Batiste, Dry Shampoo Heavenly Volume (Suchy szampon do włosów)

Batiste, Dry Shampoo Heavenly Volume (Suchy szampon do włosów)

Batiste Heavenly Volume to suchy szampon, który doda włosom objętości i sprężystości. Delikatna formuła szamponu doskonale odświeża i odżywia włosy pozostawiając je miękkimi, łatwymi w modelowaniu i podniesionymi u nasady. Produkt przeznaczony jest dla osób, którym zależy na efekcie objętości. Heavenly Volume doskonale sprawdza się zarówno w zastosowaniu codziennym jak i okazjonalnym.

Jest ok.

Batiste to seria suchych szamponów które bardzo lubię. Heavenly volume jest bardzo fajny. Odświeża włosy bez użycia wody i normalnego szamponu. Podnosi je u nasady i sprawia, że włosy wyglądają na świeże. Ratuje mnie nie raz gdy rano nie mam czasu. Ta wersja bardzo fajnie pachnie.

Oj słaby

Niestety.. Ten szampon jest najgorszy jakiego dotąd używałam. Okropnie skleja włosy nawet przy użyciu zaledwie odrobinki. Fryzura przez to wygląda gorzej niż przed użyciem tego produktu więc nie widzę sensu w jego używaniu.

Wykorzystała: kilka próbek

Godny polecania

Szampon bardzo dobrze się sprawdza, łatwy w aplikacji, dość wydajny, przy ciemnych włosach trzeba bardzo dobrze wyczesać aby nie było zbyt widocznego śladu, w porównaniu z innym szamponami innych marek szampon na pięć :)

Jeden z najlepszych suchych szamponów

Jeden z najlepszych suchych szamponów drogeryjnych. Widocznie odświeża włosy, unosi je od nasady, daje efekt długotrwałej "czystości". Jedyne co się nie zgadza, to oczywiście nie daje efektu sprężystości, no ale jak niby miałby to zrobić:) Więc producent w opisie poszalał:)

Nie ta wersja!

Tak jak kocham wszystkie batiste, tak ten kompletnie mi nie podszedł. Wersja Volume skleja włosy i nie da się ich później rozczesać... Nie polecam tej wersji, nie zauważyłam też super uniesienia.

Świetny produkt

Suchy szampon, koniecznie marki Batiste, to niezbędny produkt w moim domu. Używam go w awaryjnych sytuacjach, kiedy muszę gdzieś wyskoczyć a nie mam czasu na umycie włosów. Pachnie przyjemnie i słodko, zapach długo utrzymuje się na włosach ale nie jest mocno duszący jak w niektórych wariantach. Ten specyfik jest bardzo prosty w użyciu i daje świetny efekt. Wystarczy rozpylić go na włosach, wmasować specyfik a to co zostanie wyczesać szczotką. Ma wygodną w użyciu buteleczkę a atomizerem, który się nie zacina i dobrze rozpyla produkt. Spełnia swoje zadanie i świetnie nadaje się do odświeżenia wyglądu

Natychmiastowe odświeżenie

Zapach nie jest przeszkodą, nie jest drażniący - bardzo charakterystyczny. Na blond włosach daje efekt białego "pyłku". Trzymam nie dłużej niż 2 minuty, a później dokładnie rozczesuje. Wtedy "białe włosy" znikają, włosy się nie elektryzują i są natychmiastowo odświeżone na cały dzień. Lekki efekt lakierowanych włosów, super utrwalenie i objętość. Po umyciu włosów nie pozostawia ich przesuszonych czy zniszczonych, zmywa się w całości. Mój must have każdego miesiąca :)

TAK dla tej wersji!

Doskonały jest. Przetestowałam już kilka wersji Batiste (floral. blush, tropical, oriental), jednak zachwyt jest dopiero po tej konkretnej! Przepięknie unosi włosy od nasady i świetnie odświeża. Dobrze się z włosów wyczesuje. Same plusy.

Bardzo fajny :)

Bardzo lubię wszystkie szampony z serii Batiste. Ten miał nadać objętości moim długim i grubym włosom, ciężkim do ułożenia.

Plusy:
*przede wszystkim działa - niewielka ilość wystarczy do szybkiego odświeżenia włosów
*nadaje objętości, ale nie jakoś spektakularnie. Włosy lekko są uniesione i łatwiej je ułożyć
*efekty utrzymują się na włosach cały dzień
*biały proszek, który zostaje na włosach z łatwością można wyczesać
*ma ładny zapach
*nie wysusza włosów i nie obciąża ich.

Wydajność standardowa.

Minusów nie zauważyłam.

Jest w porządku. Ja pewnie przy promocji wrócę do niego.

Zbędny gadżet. Zero objętości.

Szampon nie nadaje żadnej objętości nawet na chwilę! Pyli się i bieli włosy, ubrania i wszystko dookoła. Włosy są strasznie suche i matowe, czuć na nich nieprzyjemną lepką warstwę. Nie kupię więcej tego produktu, bo jest to zbędy gadżet, który nie robi nic poza wysuszaniem i matowieniem fryzury. Nie jest to na pewno odświeżenie ani uniesienie. Swędzi po nim głowa i ma się wrażenie, że skóra nie oddycha.Nie polecam.

Na ratunek.

Mam włosy przetłuszczajace i staram się myć je co 2 dni, a ten szampon ratuje minie przed myciem codziennie. Szampon ładnie pachnie i na długo odświeża włosy, a do tego nadaje objętości. Lubię również to że unosi włosy u nasady i dzięki temu nie muszę stosować dodatkowych produktów do stylizacji.

Najlepszy wynalazek XXI w

Mam włosy mocno przetłuszczające się muszę myc je codziennie a czasami nawet juz po calym dniu pod wieczór są nieco ochlapnięte ten szampon po prostu ratuje mi życie , włosy są po nim zawsze fajnie uniesione czasami mam nawet wrazenie że włosy wyglądają na nieco gęstsze.