Total Control, Preparat punktowy w kulce

Total Control, Preparat punktowy w kulce

Preparat punktowy w kulce to produkt hypoalergiczny. Pomaga zapobiegać wypryskom i tonizuje skórę. Zawiera składniki aktywne, które złuszczają naskórek, odblokowują pory i niszczą bakterie. Innowacyjne opakowanie z kulką daje możliwość precyzyjnego i wygodnego nałożenia kosmetyku, bezpośrednio na niedoskonałości, nie wysuszając przy tym otaczającej skóry. Preparat zaczyna działać natychmiast po zastosowaniu. Pomaga nie tylko zapobiec nowym wypryskom, ale również oczyścić twarz z już istniejących.

Bardzo przydatny.

Preparat jest świetny;
działa znakomicie i to w błyskawicznym tempie, nawet ***-na jakieś poważniejsze wypryski,
-poręczne opakowanie,
-łatwa aplikacja,
-przystępna cena,
-nie wysusza skóry.
Nie trafiłam jeszcze na nic lepszego, jego działanie jest naprawdę zadziwiająco szybkie.

Według mnie minusem jest mało higieniczne aplikowanie, chociaż jest wygodne. Mianowicie chodzi o to, że po pewnym czasie użytkowania, można zobaczyć jakieś pływające farfocle, co jest mało przyjemne, wiadomo, nie zawsze człowiek użyje go, na oczyszczoną skórę, ale i tak jest super, ratuję mi czasem skórę ;p

Używam tego produktu od: jakiś rok
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

KWC !!!

Ten preparat to cud! :D Kupiłam go po raz pierwszy parę lat temu bez większego przekonania, że może działać.
Przede wszystkim ma doskonałą formę toniku - szybko wysycha nie pozostawiając na skórze żadnej zaschniętej warstwy, jak w przypadku żeli. Działa niesamowicie !!! Pryszcze goją się znacznie szybciej już po jednej aplikacji, a niektóre znikają całkiem od razu. Przy kilkukrotnym nakładaniu w ciągu dnia można naprawdę błyskawicznie pozbyć się pryszczy.
W dodatku mimo niewielkiej buteleczki jest niezwykle wydajny - opakowanie starcza na parę miesięcy.
Mam pewne zastrzeżenia, co do aplikatora - przez kulkę wylewa się niewiele preparatu, przez co trzeba kilkukrotnie go nakładać. Poza tym przy końcu buteleczki trzeba mocno ją przechylać, żeby płyn się wydostał, co nie jest wygodne. Są to wady, którym producent powinien zaradzić. Ja jednak nie odejmuję za to gwiazdki, bo produkt w działaniu jest bezkonkurencyjnie lepszy od innych (wypróbowałam wiele).

lipa

Ładne opakowanie idealne do torebki, żadnego dzialania, po jakimś czasie mi go rdza wzięła? aż dziwne bo to plastikowe było whatever, w każdym razie był fajny ale działania nie dawał i drogie jak na takie maleństwo.

Używam tego produktu od:1
Ilość zużytych opakowań:kiedys

Bordowe usta H&M

jeden z moich dwóch;)

Dla mnie super, jeśli chodzi o działanie. Jest bezbarwny, łatwo się go aplikuje (niestety czasem zbyt łatwo-wylewa się...), a to zachęca do używania także w środku dnia. Jest też malutki, nie zajmuje wiele miejsca w torebce. Moim zdaniem jego główne wady wiąża się z ceną, a finanse to ważna sprawa. Ale najważniejsze jest to, że działa:)

Ilość zużytych opakowań: dwa, nie wiem czy jeszcze kupię, żeby nie przyzwyczaić skóry

no raczyj nie

słaby
Do jego kupna zachęcil mnie wygląd. Ma fajne, nietypowe opakowanie, lecz nic pozatym. Aplikator w kulce nie dziła, chyba wogłe nie nakłada płynu. :[ Nic nie działa na pryszcze. Zawiera alkochol, wiec tylko powstają czerwone plamki.

