Smart Girls Get More, Mono Matt Eyeshadow (Pojedyncze matowe cienie do oczu)

Smart Girls Get More, Mono Matt Eyeshadow (Pojedyncze matowe cienie do oczu)

Pojemność 2,5 ml

Tradycyjne, matowe cienie do powiek. Odmładzają optycznie oko, minimalizują widoczność zmarszczek. Jasne kolory mogą być bazą pod odcienie bardziej intensywne i perłowe.

prasowane
pojedyncze

Ciężko..

Kupiłam ten produkt z czystej ciekawości oraz z faktu, że pomimo swojej regularnej niskiej ceny był na promocji i kosztował dosłownie grosze. Z natury mam wybieranie ciemniejszych odcieni cieni i tutaj nie było wyjątku - sięgnęłam po ciemny odcień.

Niestety ten produkt nie bardzo przypadł mi do gustu. Po pierwsze - kolor jest tak słaby.. ale to tak słaby, że mogłabym pół cienia zaaplikować na powiekę, a i tak ten kolor nie będzie tak intensywny jakbym sobie zapragnęła. Po drugie - współpraca tego cienia z pędzlem to jest naprawdę walka pomiędzy czasem, którego często nie mamy, a cierpliwością, która szybko kończy się. Zaraz wszystko osypywało się na kości policzkowe, nie nakładało się tam gdzie i jak chciałam, rozmazywało - niezależnie jakim pędzlem próbowałam ten produkt nałożyć. Przy innych cieniach nie miałam takiego problemu. Pozostawało tylko nakładanie tego cienia palcami co nie jest komfortowe i pozostawia efekt mało satysfakcjonujący jeśli chodzi o samą jakość makijażu oka.

Cóż.. nie jest on dla wymagających osób, które bawią się cieniami i uwielbiają, żeby ten cień wyglądał na oku perfekcyjnie. Raczej jest to produkt dla osób, które niespecjalnie dbają o to jak ten cień zachowuje się na powiece, bo nakłada po prostu raz na jakiś czas, żeby trochę podkreślić oko. Posiadam ten produkt kilka miesięcy, naprawdę ciężko mi go zużyć i w sumie korzystam z tego ciemnego odcienia kiedy chcę zrobić bardzo ciemne oczy, a ten cień to moja "baza" przed nałożeniem naprawdę mocnej czerni.

słaby

Kupiłam ten cień do powiek ponieważ szukałam jakiegoś zielonego i niedrogiego. Niestety zawiodłam się ;/ Cień ma slaby kolor, mało widoczny, trzeba go dużo nałożyć żeby był widoczny, po za tym strasznie sie osypuje, schodzi;/ Lipa ;/

Ilość zużytych opakowań: 1, w trakcie

Za tę cenę tragedii nie ma..

Szukałam jakiegoś czarnego matowego i taniego cienia. Podczas zakupów w Naturze padło właśnie na ten, chociaż nie mam pojęcia co to jest za marka. Kupiłam go do zaznaczania dolnej linii rzęs i podkreślania kącika oka i tylko w tych miejscach go stosuję.

Cień do rewelacyjnych nie należy. Trochę się osypuje. Nie jest szaleńczo trwały. Pokruszył się, zapewne gdy nosiłam go w torebce. Jednak uważam, że do celu, do którego go wykorzystuję ewentualnie może być. Na pewno jak za tę cenę to tragedii nie ma.