Mango, Lady Rebel Dance Queen EDT

Mango, Lady Rebel Dance Queen EDT

Lady Rebel Dance Queen marki Mango to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Perfumy Lady Rebel Dance Queen zostały wydane w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sonia Constant.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: hesperydowa, owocowa: pompela, mandarynka, nuta owoców leśnych.
nuta serca: kwiatowa: jaśmin, tuberoza, drzewo kaszmirowe
nuta bazy: akordy drzewne, ambra: paczula, drzewo kaszmirowe, żywica bursztynowa

50 - 100ml

Przeciętniak

Ot, takie sobie zwykłe perfumy, niczego specjalnego w sobie nie mają, niestety. Dla każdego, na każdą okazję, a więc tak naprawdę zachwycać nie mogą.
Jaśmin, drzewo kaszmirowe, tuberoza, paczula, bursztynowiec - tyle jest w stanie wyczuć mój nos, a resztę przeczytałam sobie z kartonika.
Zapach podobny zupełnie do niczego, na zwykły dzień, na wyprawę do warzywniaka.

Minusy:
-przeciętny zapach,
-nie wyróżnia się, ciężko nawet określić jak pachnie.

Cechy neutralne:
-nawet ładny flakon,
-średnia cena.

Plusy:
-długotrwałe.

Ilość zużytych opakowań: w trackie pierwszego flakonu

Dla dziewczynki tak, dla kobiety nie.

Buteleczka bardzo ładna, opis o królowej wzniecającej ogień na parkiecie zachęcający, ale całokształt marny, bo zapach kompletnie bez wyrazu, nijaki, nie do zapamiętania. Według mnie to zapach dla dziewczynki czy nastolatki, która chce mieć pierwsze perfumy.. dla kobiety? Nie, bo nic kobiecego tam nie ma. Zapach przeciętny jakich setki na sklepowych półkach. Faktycznie na początku czuć owoce, delikatne, całkiem przyjemne, lekka woń białych kwiatów, potem nie wiem czemu ale wychodzą trochę cytrusy ale nic z tego nie wynika dalej, jakieś delikatne mydlane aromaty. Zapach jest płaski i nie utrzymuje się super długo na skórze. Nic nowatorskiego, nic powalającego, nic niezwykłego. Bezpieczny przeciętniak.

Używam tego produktu od: próbki
Ilość zużytych opakowań: próbki