Soraya, Żeń-szeń-Retinol+wit.C, Maseczka energizująco-ujędrniająca

Soraya, Żeń-szeń-Retinol+wit.C, Maseczka energizująco-ujędrniająca

Maseczka dostarcza skórze porcję naturalnej energii i sprawia, że na długo zachowuje ona świeży wygląd. Unikalna receptura zawiera specjalną kompozycję składników aktywnych (ekstrakt z alg i proteiny pszeniczne) o intensywnym działaniu ujędrniającym oraz naturalny ekstrakt z żeń-szenia, Retinol i witaminę C. Wyciąg z żeń-szenia zawiera między innymi witaminy B, C, E, oligoelementy, minerały i aminokwasy ważne dla kondycji skóry. Synergiczne działanie składników aktywnych daje natychmiastowy efekt w postaci promiennej, ożywionej cery. Maseczka szczególnie polecana dla skóry zmęczonej i niedotlenionej.

Cena ok. 20 zł

maseczka na czasie

Rzadko się zdarza, by napis "efekt natychmiastowy" umieszczony na opakowaniu był zgodny z prawdą. Ta maseczka spełnia obietnice: napina, odżywia, poprawia koloryt. Dobrze się wchłania, przyjemnie pachnie żeń-szeniem. Dla tłustych cer najlepsza właśnie teraz, gdy grzeją kaloryfery (bo jednak trochę natłuszcza), by nie przywitać wiosny szarą, pozbawioną energii twarzą. Myślę, że każda buzia odwdzięczy się za stosowanie tego kosmetyku, gdyż w jego skład wchodzą składniki zdecydowanie przedłużające młodość skóry.
Uwaga posiadaczki tłustych cer: zetrzyjcie ją po 10 minutach, bo mocno zatyka pory.

Błeee

Na mnie to nie działa – nic a nic – ani nie ożywiła, ani nie rozpromieniła. Może ma dobry wpływ na suchą cerę ale na mieszaną wcale.

bardzo bardzo dobra

ta maseczka jest świetna !skóra po niej jest ładnie napięta i wygładzona.Trochę bałam się ją kupić bo po wszystkich kosmetykach Sorai dostawałam uczulenia. Tu miłe zaskoczenie bo uczulenie po maseczce nie pojawiło się :-)

Zrób sama kosmetyk - tonik na trądzik

Swietna

To jest chyba jedyny dobry kodsmetyk Rorai.<BR>Kupilam tylko dlatego ze przeczytalam o niej w KW bo juz dawno przyrzeklam sobie ze wiecej nie dam sie nabrac na kosmetyki tej firmy.<BR>Ta maseczka dziala - skora jest po jej uzyciu bardziej jedrna, na pewno nawilzona i wygladzona.<BR>Strzal w dziesiatke

naprawde godna polecenia

Jest to chyba najlepsza maseczka jaką kiedykolwiek mialam - przynajmniej lepszej nie pamiętam. Skóra po niej jest taka gladziutka, zrelaksowana. Efekt (zgodnie z obietnicami producenta) natychmiastowy. Znikaja drobne przebarwienia. Naprawdę gorąco polecam. Jak dla mnie rewelacja. Acha, cena jest nieco nizsza niz tu podana. Ja zaplacilam za nia 12 zl w jednym z hipermarketow.

sukces murowany!

Kupiłam zachęcona ocenami innych dziewczyn - rzeczywiście ta maseczka działa cuda! Nie mam większych problemów z cerą, ale ta maseczka odświeżyłą moją cerę i doskonale ją odżywiła, skóra nabrała przyjemnych rumieńców. Twarz po jej użyciu jest cudownie gładka, miękka i co dziwne ... zmatowiona, nic się nie świeci. Nie wklepuję po niej kremu, sama w zupełności wystarcza.<BR>Odniosłam wrażenie, że bardzo ujędrniła moją skórę, choć przedtem nie narzekałam. Stosuję ją naprzemiennie z maseczką kolagen-elastyna tej samej firmy i jestem naprawdę bardzo zadowolona. Nie przepłacam i jeszcze wspomagam polski przemysł kosmetyczny.<BR>

czarodziejskie działanie

Całkowicie czarodziejska maseczka !!<BR>Wszystko jak w opisie - jedno zastosowanie przebija trzy wizyty w gabinecie na zabiegach regenerujących, a nie robi niespodzianek typu rozszerzone pory lub błyszcząca skóra to zaaplikowaniu jakiegość cuda za 100 zł porcja. Warto potrzymać na twarzy nieco dłużej i wykonać pod koniec masaż; polecam, efekt gwarantowany - wizualnie odejmuje 5 latek.<BR>Podziękowania dla firmy Soraya !!!!