Używam tego produktu od:2 miesiące

hmm...

Aplikator w kulce sprawia wrażenie, że preparat nie znajduje się na skórze. Działanie antytrądzikowe trudne do zauważenia. Zawiera alkohol :( Małe opakowanie, ale nie jest niewydajny, bo nie zachęca do używania.

Używam tego produktu od:około dwóch miesięcy

Średni.

Podoba mi się jego formuła - lekki płyn w roletce. Dzięki temu można co chwilkę się maziac.

Niestety kosmetyk dział u mnie tylko na początku, potem przestał robic z moją twarzą cokolwiek pozytywnego. Nie działał nawet na te maleńkie krostki :(

Nie kupię go więcej.

Używam tego produktu od: w zeszłym roku
Ilość zużytych opakowań: skończyłam 1

nic szczególnego

Kupiłam ten preparat w promocji za 9,90zł z krremem gratis. Dawno miałam na niego "ochotę", więc postanowiłam wreszcie kupić. Niestety nie sprawdził się. Nie mam jakichś strasznych problemów z cerą, ale mimo to ten specyfik niewiele pomaga. Plus ma za ładne, pomysłowe, wygodne i higieniczne opakowanie. Jednak nie za bardzo radzi sobie z wypryskami i zaczerwienieniami. Więcej na pewno nie kupię.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Super!

Jedna z rzeczy, ktorych uzywalam ponad rok temu:) w koncu sie wkurzylam i wyleczylam tradzik :) Ale zanim to nastapilo jedna z rzeczy na ktore trafilam byl wlasnie ten kosmetyk :) I bardzo sie z tego powodu ciesze :D Zaciekawilo mnie opakowanie. Nie wygladalo na specyfik na pryszcze. Kupilam i nie zalowalam! Byl wydajny, likwidowal wypryski, latwo go bylo nalozyc i mozna bylo to zrobic w kazdej chwili! Jedna z kumpelek pomyslala ze to perfumy w kulce (zdarlam etykietke :P )

Nie dziala

Dla mnie ten preparat jest zupelnie bezuzyteczny. W zaden sposob nie dziala na wypryski, zarowno te duze jak i te male. Sposob aplikacji tez nie jest wg mnie najmadrzej pomyslany. Takie opakowanie z kulka jest dosc niehigieniczne, a w preparatach tego typu powinna byc ona zachowana. Podoba mi sie, ze plyn nie podraznia, nie wysusza skory na okolo. Ale dla mnie to za malo, bo zadnego zbawiennego wplywu nie zauwazylam. Na pewno nie kupie go znowu.

wygodny i skuteczny

Kupiłam skuszona ocenami, promocją i ciekawym opakowaniem. Nie często się zdarza, żeby kosmetyki o takim działaniu występowały w formie płynu, a do tego jeszcze w opakowaniu roll-on. A szkoda, bo jak się okazuje pomysł ten sprawdza sie doskonale. Płyn jest bezbarwny, szybko się wchłania i wygodnie aplikuje, dzięki czemu można go stosować kilka razy dziennie, nawet na makijaż. Do tego działa naprawdę szybko - czasem już jedno użycie wysusza krostkę na amen :) Jak nie wystarczy, to jeszcze trzeba powtórzyć 2-3 razy i problem z głowy :) Do tego przy tak szybkim działaniu nie powoduje nadmiernego miejscowego przesuszenia :) Nic tylko polecać!

cool

Faktycznie sprawuje sie wyśmienicie :) Syfki posmarowane nim znikają po jednym ok. 2 dniach nie zostawiając śladu a te wieksze są zdecydowanie mniejsze i po ok 3-4 dniach juz ich nie ma :) Troche mnie wkurza ten dozownik jak na moj gust to aplikuje troche za mało preparatu i trzeba sie tą kulką najeździć zeby wreszcie otrzymać wymaganą ilość :/ Ale generalnie to polecam i to bardzo :) duzo skuteczniejszy niz wiekszosc środków tego typu a nawet tańszy ;)