Laura Mercier, Translucent Loose Setting Powder (Transparentny puder utrwalający makijaż)

Transparentny puder utrwalający makijaż Laura Mercier jest niewidoczny na skórze, dopasowuje się do wszystkich tonacji skóry, łatwo i bez wysiłku rozprowadza się i łączy ze skórą. Pozostawia gładkie, delikatne wykończenie. Wyjątkowe właściwości rozpraszania światła pomagają uzyskać efekt miękkich konturów .Zmniejsza widoczność drobnych linii i zmarszczek. Idealny dla wszystkich rodzajów skóry. Testowany dermatologicznie i alergologicznie. Nie zatyka porów. Beztłuszczowy. Nie zawiera talku.

Bardzo dobry puder

Do zakupu tego produktu skłoniły mnie pozytywne recenzje na wizażu i oczywiście nie zawiodłam się.

Po pierwsze puder jest bardzo wydajny ze względu na dużą gramaturę.
Nadaje twarzy satynowy mat i otrzymujemy efekt fotoszopa. Dobrze utrwala makijaż.
Ja mam cerę mieszaną więc po kilku godzinach i tak muszę poprawić make up lub użyć bibułki matujacej, jednak nie znalazłam jeszcze pudru, który by pozostawił matową cerę na cały dzień.

Pięknie wygląda również pod oczami rozwietlajac spojrzenie.

Na pewno będę do niego wracać.

Laura, oh Laura.... <3

Jestem tak oszołomiona, że nie wiem od czego zacząć. Od tego, że jest to prawdziwa perła wśród pudrów.

Najpierw odbije piłeczkę osób narzekających na cenę: przyjrzeliście sie kiedys pojemnośći? No więc własnie. Ja przekalkulowałam go np z MasterFixem z Maybelline, którego sobie chwalę. Jest 5krotnie (!) mniejszy od Laury. Przeliczając więc gramaturę Laura jest niewiele droższa, oh a o ile lepsza....

Produkt jest po prostu doskonały, faktycznie pięknie wygładza cerę, współpracuje z każdym podkładem i korektorem. Nie daje efektu płaskiego matu a satynowego wykończenia.

Cudo, cudo, cudeńko. A udało sie dorwac na promocji w Douglasie -20%.
Kocham go całym sercem, jest wart każdej złotówki.

Wart swojej ceny

Przez wielu uważany za święty graal pośród pudrów, a do tego często spotykany na promocji w Douglas. I pomimo wysokiej ceny, przy tej pojemności nie jest to tak zła inwestycja. Zwłaszcza, że u mnie sprawdził się bardzo dobrze - najlepiej do tej pory.
Wygląda bardzo dobrze na suchej cerze, nie podkreśla zmarszczek i skórek, jest bardziej satynowy niż matowy. Bardzo dobrze utrwala podkład i trudno nim uzyskać efekt "pudrowości". Nadaje się do bakingu i omiatania całej twarzy.

Transparentny puder utrwalający makijaż

Skutecznie utrwala makijaż, trzyma się cały dzień bez wielkich poprawek. Ja nie wyczulam żadnego zapachu. Nie zbiera się w zmarszczkach ani porach, lekko wygładza skórę. Nie czuć go na twarzy, jestem zadowolona, że go kupiłam i szczerze polecam, jedynym minusem jest cena.

Oj nie :(

Jeden z gorszych pudrów jakich kiedykolwiek przyszło mi używać. Na mojej buzi wyglada sztucznie i przede wszystkim jest bardzo widoczny. Podkreśla każdą suchą skórkę i daje uczucie maxymalnego ściągnięcia, nawet kiedy twarz się już świeci.

Fantastyczny

Długo się zastanawiałam nad zakupem tego pudru. Wiadomo - cena. Udało mi się go dorwać na promocji, za 150 zł. Pokochaliśmy się od pierwszego użycia. Idealna, flawless skóra. Współpracuje z każdym podkładem, nie przesusza, trzyma się prawie cały dzień, czasami wymaga drobnych poprawek. Bardzo wydajny, wystarczy mi na długo, długo. Polecam, bez wahania!

