Nilang Eau de Toilette

Nilang Eau de Toilette

Wylansowany w roku 1995. Orzeźwiająco - wodno - orientalny. Zapach bardzo kobiecy, zawiera mieszankę delikatnych i ostrych nut. W skład Nilang wchodzą: jaśmin, frezja, narcyz, dzikie jagody, piżmo, wanilia i drzewo sandałowca. Niezwykle trwały. Jego zaletą jest niepowtarzalny zapach. Przy pierwszym powąchaniu czuje sie landrynki! Dopiero na skórze ujawnia swoją "prawdziwą twarz". Najpierw zmysłowy, delikatny póżniej coraz bardziej oszałamiający (tak, wiruje w głowie), nie pozwala o sobie zapomnieć ani przez chwilę. Jego woń owiewa całe ciało, jest niezrównany. Lalique nie zapomniał o przepięknej buteleczce, smukłej lekko skręconej zakończonej koreczkiem w kształcie róży.

Nuty głowy: czarna porzeczka, melon, brzoskwinia, drzewo różane
Nuty serca: narcyz, frezja, jaśmin, róża
Nuty bazy: wanilia, drzewo sandałowe, piżmo, benzoin.
Cena: 150zł/100ml

Znasz skład tego produktu?

ciekawe...

Wyszukałam na allegro po przeczytaniu pozytywnych recenzji ;) W zachwyt nie popadłam, ale 30 ml zostało zuzyte szybko i bez niechęci :)
Opakowanie brzydkie, tandetne, bardzo bazarowe - albo bardzo w stylu lat osiemdziesiątych. Jedna zaleta - wygodne w użyciu. Drobiazg, ale istotny - przed Nilang mordowałam Euphorie i opróżnienie buteleczki pod koniec stawało sie udręką!
Zapach ciekawy, choć nie do końca mój. Nie rozrózniałam poszczególnych nut - wyraziście, słodko, a jednoczesnie świezo, do pracy i na wieczór...Kupiłam, zuzyłam, a teraz idę dalej ;)

Używam tego produktu od:ok 1,5 miesiąca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[306214].usefull || 0 }}% pomocna.

Seksowne i oryginalne

Jedne zmoich ulubionych , szkoda że już nie do kupienia w Polsce. Oryginalny, egzotyczny, ciepły i seksowny zapach. Słodko- waniliowy a jednocześnie świeży. Podobał się innym, szczególnie mężczyznom , wiele osób pytało czym pachnę. Dobry zarówno na lato jak i na zimę, na każdą pore dnia ale w szczególności na intymne chwile. Bardzo trwały, spryskiwalam sie przed wyjściem do pracy i wieczorem był jeszcze wyczuwalny. Nie wiem czy kupię ponownie , poniewaz jest dużo nowych śiwtnych kompozycji.

Używam tego produktu od:kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: buteleczka 50 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[196097].usefull || 0 }}% pomocna.

Skarmelizowany cukier

trzcinowy. Nastawiłam się na kwiaty. Tymczasem jest to zapach podobny do Angela i Nirmali. Taki Angel pozbawiony pleśni i tego mroźnego, wbijającego się w nozdrza ostrza albo Nirmala bez nuty potu. Ma też coś z Oriental Summer Celine (które uwielbiam) - jakąś taka roślinną słodycz.
Perfumy te są słodkie, z charakterystyczną nutką przypalonego cukru. Do tego dochodzi dyskretny zielonkawy akcent, jakby źdźbła trzciny. Pewnie tak pachnie rdzeń trzciny cukrowej po upieczeniu. Słodko, karmelowo, z czymś trawiastym w tle.
Ładny zapach, słodki ale jednocześnie egzotyczny, nienachalny, ciepły i trwały. Polubiłam.

Używam tego produktu od: próbka od Wizażanki :)
Ilość zużytych opakowań:

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[196079].usefull || 0 }}% pomocna.

Quality Missala Jak dobierać perfumy

Zawrót głowy!

Zapach,który zawraca w głowie ( w pozytywnym tego słowa znaczeniu).
Mocny, odurzający, kwiatowy- jednak nie mdły. To taka słodycz...nektaru. Chyba tak musi czuć się pszczoła w środku kwiatu;)
Wejście przejrzyste,ale potem zapach erotycznie wtapia się w skórę i czuć przede wszystkim jaśmin, narcyz i frezję. Wydawać by się mogło,że taka dawka kwiatowości powali... ale nic bardziej błędnego.

Ciekawi i intryguje. Trwałość imponująca. Wystarczą dwie krople by pachnieć pół dnia.
Flakonik idealnie oddaje istotę zapachu.
Niestety chyba trudno je u nas dostać, na allegro też brak...:(

Używam tego produktu od: próby
Ilość zużytych opakowań: 2 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[140133].usefull || 0 }}% pomocna.

Pobudzajacy zapach trzcin

Nilang jest jak swiezo scieta trzcina - zielonkawy, odrobinke ostry, upajajacy. Nie ma jednak nic wspolnego z tzw. swiezuchem - jest trzcinowy i aksamitny, bardzo pobudzajacy, rzeczywiscie moze kojarzyc sie z zapachem unoszacym sie nad lesnym zrodelkiem.
Bardziej na lato niz na zime, bardziej na splyw kajakowy niz na randke, bardziej chyba dla kogos innego niz dla mnie - bo na mnie te łakowe i trzcinowe zapachy jakos niespecjalnie leza, mimo nieustannego uwielbienia, jakim je darze ;-)))).

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedna odlewka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[130169].usefull || 0 }}% pomocna.

Lilijka

Używałam go kilka lat temu - zauroczył mnie niesamowicie, również (jak zwykle) brakiem podobieństwa do innych zapachów, które znam. Zapach należy do tych chłodnych i porywającycfh jednocześnie, bardzo tajemniczych. Jest chłodny jak woda w górskim jeziorku, bardzo elegancki, bardzo niebanalny. Nie spotkałam ani jednej osoby, która by nim pachniała. Jednak nie wrócę już do niego. Czas Nilang w moim życiu minął bezpowrotnie.

Zużyłam opakowanie 100 ml kilka lat temu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[58468].usefull || 0 }}% pomocna.

Kusi wyglądem i zapachem

Najpierw urzekł mnie flakonik, tajemniczy, wysmukły, po chwili okazało się, że Nilang ma coś więcej do zaoferowania. Niezwykły i kuszący zapach.Unosi ze soba wspomnienie tropikalnego lata, oszałamiającego intensywnością zapachu. Nilang zniewala głowę i ciało. Cztery gwiazdki za interesujący, ale niezbyt poręczny(słabo trzyma sie na atomizerze) koreczek, cztery i pół za buteleczkę. Pięć gwiazdek***** za oryginalny i trwały zapach.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...Zgłosiłam i zapomniałam o pojemności i cenie 50 ml/ 190 zł. Używam tej wody od trzech lat. Obecnie kończę drugie opakowanie 50ml.

Recenzja: ...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[46400].usefull || 0 }}% pomocna.