HRISTINA, Krem antycellulitowy, ujędrniający z kofeiną

HRISTINA, Krem antycellulitowy, ujędrniający z kofeiną

Naturalny antycellulitowy krem Hristina powstał z myślą o kobietach, które pragną na zawsze pozbyć się uciążliwego cellulitu oraz ujędrnić i wymodelować sylwetkę. W składzie produktu znajdują się najskuteczniejsze substancje aktywne redukujące podskórną tkankę tłuszczową odpowiedzialną za powstawanie cellulitu – ekstrakt z ziaren kawy oraz ekstrakt ananasowy. Składniki aktywne zawarte w naturalnym antycellulitowy kremie Hristina takie jak ekstrakt z ziaren kawy, ekstrakt z dziko rosnącej malwy oraz olejki ze słonecznika i ananasa wnikają w głąb skóry i działają bezpośrednio na złogi komórek tłuszczowych rozszczepiając je oraz zapobiegając ponownemu powstawaniu. Naturalny antycellulitowy krem Hristina intensywnie stymuluje mikrokrążenie w skórze, wzmacnia delikatne naczynia krwionośne, przyśpiesza przemianę materii w skórze. Połączenie kofeiny i wyciągów z ananasa pomagają w usuwaniu toksyn z organizmu oraz nadmiaru wody w skórze. Zawarta olejku z ananasa witamina C wzmacnia i uelastycznia naczynia krwionośne utrudniając, komórkom tłuszczowym nawarstwianie się. Olej słonecznikowy to bogate źródło kwasu linolenowego zapobiega magazynowaniu płynów w skórze, hamuje proces powstawania i rozrostu komórek tłuszczowych. .

Skład: Distillated Water, Coffea Arabica Bean Extract, Malva Sylvestris Extract, Retinol, Helianthus Annuus Oil, Pineaple Essential Oil, Shea Butter, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sesame Oil, Tocopheryl Acetate, Cetearyl Alcohol, Limonene, Linalool, Lanolin, Citral, Neem Oil, Beeswax

Bardzo go polubiłam

Jako, że uwielbiam nowości kosmetyczne, a w ostatnim czasie szczególnie te naturalne, krem ten od razu wpadł mi w oko.
Zacznę od tego, że stosowanie kremu jest ogromną przyjemnością ze względu na cudowny wręcz ananasowy zapach. Uwielbiałam te kilka minut masowania wieczorem.
Jeżeli chodzi o sam masaż, który zaleca producent, krem dość dobrze się do tego nadaje bo nie roluje się nawet przy nakładaniu kolejnych warstw. Jednak muszę się przyznać, że nigdy nie wytrzymałam zalecanych 15 minut.
Przy systematycznym stosowaniu zauważyłam znaczne ujędrnienie skóry ud i pośladków. Cellulit nie zniknął ale moje nogi prezentowały się znacznie lepiej.
Bardzo chętnie kupiłabym kolejne opakowania, niestety w chwili obecnej nie mogę go nigdzie znaleźć.

Używam tego produktu od: 1-5 miesiąca