Dla mnie ideał

Byłam sceptycznie nastawiona do tego pudru ponieważ w internecie są skrajne opinie. Posiadam równiez puder rcma który jest mocno porownywalny z laura ale moim zdaniem laura wygląda o wiele lepiej, nie stwarza pudrowosci, efektu matu i zmeczonej cery, nie podkreśla zmarszczek. Obecnie mój ulubiony puder razem z kat von d

Puder rodem z Photoshopa

Puder ten nie należy do najtańszych ale wart jest każdej złotówki. Trochę zabolało po kieszeni ale po pierwszym nałożeniu wynagrodził mi to w 100%. Jest bardzo dobrze zmielony. Używam go głównie pod oczy i genialnie się sprawdza w tej funkcji. Nie zmienia koloru korektora pod oczami, doskonale go utrwala, nie wysusza okolic pod okiem a u mnie często się to zdarzało przy innych pudrach. A co najlepsze cudownie wygładza. To dla mnie było mega zaskoczenie. Już wiem dlaczego ten puder jest kultowy. Zdecydowanie zgadzam się ze wszystkimi fankami tego produktu. Chcę jeszcze spróbować pudru z Kat von D ale wiem, że na bank do niego wrócę.

idealny mat

Dałam się namówić pani w drogerii, przyznam szczerze, że było mi szkoda płacić aż tyle za puder na co dzień, jednak uważam że jest wart swojej ceny
Po nałożeniu wygląda bardzo naturalnie, nie ma efektu, jakbym wypudrowała się mąką, trochę "postarza" - ale to jak każdy matowy puder.

Zdecydowanie zasługuje na uwagę i polecenie wszystkim, którzy szukają sprawdzonego pudru o trwałym macie

Coś w nim jest

Po latach opierania się pt "ło matko bosko puder za tyle monet" podczas ostatniej nocy zakupów w Douglas skusiłam się i kupiłam. Raz kozie śmierć - pomyślałam. Nie sprawdzi się, to sprzedam, będę stratna ale przynajmniej zaspokoję ciekawość.

Jestem posiadaczką cery mieszanej - tłusta strefa T. Plus trądzik, plus niedoskonałości, plus blizny potrądzikowe. Od kosmetyków, które używam wymagam naprawdę wiele.

No i ten puder bardzo dobrze się sprawdza. Utrwala makijaż, używam go też w małych ilościach pod oczy i nie wysusza tej okolicy. Świetnie wygładza skórę i robi efekt Photoshopa. Mat utrzymuje kilka godzin, ale jak już sebum się wydostaje to makijaż w dalszym ciągu jest ładnie scalony i efekt przechodzi w taki zdrowy glow. Z dobrym podkładem potrafię go nosić cały dzień bez konieczności odciśnięcia sebum.

Duża gramatura tylko na plus, puder jest bardzo drobno zmielony, wydajny, nadaje się do bakingu. Mój ulubiony sposób nakładania pudru na twarz to wilgotną gąbeczką i potem omiatanie twarzy pędzlem. Świetnie się sprawdza przy tej metodzie.
Bardzo polecam, bo wynosi makijaż na wyższy level.

Skąd ten szał?

Zalety:
- nie zmienia koloru podkładu
- ładnie „stapia sie” z kolorem skory
- bardzo wydajny

Wady:
- matuje na bardzo krótko
- uwidacznia pory i wszelkie nierówności na twarzy!!!!! I to bardzo!!! Przegrywa w tej dziedzinie z najtańszymi pudrami z drogerii...

Niestety ale nie moge polecić- nie ta jakosc za taka cene...

Ulubiony puder

Jest to mój ulubiony puder. Fajnie matuje, wygładza koloryt i daje naturalny efekt. Przełożenie ceny do ilości również jest zadowalające. Nie robi plam, lubi się ze wszystkimi podkładami i korektorami. Nie śmierdzi i opakowanie jest bardzo ładne. Nie widzę minusów! Mógłby mniej kosztować ale jednak marka to marka, jej nie przeskoczymy.