Timotei, Jericho Rose, Szampon do włosów farbowanych `Wyrazisty kolor`

Timotei, Jericho Rose, Szampon do włosów farbowanych `Wyrazisty kolor`

Wzbogacona naturalnym ekstraktem z kamelii, zapewnia skuteczną ochronę i odpowiedni poziom nawilżenia, dzięki czemu włosy farbowane dłużej zachowują intensywny kolor i blask.

Szampon jakich wiele

Skóra mojej głowy jest wrażliwa i sucha, wymaga specjalnego traktowania. Nie wiele szamponów sprawdza się, większość powoduje podrażnienia i suchy łupież. Nie inaczej niestety jest z tym produktem.

Opakowanie ma ładne i praktyczne, z wygodnym otwarciem. Zapach bardzo mi się podoba, ale niestety włosy i skóra się z nim nie polubiły. Po trzech myciach pojawił się łupież, a włosy strasznie zaczęły się puszyć. Nie polecam osobom z wrażliwą skórą. Zużyłam go na zmianę z Head&Shoulders, niestety łupież, który ten szampon spowodował u mnie był wyjątkowo intensywny.

Miły come back

Szukałam szamponu do włosów farbowanych. Kiedy na półce w hipermarkecie zobaczyłam właśnie ten szampon przypomniałam sobie, że jeszcze do niedawna używałam szamponów Timotei i były świetne. Od razu włożyłam do koszyka i od razu zaczęłam używać. Nie zawiodłam się na nim, dla mnie ten szampon to bardzo miły come back do tej marki.

Zalety:
- cena
- pojemność 400 ml
- opakowanie - solidne, estetyczne
- wygodne otwarcie
- bardzo ładny i delikatny zapach
- cudownie się pieni
- nie podrażnia skóry głowy
- dość ładnie nawilża moje włosy
- po jego użyciu włosy są sypkie, gładkie i pięknie lśnią
- nie plącze włosów
- nie trzeba po nim używać odżywki
- dobrze dba o kolor na włosach - nie wypłukuje go, wręcz przeciwnie, podkreśla go
- nie powoduje łupieżu ani nie przetłuszcza włosów
- wydajny
- przyjemna konsystencja

Wady:
- brak

po prostu dobry

Bardzo lubię szampony Timotei. Wszystkie jak dotąd sprawowały się u mnie bardzo dobrze i ta wersja nie jest wyjątkiem.

szampon zapakowany jest w standardową dla Timotei butelkę, która otwiera się po naciśnięciu. Lubię tę opcję otwarcia. Butelka jest biała, z grubego plastiku, także nawet pod światło ciężko jest ocenić ile szamponu jeszcze zostało.
Sam szampon ma biało-perłowy kolor i dość gęstą konsystencję. Przy pierwszym myciu pieni się umiarkowanie, przy drugim mamy już ogrom gęstej piany. Spłukuje się łatwo. Pachnie delikatnie a zapach pozostaje przez jakiś czas na włosach.

Zawsze używam go w duecie z odżywką lub maską.

Po tym szamponie moje włosy są odżywione, sypkie, nie tracą objętości, nie są obciążone, nie plączą się. Mam wrażenie, że szampon ten lekko wygładza moje włosy, choć z natury są one bardzo proste.

Stosunek pojemności-wydajności do ceny jest wielkim plusem. Dostępny jest praktycznie wszędzie. Nic tylko próbować.
Ja ze swojej strony polecam.

Używam tego produktu od: 3-4miesięcy na zmianę z innymi
Ilość zużytych opakowań: jedno 400ml