierwszy raz zobaczyłam to zakochałam się w nim. Opakowanie jest cudowne, w sam raz na toaletkę! Ilość produktu w środku ogromna, nie do zużycia. Daje piękny, mieniący się efekt w sam raz na lato, na opaloną skórę, ale w zimę też sprawdza się dobrze. Nie wygląda nachalnie, nie tworzy plam, łatwy w aplikacji - można rozpylić go bezpośrednio na skórę lub na dłoń i nią nałożyć na wybrane partie np. twarzy. Zapach jest tak cudowny, że bez zastanowienia kupiłabym perfumy tak pachnące, niestety krótko się utrzymuje na skórze, ale przecież zapach jest tylko dodatkiem do produktu i nie ma co oczekiwać, by długo się utrzymywał. Produkt jest bardzo miły, idealny na prezent, ,cieszy oko i jest mega wydajny.

polecam!

na ten rozświetlacz skusiłam się, gdy były wiosenne promocje w rossmannie, zachwyciło mnie jego opakowanie.
sam produkt jest bardzo przyjemny, dale ładne rozświetlenie, drobinki pieknie mienią się na skórze, przy tym jak wiadomo wibo to nie jest wielki wydatek. oprócz rozświetlania twarzy i ciała uzywam go czasem jako sypkich cieni do powiek do wykończenia wieczorowego makijażu, bo mimo zapachu nie podraznia moich oczu. fajny gadżet :)