Seba Med, pH 5.5, Kostka do mycia

Seba Med, pH 5.5, Kostka do mycia

Zgłaszająca osoba: joannat.

Oczyszcza dokładnie i delikatnie, nadaje się zwłaszcza do skóry wrażliwej, nie zawiera mydła. Kostka do mycia sebamed wspomaga kwaśny płaszcz skóry i jej barierę ochronną, dzięki pH 5.5 odpowiadającemu odczynowi zdrowej skóry. Wskazana do skóry normalnej i tłustej, oraz przy reakcji alergicznej na mydła. Badania naukowe potwierdziły szczególnie korzystne działanie kostki do mycia w lekkich postaciach trądzika.

Używanie kostki do mycia sebamed wspomaga terapię chorób skóry.

Skład: Disodium Lauryl Sulfosuccinate, Triticum vulgare, Paraffin, Sodium Cocoyl Isethionate, Glyceryl Stearate, Palmitic Acid, Stearic Acid, Cetyl Palmitate, Cetearyl Alcohol, Aqua, Lecithin, Polyquaternium-22, Sodium Lactate, Panthenol, Sodium Cocoyl Glutamate, Tocopheryl Acetate, Glycine, Magnesium Aspartate, Alanine, Pyridoxine HCl, Lysine, Leucine, Urea Phosphate, Benzophenone-4, Parfum, CI 47005, CI 61570, CI 77891

Cena: ok. 15 zł / 100 g

Nie dla mnie

Kupiłam zachęcona opinią koleżanki,ale niestety nie mogę podzielić jej opinii.Mam cerę mieszaną i kostka nie zrobiła nic dla mojej cery.Może problem leży z innej strony- nie wiem?
Nie zauważyłam żeby szczególnie oczyszczała moją twarz, wysusza nie likwiduje zaskórników ,zapach zbyt ciężki .Daję 2 gwiazdki za a wydajność.
Używam tego produktu od: 3-4 miesiące
Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszej

taka sobie

kostka myjaca calkiem zwyczajna, mi nie pomogla ani troche i mialam wrazenie ze wysusza, nie byla odpowiednia ani do buzi ani do ciala wydaje mi sie ze juz lepsze jest mydelko dove. Kupilam ja z mysla ze choc troche pomoze mi przy lekkim tradziku na pleckach ale nie pomogla. Skora po uzyciu tego mydelka jest jak po kazdym innym. wydaje mi sie mocno przeceniona.

Ilość zużytych opakowań: 1 zwykla kostka.

moje kwc

Mydełko świetnie oczyszcza skórę, nie pachnie specjalnie drażniąco. Jedyna wada jaką zauważyłam, to to, że czasami po umyciu kostką moja cera jest odrobinę sucha.

Dieta na trądzik

ŚWIETNIE OCZYSZCZA

Kostka oczyszczająca Seba Med świetnie oczyszcza moją skórę, wygładza i wyrównuje koloryt... Na twarzy pojawia się znacznie mniej niedoskonałości, a nawet bardzo mało! Kostka jest bardzo wydajna i na długo starcza... Cudnie odświeża, tonizuje ... Polecam serdecznie! :)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

b. dobra

Kupilam miniaturke (50g)tego syndetu rok temu - latem na wyprobowanie. zaskoczyl mnie zapach. Taki swiezy i meski, ale bardzo mi sie podobal. Uzywalam jej do buzi i czasami do rak. Kostka juz po kilku uzyciach oczyscila moje pory na nosie i je sciagnela. Mialam gladka cere, bez podraznien( jestem naczynkowiec) i ten czysty nos... Zero czarnych kropek na nosie, a mam sklannosci do zaskornikow. nie sa jakies bardzo wypasione( dawno nie uzywalam kosmetykow ktore by mnie zapychaly, powodujac tluste, czarne zaskorniki), ale miewam czesto znane wielu osoba kropeczki, ktorych ni jak nie widze sie pozbyc na dluzej. ta kostka oczyszcza wysmienicie. Idzie ja dobrze spienic w rekach, nie szczypie w oczy ,tak jak typowe mydla, caly makijaz lacznie z filtrami zmywala u mnie. No do niczego nie idzie sie przyczepic, poza tym ze jednak moze podsuszyc. Latem bylo ok, ale jak przyszly pierwsze chlody i cera zaczela potrzebowac wiecej tluszczu, skora pod oczami zaczela zlowrogo sie sciagac. Od prawie 3 lat walcze z przesuszajaca sie cera w okresie jesienno-zimowym, wiec tej kostki dla suchych cer nie polecam. zreszta producent tez nie poleca. Kostka ta polecana jest dla cery normalnej, mieszanej i tlustej.
Jako ze przesiadam sie na mycie calego ciala kostkami , zamiezam w tym roku wyprobowac ja tez na cialo. producent pisze, na niemieckiej stronce, ze zapobiega (dziala jak lekkie deo) przed przykrym zapachem. A jako ze poce sie latem wiecej, zwlaszcza mam problem ze stopami, to mysle ze warto przetestowac jako myjol do calego ciala. Jej zapach naprawde lekko dezodoruje, a moze i pomoze na nieprzejemny zapach potu, tzn ze nie bedzie on tak intensywny (podobno u mnie nie ma takiego problemu, ale ja sama czuje sie wybitnie nie swiezo i twierdze co innego).Kostka o poj. 150g kosztuje u mnie niecale 3 euro. Moze to nie tanio, bo mydlo kosztuje kilka centow, ale Sebemed nie jest mydlem, jest syndetem.
To co zasluguje tez na wielki plus to to, ze kostka nie zostawia tego wstretnego osadu na wannie/zlewie jaki tworzy sie ,gdy uzywani sie zwyklech mydel w kostkach. Kto ma twarda wode w kranie ten wie, o jaki osad mi chodzi.

