Batiste, Dry Shampoo Heavenly Volume (Suchy szampon do włosów)

Batiste, Dry Shampoo Heavenly Volume (Suchy szampon do włosów)

Sprawdź ceny produktu

Batiste Heavenly Volume to suchy szampon, który doda włosom objętości i sprężystości. Delikatna formuła szamponu doskonale odświeża i odżywia włosy pozostawiając je miękkimi, łatwymi w modelowaniu i podniesionymi u nasady. Produkt przeznaczony jest dla osób, którym zależy na efekcie objętości. Heavenly Volume doskonale sprawdza się zarówno w zastosowaniu codziennym jak i okazjonalnym.

Świetny

Odświeża włosy
Unosi je u nasady
Dodaje objętości
Umiejętnie zastosowany nie zostawia śladów
Dość łatwo dostępny
Cena mogłaby być odrobinkę niższa

Efekt push up

Pięknie unosi włosy. Wystarczy jedno psiknięcie a wlosy wyglądają jak godzinami tapirowane przed lustrem. Niezawodny. Lekko. Bieli włosy. Wersja do włosów ciemnych jest dla mnie idealna, jednak wole efekt jaki daje ten szampon. Efekt push up murowany

Zdecydowanie na nie

korzystałam już z kilku szamponów od Batiste i jeszcze nie byłam tak zwiedziona. Szampon zdecydowanie nie unosi włosów, ale za to je bieli, usztywnia i skleja w... niewiadomoco.
Dodatkowo nie jest delikatny dla skóry głowy, a zapach jest bardzo sztuczny i drażni.

Niebiański? Raczej piekielny...

Jestem mocno rozczarowana. Jest to jeden z gorszych suchych szamponów jakich używałam. Nie powiedziałabym, żeby unosił włosy, chyba, że chodziło o to, że skleja je w bliżej nieokreślony kołtun i usztywnia. Bieli. Podrażnia skórę głowy, jest po nim swędząca. Ja osobiście nie mogę znieść jego zapachu, jest dla mnie niesamowicie irytujący. Czekałam tylko na moment, w którym zmyję go z włosów i przestanę czuć.

Hmm nie widzę plusów za bardzo

Nie widziałam powiększenia objętości włosów po użyciu tego szamponu. Za to włosy były suche, sztywne, jakby posklejane. Dużo trudniej było je rozczesać. Szampon delikatnie drażnił skalp. Właściwie po co taki produkt? Nic dobrego nie robi. Jedynie zapach na plus.

Jest ok.

Batiste to seria suchych szamponów które bardzo lubię. Heavenly volume jest bardzo fajny. Odświeża włosy bez użycia wody i normalnego szamponu. Podnosi je u nasady i sprawia, że włosy wyglądają na świeże. Ratuje mnie nie raz gdy rano nie mam czasu. Ta wersja bardzo fajnie pachnie.

Oj słaby

Niestety.. Ten szampon jest najgorszy jakiego dotąd używałam. Okropnie skleja włosy nawet przy użyciu zaledwie odrobinki. Fryzura przez to wygląda gorzej niż przed użyciem tego produktu więc nie widzę sensu w jego używaniu.

Wykorzystała: kilka próbek

Godny polecania

Szampon bardzo dobrze się sprawdza, łatwy w aplikacji, dość wydajny, przy ciemnych włosach trzeba bardzo dobrze wyczesać aby nie było zbyt widocznego śladu, w porównaniu z innym szamponami innych marek szampon na pięć :)

Jeden z najlepszych suchych szamponów

Jeden z najlepszych suchych szamponów drogeryjnych. Widocznie odświeża włosy, unosi je od nasady, daje efekt długotrwałej "czystości". Jedyne co się nie zgadza, to oczywiście nie daje efektu sprężystości, no ale jak niby miałby to zrobić:) Więc producent w opisie poszalał:)

Nie ta wersja!

Tak jak kocham wszystkie batiste, tak ten kompletnie mi nie podszedł. Wersja Volume skleja włosy i nie da się ich później rozczesać... Nie polecam tej wersji, nie zauważyłam też super uniesienia.

Świetny produkt

Suchy szampon, koniecznie marki Batiste, to niezbędny produkt w moim domu. Używam go w awaryjnych sytuacjach, kiedy muszę gdzieś wyskoczyć a nie mam czasu na umycie włosów. Pachnie przyjemnie i słodko, zapach długo utrzymuje się na włosach ale nie jest mocno duszący jak w niektórych wariantach. Ten specyfik jest bardzo prosty w użyciu i daje świetny efekt. Wystarczy rozpylić go na włosach, wmasować specyfik a to co zostanie wyczesać szczotką. Ma wygodną w użyciu buteleczkę a atomizerem, który się nie zacina i dobrze rozpyla produkt. Spełnia swoje zadanie i świetnie nadaje się do odświeżenia wyglądu

Natychmiastowe odświeżenie

Zapach nie jest przeszkodą, nie jest drażniący - bardzo charakterystyczny. Na blond włosach daje efekt białego "pyłku". Trzymam nie dłużej niż 2 minuty, a później dokładnie rozczesuje. Wtedy "białe włosy" znikają, włosy się nie elektryzują i są natychmiastowo odświeżone na cały dzień. Lekki efekt lakierowanych włosów, super utrwalenie i objętość. Po umyciu włosów nie pozostawia ich przesuszonych czy zniszczonych, zmywa się w całości. Mój must have każdego miesiąca :)