AA, Dermatechnologia Mikronici Hialuronowe 45+ krem ujędrniający-odmładzający na noc

Składniki aktywne Kremu ujędrniająco - odmładzającego na noc AA Dermotechnologia Mikronici Hialuronowe 45+:
- Hial MultiComplex – zapewniają efekt nawilżenia skóry oraz wypełnienia istniejących zmarszczek, nadając cerze młodzieńczy wygląd.
- Koenzym Q10 ­– dostarcza komórkom skóry dawkę energii oraz chroni elastynę i kolagen przed degradacją.
- Witamina E – neutralizuje działanie wolnych rodników, opóźniając procesy starzenia się komórek skóry oraz odżywia i wzmacnia jej strukturę.
Formuła kremu ujędrniająco - odmładzającego na noc AA Dermotechnologia Mikronici Hialuronowe 45+ została wzbogacona o rewolucyjne systemy – MLS* i RDS-2**, opracowane przy udziale Laboratorium Inżynierii Cząstek:
* Micro Lipid System MLS – zapewnia spoistość komórkową, zapobiega utracie wilgoci oraz zwiększa ochronę skóry przed podrażnieniami. Opatentowany system.
** Renew Defence Skin RDS-2 System – odbudowuje i wzmacnia jej strukturę oraz wspomaga odporność na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych.

Za lekki na noc:(

O ile krem na dzień z tej serii przypadł mi do gustu, to krem na noc znacznie mniej. Uzywam, zuzyję do konca, ale specjalnie zachwycona nie jestem.
Krem ma średniogęstą, białą konsystencję, przyjemny lekki perfumowany zapach. Rozprowadza się dosyć dobrze, choć ja odniosłam wrażenie, ze jest zbyt sliski za bardzo " ślizga" się po skórze. Wchłania się bardzo szybko, zostawia lekką woskową warstewkę, ale potem cera domaga się większego nawilżenia- stąd wniosek krem słabo nawilża i jest za mało odżywczy:(
Owszem po nocy buzia nie wyglada źle- jest wygładzona, miękka, krem nie zatyka porów- więc moja strefa T nie reaguje potokiem sebum ( mam cerę mieszaną), ale równoczesnie- jej koloryt nie został poprawiony i jak napisałam wczesniej poziom nawilżenia i natłuszczenia pozostawia wiele do zyczenia. Ja nie mam jeszcze 45 lat ( a dla takiego targetu przeznaczył go producent) i czuję, ze krem jest dla mnie po prostu za delikatny i za słaby- więc nie bardzo mogę go polecić bardziej dojrzałym kobietom. Dla mnie to lekki kremik dla niewymagających, młodych cer:))
Minus odejmuję za nagłe, niespodziewanie pieczenie twarzy, które czasami wyskakuje przy aplikacji i wyjątkowo brzydki, toporny z taniego plastiku słoiczek. Oceanic mogłby pomysleć o ładniejszych opakowaniach dla swoich tańszych serii.
Nie wiem czy go jeszcze kupię.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca