Balea, Balea, Beauty Effect, Lifting Kur (Ampułki z kwasem hialuronowym)

Balea, Balea, Beauty Effect, Lifting Kur (Ampułki z kwasem hialuronowym)

Balea Ampułki z kwasem hialuronowym Beauty Effect:
- Skutecznie aktywuje odnowę komórek skóry - efekty widoczny natychmiast.
- Zwiększa elastyczność i jędrność skóry.
- Pobudzając aktywność komórek skóry zmniejsza zmarszczki.
- Kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem nawilżającym.
- Ziołowe składniki i Easyliance napina skórę, wygładza i stopniowo zmniejsza efekt starzenia.
Sposób użycia:
- umyć skórę
- zawartość jednej ampułki rozporowadzić po twarzy, szyi i dekolcie, delikatnie masując,
Zawartość opakowania wystarcza na siedmiodniową kurację.

Aqua, Methylpropanediol, Butylene Glycol, Glycerin, Acacia Senegal Gum, Iris Florentina Root Extract, Hydrolyzed Rhizobian Gum, Sodium Hyaluronate, Caprylyl/Capryl Glucoside, Polyglyceryl-10 Laurate, Xanthan Gum, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Citric Acid, Parfum.

porażka

W moim przypadku produkt ten okazał się kompletną klapą. Skuszona cudowną 7dniową kuracją, , kupiłam ampułki za ok 19pln.

Plus za sterylność produktu i formę ampułek. Mieszane odczucia mam co tego, że są szklane i przy złamaniu ich szyjki trzeba uważać, żeby się nie pociąć.

Produkt nakładałam wieczorem po oczyszczeniu twarzy i dekoltu. Niestety pomimo szczerych chęci wytrzymałam jedynie dwa dni...

Sama aplikacja nie jest jakaś ekstremalnie praktyczna, produkt wycieka po palcach, trzeba go wytrząchać z ampułki.

Konsystencję ma rzadką,ale całkiem dobrze rozprowadza się po skórze, zapach ma też ok. Po chwili kiedy troche zaczął przysychać, miałam dziwne nie do końca przyjemne odczucia (wrażenie maski na twarzy), ale poszłam spać.

Rano moja twarz pokryta była małymi krostkami. Zwłaszcza na czole i policzkach a także dekolcie. Istna tragedia. Zero efektu wygładzenia, nic z rzeczy, które obiecuje producent.

Nie wiem jaki czart podkusił mnie do użycia kolejnej ampułki następnego wieczoru, ale efekt był taki sam :(
Tydzień porykałam się z doprowadzeniem mojej cery do porządku.

Za 19pln była to znikoma przyjemność. Pozostało mi 5 ampułek, które chyba oddam jakiemuś wrogowi....

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego