Oriflame, Oriflame, Silk Beauty, Smooth Skin (Krem do depilacji dla skóry normalnej)

Krem do depilacji z migdałem i kamelią Silk Beauty usuwa zbędne owłosienie w 3 minuty pozostawiając skórę gładką i miękką w dotyku. Zawiera mieszankę substancji nawilżających, w tym olejek migdałowy i kameliowy, które pozostawiają skórę miękką, gładką i nawilżoną. Testowany dermatologicznie. Przed użyciem dokładnie zapoznaj się z treścią ulotki. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie pozostawiać na skórze dłużej niż 10 minut.

Skład: Aqua, Urea, Cetearyl Alcohol, Potassium Thioglycolate, Calcium Hydroxide, Ceteareth-20, Paraffinum Liquidum, Parfum, Butyrospermum Parkii Butter, Magnesium Trisilicate, Potassium Hydroxide, Propylene Glycol, Camellia Oleifera Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Sodium Gluconate, Helianthus Annuus Seed Oil, Polyoxymethylene Urea, Acrylates/Steareth-20 Methacrylate Copolymer, PPG-26-Buteth-26, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Silica, Papaver Rhoeas Petal Extract, Sodium Lauryl Sulfate, Tocopherol, CI 58000, CI 77007

Sprawdza się

Zużyłam już kilka opakować tego kremu. Używam do depilacji okolic bikini. Mimo iż niby nie jest do końca przeznaczony do tych miejsc, stosuję go z powodzeniem :)
Nie podrażnia i po prostu robi co ma robić - usuwa zbędne owłosienie. Radzę jednak pozostawiać go na dłużej niż 3 minuty - po tym czasie nie działa wcale. Ja niejednokrotnie nakładam na 20 - 30 minut i nic złego z moją skórą się nie dzieje. Z kremów tego typu używałam do tej pory tylko tego, a kiedyś jakiś inny, tani, nawet nie pamiętam firmy - tamten był o wiele gorszy. Jest wydajny, nie trzeba nakładać go szpachlą, by zadziałał. Cena przystępna, w promocji za ok. 19 zł, chociaż ostatnio chyba podrożał. Miękka tubka pozwala na dokładne wydobycie nawet końcówki produktu.
Usuwam krem szpatułką dołączoną do produktu - wszystko zbiera i skóra jest gładziutka. Niestety śmierdzi, ale to już taki urok kremów do depilacji ;)