BingoSpa, Szampon z odżywką `minerały z Morza Martwego keratyna i spirulina`

BingoSpa, Szampon z odżywką `minerały z Morza Martwego keratyna i spirulina`

Pojemność 1 000 ml

Szampon BingoSpa z minerałami z Morza Martwego i odżywką keratynowo-spirulinową do pielęgnacji włosów przetłuszczających się i ze skłonnością do łupieżu. Minerały z Morza Martwego to uznany, aktywny czynnik o działaniu przeciwłojotokowym i przeciwłupieżowym. Zapobiega nadmiernemu przetłuszczaniu się włosów oraz powstawaniu łupieżu. Minerały z Morza Martwego zwężają pory skóry, zmniejszają wydzielanie łoju oraz osuszają skórę głowy. Keratyna wzmacnia włosy, poprawia ich elastyczność i sprężystość, dodaje im połysku, gładkości i zdrowego wyglądu, Szampon BingoSpa sprawia, że włosy są zdrowe, bez śladów łupieżu i mniej się przetłuszczają. Stają się puszyste, lśniące i miękkie w dotyku.

No nie

Szampon na początku jest nawet okej pomimo tego,że włosy są po nim szorstkie i ciężko się je rozczesuje u nasady ( od połowy włosów używam odżywkę/maskę, więc z rozczesaniem dołu nie mam problemu). Skóra głowy jest niby dobrze oczyszczona, ale za to lekko wysuszona. Konsystencja rzadka,nie pieni się spektakularnie. Zapach nie przypadł mi do gustu, nie zrobił mi krzywdy, ale więcej nie kupię. Zużyłam do mycia pędzli.

Zwyklaczek...

Szampon dobrze oczyszcza włosy, nadaje się do codziennego stosowania. Niestety nie wpływa na nie w jakiś szczególny sposób. Pasma nie są błyszczące, sprężyste, czy niebiańsko miękkie. Po prostu takie jak po zwykłym myciu. Na szczęście kosmetyk nie wywołuje łupieżu i nie plącze moich długich włosów, dlatego też wykorzystam go do końca. Mamy więc do czynienia ze zwyklaczkiem w niskiej cenie.

Szampon ma dobrą konsystencję, która wydziela odpowiednią ilość piany. Ta pianka szybko daje się spłukać i nie pozostaje na włosach. Produkt zapach ma miły bo świeży, jednak jego trwałość nie pobija rekordów.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Szampon familijny

Za około 8-10 zł dostajemy pokaźne opakowanie szamponu dość dobrze oczyszczającego, wspomaganego solą morską i ekstraktami z alg i różnych innych takich roślinek. Nazwa "szampon z odżywką" jest myląca - na moje, bądź co bądź niezbyt wprawne, ale jednak oko nie widzę tam żadnych nawilżaczy czy emolientów, jedynie ekstrakty, więc chyba "odżywką" nazwano tu spirulinę i keratynę.

Trochę bałam się tej soli morskiej, a ponadto przerażenie wzbudzał wściekle niebieski, smerfowy kolor. Człowiek widzi coś tak sztucznego i od razu odechciewa mu się z tym wchodzić w bliższą relację ze skórą, ale w końcu (po kilku próbach na włosach TŻ) postanowiłam dać temu kosmetykowi szansę. Zarówno ja, jak i TŻ byliśmy zadowoleni - on, bo był to kolejny szampon, który mu krzywdy nie zrobił, a ja bo dobrze oczyszczał i nie podrażniał skóry głowy.

Nie wiem czy do niego wrócę, bo znowu wracam do łagodnych myjadeł na co dzień, ale nie bójcie się tej odżywki, soli i niebieskiego barwnika. To tani, całkiem przyjazny kosmetyk.