Oriflame, The ONE, Everlasting Concealer (Długotrwały korektor)

Oriflame, The ONE, Everlasting Concealer (Długotrwały korektor)

Długotrwały korektor w płynie. Oriflame The one z technologią FreshFix dla ultratrwałości i odporności na ścieranie. Trwałość do 25h. Opatentowany SkinRenew Complex ożywia i chroni skórę. Długotrwały korektor w płynie. Oriflame The one występuje w 3 odcieniach: light nude, fair beige, deep beige.

w kremie

• CI 77492,
  • CI77491,
  • CI 77499

Fantastyczny!

Mój ulubiony korektor, szczególnie do stosowania pod oczy. Chyba jako jedyny korektor ze wszystkich, które wypróbowałam, nie wygląda pod oczami sucho i nie podkreśla wszelkich załamań. Ma naprawdę super konsystencję, jest jak krem. Dobrze ukrywa cienie pod oczami, jako baza pod cienie też się sprawdzi. Dla mnie ideał. Szkoda, że tubka jest tak malutka, a korektor przez to nie starcza na zbyt długo.

Bardzo się lubimy

Bardzo się lubimy z tym korektorem. Odcień fair beige idealnie pasuje do mojej karnacji. Krycie jest znakomite, naprawdę dobrze maskuje moje ciemne cienie pod oczami. Tylko raz w życiu mi się zrolował, ale wynikało to z faktu, że w przypływie szaleństwa nałożyłam go stanowczo za dużo. Po nałożeniu wygląda naturalnie i bardzo dobrze współgra z podkładem (używam podkład ujędrniający lub mineralny z serii Giordani Gold marki Oriflame, odcień natural beige). Znajduje się w wygodnej tubce z przedłużonym dzióbkiem, co pozwala kontrolować ilość wyciskanego produktu. Wystarcza mi na kilka miesięcy. Cena śmiesznie niska jak za taką jakość - podczas promocji za ok. 10zł.

Bardzo dobry

Świetny korektor pod oczy, idealnie zakrywa wszelkie cienie pod oczami. Nic się z nim nie dzieje w ciągu dnia, nie waży się ani nie znika. Używałam go też jako bazy pod cienie i pięknie się na nim trzymają. Opakowanie to mała poręczna tubka zakończona spiczastą końcówką z której dobrze wydobywa się produkt. Jest bardzo wydajny. Bywa w promocjach w katalogach Oriflame. Na pewno jeszcze do niego wrócę.

rewelacja

Jest to najlepszy korektor jaki w życiu miałam I najlepszy jaki Oriflame wypuściło do tej pory, jeśli jeszcze zastanawiacie się nad zakupem to bierzcie śmiało. Kryje rewelacyjnie, nic się z nim nie dzieje w ciągu dnia, jest bardzo gęsty, zakryje nawet najgorsze cienie pod oczami. Na zdjęciu odcień Fair Beige.

CUDO

plusy
+ładny kolor
+super kryje
+opakowanie
+długo się utrzymuje
+cena w promocji

minusy
nie zauważyłam dotychczas żadnych minusów

Najlepszy korektor jaki miałam

Super

Zakrywa średnie niedoskonałości. Nie mam cery trądzikowatej, dlatego ten jest świetny. Ogólnie trudno znaleźć dla mnie pasujący odcień, bo jestem bladziochem, ale ten jest idealny. Naprawdę wart wypróbowania.

Świetny korektor

Używam korektora od miesiąca w kolorze fair beige. Lekki ale dość kryjący, odcień lekko żółty, ani za jasny ani za ciemny, bez różowych pigmentów. Ładnie kryje zasinienia, nie podkreśla zmarszczek, nakładam pod oczy pędzlem a potem lekko wklepuję palcem. Dotychczas stosowałam korektory z firm : Mac, Lumene, Loreal, i kilka innych. Ten uważam za najlepszy i na pewno będę kupować. Nie uczulił mojej wrażliwej skóry, jest w przystępnej cenie dość często w promocji.

Dla osób z bardzo małymi zasinieniami

Nie radzi sobie z zasinieniami pod oczami. Odcień chłodny. Punktowo się nie nadaje.

Dodaje mi kilka godzin snu!

Na codzień staram się nie używać korektora pod oczy, stawiam na minimum makijażu, ale zdarzają się dni gdzie obudze się niewyspana i wyglądam jakbym nie spała całą noc... Tu na ratunek rusza jeden z ulubionych korektorów.
Zalety:
-sprawia, że moje oczy wyglądają dużo lepiej
-mocno kryje
-nie roluje się
-odporny na ścieranie
-cena (częste promocje)
-stapia się z każdym podkładem

Wady:
jakie wady?! ☺

Ilość zużytych opakowań: 1 małe