AA, Dermotechnologia Mikronici Hialuronowe 45+, Krem wypełniający przeciwzmarszczkowy na dzień

Składniki aktywne Kremu wypełniającego na dzień AA Dermotechnologia Mikronici Hialuronowe 45+:
- Hial MultiComplex – „ zapewniają efekt intensywnego skóry oraz wypełnienia istniejących zmarszczek, nadając cerze młodzieńczy wygląd.
- Koenzym Q10 – dostarcza komórkom skóry dawkę energii oraz chroni elastynę i kolagen przed degradacją.
- Skwalan – poprawia elastyczność skóry oraz zapobiega utracie nawilżenia, wspomaga transport składników aktywnych w głąb skóry, potęgując ich działanie.

całkiem , całkiem

Całkiem fajny produkt za nieduże pieniążki- ja kupiłam na promocji za 9,49 zł :) . Kremik ładnie napina, wygładza, buzia naprawdę wygląda młodziej. Konsystencja kosmetyku- dosyć gęsta, ale nie za ciężka, o przyjemnym, delikatnym zapachu. Kremik szybko się wchłania i choć ma bogatą konsystencję, nie zatyka porów, skora może oddychać. Jedynym minusem jest tandetne opakowanie.

Dobry i skuteczny:)

Kupiłam ten krem jak tylko ze swoim odpowiednikiem na noc pojawił się w sprzedaży. Lubię produkty AA no i nie ukrywam, że zadziałała na mnie nazwa " mikronici hialuronowe".
Kosmetyk ma miłą, średnią ( ani za gestą, ani za lekką), maślaną konsystencję i ładny, delikatny, perfumowany zapach. Rozprowadza się bezproblemowo, nic nie trzeba trzeć, ani wklepywać. Wchłania nieźle- ale nie do calkowitego matu czy suchości, na buzi jest leciutki film, ale w niczym on nie przeszkadza. Przede wszystkim krem dobrze nawilża, znika uciążliwa suchość policzków. Minimalnie natłuszcza, no i bardzo ładnie wygładza. Obietnice producenta nie są tu czczą pisaniną- ten kremik naprawdę dobrze liftinguje, wypełnia twarz, lekko napina i zmiękcza naskórek. Na pewno to zasługa sporej ilości substancji zmiękczających, zatrzymujących wilgoć i wygładzających. Nie jest to może efekt " mikronici hialuronowych" ( raczej to chwyt marketingowy), ale znaczne wygładzenie jest. Do plusów można zaliczyć jeszcze sporo aktywnych składników w składzie m.in koenzymQ, hydrolizaty kolagenu, wit E i B3, olej z ogórecznika, olej z ostropestu, ceramidy NP, czy skwalan.
Jest tylko jedna rzecz, która mi się nie podoba:( Opakowanie. Brzydkie, z tandetnego białego plastiku, zupełnie nieeleganckie. Nawet przy tańszych seriach mozna się postarać o efektowne słoiczki:)
Ale poza tym-polecam:)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego