Hask, Macadamia Oil, Moisturizing Shine Oil (Nabłyszczająco - nawilżający olejek do włosów)

Hask nabłyszczająco - nawilżający olejek do włosów Macadamia Oil jest lekki, natychmiast wchłaniający się, bezalkoholowy olejek zapewnia piękny połysk bez efektu tłustych włosów. Pozostawia włosy intentsywnie nawilżone, jedwabiste i lśniące.

olejek
z silikonami
w butelce

Istna petarda!

Ten olejek został mi polecony przez konsultantkę w Hebe, kiedy zgłosiłam się do niej z prośbą o pomoc w doborze kosmetyków do włosów po wizycie u fryzjera. Poleciła mi całą serię Hask (każdy produkt dostanie osobną recenzję ;) ). Wspomniany tu olejek już po kilku użyciach okazał się wybawieniem dla moich włosów. Wystarczy niewielka ilość, aby włosy wyglądały jakby wyszły spod ręki znakomitego fryzjera. Jest bardzo wydajny. W przeciwieństwie do pozostałych olejków, nawilża suche końcówki, wnikając we włosy.

Zakochana po uszy :)

Uwielbiam i jeszcze raz uwielbiam. Takie małe opakowanie a ile szczęścia niesie.
Świetnie działa na moje włosy , są po nim gładkie lejące, miłe w dotyku. Jednym słowem BOSKIE. Mam wrażenie że nigdy się nie skończy, jego wydajność jest powalająca. Mój hit.

PLUSY:
+ Świetnie działa na włosy
+ I zmysły :)
+ Wydajny

+/- Cena

Terapia zmysłowym zapachem

Według mnie to najpiękniej pachnący olejek pod słońcem :)

Plusy:
1. Działanie.
Olejek działa bardzo dobrze.
Stosowany na mokre włosy nawilża je, odżywia, sprawia, że stają się sypkie, lejące i lśniące.
Stosowany w niewielkiej ilości na włosy suche powoduje, że włosy stają się mięciutkie, bardzo przyjemne w dotyku. Pięknie odbijają światło, nie puszą się, opadają na ramiona piękną kaskadą. Bardzo dobrze chroni końcówki, nawet przy włosach suchych i zniszczonych farbowaniem (jestem posiadaczką takich włosów).
Dzięki stosowaniu tego olejku włosy można bardzo łatwo rozczesać, robią się dociążone i ładnie kręcą się na końcach. Nie przetłuszcza włosa - oczywiście stosowany w umiarze. Sama nakładam na włosy tylko kroplę olejku roztartą najpierw w dłoniach - dzięki temu wiem, że nie przesadzę z kosmetykiem.

2. Zapach.
Według mnie ma najpiękniejszy zapach ze wszystkich dostępnych na rynku olejków. Macadamia ma lekko słodki, ale nie zatykający zapach, w którym niektórzy doszukują się nuty orzecha. Osobiście nic takiego nie wychwytuję, zapach olejku kojarzy mi się trochę z kokosem, choć w jakiś sposób jest od niego jeszcze o wiele ładniejszy i lżejszy. Podoba mi się, że długo pozostaje na włosach, roznosi się wokół, kiedy tylko lekko potrząsnę włosami.
Jest to zapach trudny do opisania - jednocześnie delikatny i słodki, miękki i zmysłowy - zdecydowanie mój nr 1.

3. Wydajność.
Wystarczy jedna kropla wtarta w końcówki włosów, by widać było spektakularne efekty. Dzięki temu olejek mimo małej fiolki jest bardzo wydajny. Jedno takie małe opakowanie starcza mi na ok. 1,5 - 2 miesiące.
Olejek tak mnie zachwycił, że po kupieniu pierwszej filolki pobiegłam do Hebe po zapas. : )

4. Opakowanie.
Kosmetyk jest mały, zgrabny i poręczny. Dzięku temu można zawsze mieć go pod ręką czy nosić w torebce. Olejek łatwo wypływa z tej buteleczki, nie ma problemu z dostaniem się do produktu.
Fiolka może być małym minusem w przypadku samej końcówki produktu, gdyż może utrudniać wydostanie resztek.
No i biorąc pod uwagę mój zachwyt nad olejkiem - buteleczka jest dla mnie za mała! Wolałabym od razu mieć go więcej! ; )
Buteleczka ma ładny designe, etykieta prezentuje eleganckie kolory i grafikę, które trafiają w mój gust.

5. Konsystencja.
Jak na olejek przystało, konsystencja jest tłusta, idealnie gęsta, bardzo przyjemnie rozprowadza się na włosach.

Minusy:
1. Dostępność.
Zdaje się, że to zupełna nowość firmy Hask, ale jednak minusem jest trudna dostępność kosmetyku. Na olejek natknęłam się w sklepie Hebe i to jedyne miejsce o którym wiem, że olejek można kupić. Szkoda, mam nadzieję, że stanie się on łatwiej dostępny również w innych drogeriach.

2. Cena.
Mimo dużej wydajności cena jest według mnie za wysoka, jak na taką małą buteleczkę. Całe szczęście, że sam olejek zachwycił mnie na tyle, że cena zeszła na dalszy plan przy moich zakupach...

Ilość zużytych opakowań: 1 fiolka