Nie wiem czy firma zmien ila sklad, ale w Niemczech sklad jest nieco inny.

Disodium Lauryl Sulfosuccinate, Triticum vulgare starch, Palmitic Acid, Stearic Acid, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Talc, Sodium Lactate, Cera alba, Aqua, Lecithin, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Cocamidopropyl Betaine, Panthenol, Inulin, Sodium Cocoyl Glutamate, Tocopheryl Acetate, Glycine, Magnesium Aspartate, Alanine, Lysine, Leucine, Benzophenone-4, Parfum, CI 47005, CI 61570, CI 77891

Używam tego produktu od:zeszlego lata i na to lato tez mam zamiar uzywac, ale tym razem do calego ciala
Ilość zużytych opakowań:1 miniaturka 50g

to jest to

zgadzam się całkowicie z powyższymi ocenami. I nic już dodać nie potrafię do tego co napisano. Zapach, brak wysuszenia skóry, brak podrażnień, wydajność, cena - wszystko zasługuje na moją ocenę 5 gwiazdek.

Ilość zużytych opakowań: nie pamietam, ale trochę tego było i nadal używam

Świetna i do wszystkiego!

Zabieram ją ze sobą na wakacje uzywam raczej do ciała, bo słońce, słona woda itp. jest idealna i sprawdza się wówczas w 100%!
Delikatnie i dokładnie myje, a jak zawsze latem na dekolcie, plecach i ramionach wyskakiwało mi kilka wyprysków tak od kiedy używam mydełka ani jeden, a skóra jest przyjemna w dotyku czuje że jest czysta! Bo dokładnie zmywa wszelkie balsamy, mleczka i filtry!
A przy tym jak schodze z plaży ide pod prysznic przemywam nią i twarz dla odświerzenia i nie podrażania!

Polecam naprawdę fajny produkt, uniwersalnuy a co ważniejsze w porównaniu do kostek myjących innych producentów naprawdę niedrogi! (ja płaciłam 16zł)

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

obowiązkowa!

Moja ulubiona kostka myjąca! Wracam do niej za każdym razem, gdy moja skóra potrzebuje delikatnego traktowania. Doskonale oczyszcza. Przyjemnie pachnie. Jest szalenie wydajna. 17 zł wydane na kostkę Seba Med pH 5,5, to naprawdę dobra inwestycja! Polecam.

Używam tego kosmetyku dość często/ ilość zużytych opakowań: wiele...

świetna!

Ta kostka to świetna alternatywa dla osób, które nie lubią/ nie chcą/ nie moga używać żeli czy pianek do mycia, ale przedewszystkim dla tych, u których problem trądziku wystepuje nie na twarzy ale na plecach czy dekoldzie.
Ja uzywam jej do mycia twarzy, wracałam juz kilkakrotnie do tej kostki i będę wracać nadal. Kostka srednio się pieni, własciwości oczyszczajace ma super. Czuć, że skóra jest domyta, świeża, a przy tym nie sciągnięta, przesuszona, czy podrażniona. Przy dłuzszym stosowaniu pomaga szybciej pozbywac się krostek, stany zapalne szybcie się goją a nowe nie pojawiają. Cera wyraźnie się uspokaja. Mimo, że cena jest dośc wygorowana, jak na kostkę do mycia, to moim zdaniem warto zaintwestować. Polecam