Allverne, Nawilżający eliksir do rąk i ciała `Bergamotka i limonka`

Allverne, Nawilżający eliksir do rąk i ciała `Bergamotka i limonka`

Sprawdź ceny produktu

Nawilżający eliksir do rąk i ciała bergamotka z limonką o lekkiej konsystencji i orzeźwiającym działaniu. Opracowany na bazie koktajlu olejów roślinnych -masło shea (karite), oleju arganowego i masła kakaowego oraz soku z aloesu zapewnia optymalne nawilżenie, aksamitne wygładzenie i dotlenienie. Eliskir do ciała 'Bergamotka i limonka' pozostawia na skórze niewyczuwalny film ochronny, zabezpieczający skórę przed wpływem czynników zewnętrznych oraz przed utratą wody z naskórka. Lompozycja zapachowa o nucie zielonej herbaty przełamanej kroplą bergamotki i limonki odświeża i pobudza do działania.

balsamy
regenerujące, nawilżające
zapachowa
z pompką, w butelce
Struktura
lekkie
lotion
>250ml

Produkt tak, opakowanie nie.

Może najpierw o plusach. Eliksiru używałam latem i sprawdził się bardzo dobrze. Nawilżał dobrze, jak na lato., w miarę ładnie się wchłaniał i nie zostawiał tłustej warstwy. Zapach ma ładny, odświeżający. Fajny na ciepłe dni. Cena dość niska jak na taką pojemność.
Wielkim, ale to wielkim minusem jest opakowanie, zwłaszcza pompka. Nie wiem, czy trafił mi się felerny egzemplarz, czy w każdym jest taka tragedia. Pompka chodziła bardzo ciężko. Po naciśnięciu najpierw wypluwała na odległość trochę produktu( który lądował poza dłonią), a resztę w małej ilości już na podstawioną dłoń. Ogólnie żeby się nakremować, trzeba było się namęczyć. Nie wiem czy kupię ponownie. Może inny zapach, jak byłby w okazyjnej cenie.

bardzo przeciętny

Balsam stosuję wyłącznie do ciała. Nie powiem, że nie nawilża, bo nawilża, ale bardzo przeciętnie. W jego zapachu też mnie coś bardzo irytuje. Plus za opakowanie: Przezroczyste, estetyczne i z pompką.

STOSOWANIE: Początkowo balsam stosowałam od czasu do czasu. Teraz chcę go zużyć i nakładam go każdego wieczora.