Sally Hansen, Ridge Reducer & Step Buffer (Pilniczek do polerowania płytki paznokciowej)

7-stopniowy proces polerowania płytki paznokcia to autorski program opracowany przez firmę Sally Hansen. Jednocześnie wygładza i poleruje paznokcie, niwelując przebarwienia i bruzdy. Poszczególne boki pilnika dają coraz gładsze wykończenie płytki paznokciowej, co sprzyja lepszej penetracji preparatów odżywczych oraz przedłuża trwałość manicure.

Rewelacja!

Jestem zachwycona tym pilnikiem, jeszcze nigdy nie spotkałam tak dobrego produktu, a przede wszystkim - tak profesjonalnego produktu, który z powodzeniem można samemu używać w domu. Pilnik ma siedem części i każda jest do czegoś innego, dla mnie to zbawienie, bo zawsze miałam problem z odpowiednim opiłowaniem paznokci, tymczasem teraz ten produkt robi to praktycznie za nas. Wszystko jest napisane, pierwsza część to ostre drobinki do skracania na długość, druga (wszystkie części różnią się od siebie kolorami) to średnie drobinki do nadania kształtu, trzecia ściera końcówki paznokci, wyrównuje je, kiedy osiągniemy już pożądany kształt, czwarta wyrównuje nierówności pod paznokciem, piąta na paznokciu, szósta rozjaśnia, a siódma nadaje już tylko blask - nabłyszcza. I już nie trzeba iść do kosmetyczki. Cena taka sobie, ale jak za takiej klasy produkt to nie majątek.
Plusy
- delikatny
- trwałość
- łatwość użycia
- wygoda użytkowania
- efektywność
Minusy
- cena

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie