Laura Mercier, Translucent Loose Setting Powder (Transparentny puder utrwalający makijaż)

Transparentny puder utrwalający makijaż Laura Mercier jest niewidoczny na skórze, dopasowuje się do wszystkich tonacji skóry, łatwo i bez wysiłku rozprowadza się i łączy ze skórą. Pozostawia gładkie, delikatne wykończenie. Wyjątkowe właściwości rozpraszania światła pomagają uzyskać efekt miękkich konturów .Zmniejsza widoczność drobnych linii i zmarszczek. Idealny dla wszystkich rodzajów skóry. Testowany dermatologicznie i alergologicznie. Nie zatyka porów. Beztłuszczowy. Nie zawiera talku.

Tak, tak, tak!

Nie jestem fanką makijażu. Jestem minimalistką - im mniej na twarzy, tym lepiej. Kupiłam puder skuszona dobrymi opiniami tylko po to, aby utrwalać korektor pod oczami, bo ten, ma tendencję do migrowania i znikania po paru chwilach, ujawniając tym samym moje worki jak z horroru. Przetestowałam pudery Vichy, Paese, wszystkie ryżowo-bananowe rewolucje, ale tylko LM zdała test. Nie wchodzi w linie mimiczne wokół oczu, nie wysusza. Efekt testu zachęcił mnie żebym przetestowała puder na całą twarz. Kolejny egzamin zaliczony na wzorową ocenę - nie dał efektu „ducha”, nie wyszuszył, nie uwydatnił suchych skórek i przede wszystkim mój makijaż nie wymagał poprawek przez cały dzień. To jest miłość.

Jestem pod wrażeniem!!!

Po przeczytaniu tak licznych pozytywnych opinii zaczęłam polować na ten puder i udało mi się go wyłapać na promocji za 150zł. I co mogę powiedzieć... Ten puder jest GENIALNY! Mam skórę mieszaną, która bardzo się świeci i takiego matu na twarzy nie miałam nigdy! Do tego na mojej twarzy utrzymuje się praktycznie przez cały dzień, bez żadnych poprawek. Przedłuża trwałość podkładu, zawsze po paru godzinach podkład schodził mi z nosa a teraz jest w nienaruszonym stanie. Jest bardzo wydajny, używam go od miesiąca codziennie i ze słoiczka praktycznie nic nie ubyło.
Chyba znalazłam ten jedyny puder :)

Dla mnie ideał

Chyba pierwszy raz Pani w drogerii udało się dać tak dobrą poradę. Szukałam pudru, który zapewni mi satynowe wykończenie w miejsce płaskiego matu, nie podkreśli niedoskonałości i skórek, nie przesuszy i ten puder to wszystko spełnia i robi jeszcze więcej.

OPAKOWANIE: duże, oszczędna szata graficzna, ale powiedzmy sobie szczerze - na podróże się nie nadaje. I to w sumie jedyna wada produktu. Poza tym jednak solidne i po kilku upadkach dzielnie się trzyma.

DZIAŁANIE: jest świetne. Puder faktycznie zapewnia lekko satynowe wykończenie. Nie zmienia koloru podkładu, nie podkreśla zmarszczek, nie waży się w ciągu dnia. Dodatkowo wygładza cerę. Po przypudrowaniu twarzy pory stają się mniej widoczne. Mi wystarczy aplikacja z samego rana, podkład i puder trzymają się cały dzień (nie mam jednak problemu z nadmiernym błyszczeniem twarzy i nie przeszkadza mi drobny spadek krycia w ciągu dnia).

WYDAJNOŚĆ: ogromna ! Używam pudru już bodajże 9 miesięcy, prawie co dzień a końca nie widać ! Cena nie jest niska, ale przy takiej wydajności i jakości zdecydowanie się opłaca.

PODSUMOWUJĄC: ja już dalej nie szukam, myślę, że będę do tego pudru stale wracać bo spełnia wszystkie moje oczekiwania. Może jednak nie sprawdzić się u cer bardzo tłustych z wieloma niedoskonałościami. Nie jest kryjący i nie matuje bardzo mocno. Ja jestem zadowolona bo nie matu i krycia szukałam.

świetny

Kupiłam zachęcona opinią jednej z moich ulubionych youtuberek makijażowych i się nie zawiodłam. Puder daje wygładzenie cery, nie daje płaskiego matu tylko naturalne wykończenie makijażu. Stosuję go pod podkład mineralny Earthnicity, dla przedłużenia jego trwałości (aplikuję gąbką) oraz jako wykończenie na podkład (aplikuję pędzlem). Mam cerę mieszaną, z szybko święcącą się strefą T a mimo to uwielbiam ten puder bo idealnie nadaje się do poprawek w ciągu dnia. Mimo dosyć dużej ceny za opakowanie, to w przeliczeniu na gramaturę jest tańszy od wielu innych pudrów. Jest bardzo wydajny.

Dla mnie HIT

Kupiłam właśnie kolejne ( juz trzecie opakowanie bo aktualnie mamy na niego promo w jednej z drogerii). Uwielbiam, uwielbiam, uwielbiam. Mam inne pudry, używam ale z tego jestem bezapelacyjnie najbardziej w świecie zadowolona. Dla mnie ogromniastym plusem jest fakt, że u mnie współpracuje z róznymi rodzajami aplikacji- mokra gąbeczka po wklepaniu podkładu - super, stemplowanie pędzlem z sztwyniejszym włosiem - super, omiatanie puchatym pędzlem - super, wklepanie puszkiem - super. Zawsze dostaję efekt satynowej cery, oczywiście trwałość przyklepanego podkładu jest o niebo większa, ba u mnie jest to cały dzień ( używam aktualnie kremu BB albo Synchroskin albo Amazonian Clay Tarte i z każdym współpracuje świetnie). Zaletą jest duża pojemność - mnie wystarcza na rok używanie naprawdę hojną ręką.

PETARDA

Puder jest rewelacyjny, NUMER JEDEN buzia przez prawie cały dzień jest matowa i najważniejsze produkt jest wydajny opakowanie też spełnia swoje zadanie - puder nie rozsypuje się. Najlepiej nakładać pędzelkiem z grubym włosiem.

Puder Laura

Puder jest bardzo reklamowany przez gwiazdy,wizażystki,youtuberki.Po oglądaniu recenzji pudru skusiłam się.Cena 220zł-moim zdaniem produkt nie jest warty tylu pieniążków.Myslałam,że na swojej młodej cerze zobaczę wielkie lał,niestety tak się nie stało.Produkt kupiłbym ponownie,jednak cena nie jest adekwatna do jakości.

Oczekiwałam czegoś więcej

Jest transparentny, nie zmienia koloru podkładu i nie straszny mu błysk fleszy. Bardzo ładnie wygląda na skórze, jednak pod okiem może wyglądać sucho. Niestety niezbyt długo można cieszyć się tym matowo-satynowym wykończeniem. Łatwo z nim też przesadzić, moim zdaniem nie nadaje się również do bakingu.

Bardzo dobry puder

Do zakupu tego produktu skłoniły mnie pozytywne recenzje na wizażu i oczywiście nie zawiodłam się.

Po pierwsze puder jest bardzo wydajny ze względu na dużą gramaturę.
Nadaje twarzy satynowy mat i otrzymujemy efekt fotoszopa. Dobrze utrwala makijaż.
Ja mam cerę mieszaną więc po kilku godzinach i tak muszę poprawić make up lub użyć bibułki matujacej, jednak nie znalazłam jeszcze pudru, który by pozostawił matową cerę na cały dzień.

Pięknie wygląda również pod oczami rozwietlajac spojrzenie.

Na pewno będę do niego wracać.

Laura, oh Laura.... <3

Jestem tak oszołomiona, że nie wiem od czego zacząć. Od tego, że jest to prawdziwa perła wśród pudrów.

Najpierw odbije piłeczkę osób narzekających na cenę: przyjrzeliście sie kiedys pojemnośći? No więc własnie. Ja przekalkulowałam go np z MasterFixem z Maybelline, którego sobie chwalę. Jest 5krotnie (!) mniejszy od Laury. Przeliczając więc gramaturę Laura jest niewiele droższa, oh a o ile lepsza....

Produkt jest po prostu doskonały, faktycznie pięknie wygładza cerę, współpracuje z każdym podkładem i korektorem. Nie daje efektu płaskiego matu a satynowego wykończenia.

Cudo, cudo, cudeńko. A udało sie dorwac na promocji w Douglasie -20%.
Kocham go całym sercem, jest wart każdej złotówki.

Wart swojej ceny

Przez wielu uważany za święty graal pośród pudrów, a do tego często spotykany na promocji w Douglas. I pomimo wysokiej ceny, przy tej pojemności nie jest to tak zła inwestycja. Zwłaszcza, że u mnie sprawdził się bardzo dobrze - najlepiej do tej pory.
Wygląda bardzo dobrze na suchej cerze, nie podkreśla zmarszczek i skórek, jest bardziej satynowy niż matowy. Bardzo dobrze utrwala podkład i trudno nim uzyskać efekt "pudrowości". Nadaje się do bakingu i omiatania całej twarzy.

Transparentny puder utrwalający makijaż

Skutecznie utrwala makijaż, trzyma się cały dzień bez wielkich poprawek. Ja nie wyczulam żadnego zapachu. Nie zbiera się w zmarszczkach ani porach, lekko wygładza skórę. Nie czuć go na twarzy, jestem zadowolona, że go kupiłam i szczerze polecam, jedynym minusem jest cena.