AA, Intymna Delicate, Płyn do higieny intymnej

AA, Intymna Delicate, Płyn do higieny intymnej

AA Płyn do higieny intymnej Intymna Delicate
- ekstrakt z aloesu, który zapobiega wysuszeniu śluzówki, zapewniając optymalne nawilżenie i niwelując uczucie suchości.
- D-pantenol koi i łagodzi podrażnioną skórę, przywracając komfort.
- Kwas mlekowy zapewnia odpowiednie pH okolic intymnych, a współdziałając ze składnikiem o działaniu przeciwgrzybiczym i przeciwbakteryjnym zapobiega infekcjom i stanom zapalnym.
- Dzięki hipoalergicznej kompozycji zapachowej oraz delikatnym składnikom myjącym płyn zapewnia wyjątkowe i długotrwałe uczucie świeżości.

Neutralny

Neutralny- takie płyny do higieny intymnej lubię. Nie pachnie, ale to dobrze bo nie ma w składzie czynników nadających zapach. Nie podrażnia delikatnych stref intymnych. Dzięki pompce łatwo się go aplikuje. Jest wydajny

Do delikatności jej daleko

Nie mam pojęcia, czemu producent, który wypuszcza na rynek kilka produktów i któryś z nich opatrzył sformułowaniem ,,delikatny", ,,dla wrażliwej skóry" itp., nie może zadbać o to, żeby ten jeden miał faktycznie delikatniejsze działanie czy skład.

Działanie: Płyn nijak nie wydaje mi się odpowiednio łagodny. Mocno narusza barierę hydrolipidową, odczuwalnie wysusza i skórę i błonę śluzową , więc niespecjalnie mam ochotę używać czegoś takiego do higieny intymnej. Nie uczula, ale mnie niestety podrażnia. Zużyłam swoją butelkę do mycia włosów, ale szczerze powiedziawszy, nawet jeśli już chcieć go traktować jak szampon, to zdecydowani szampon silnie oczyszczający.

Na plus:
-pieni się bardzo dobrze
-pachnie delikatnie, ale przyjemnie
-konsystencja jest gęsta i łatwo się rozprowadza, co sprawia, że żel jest zabójczo wydajny
-pompka jest wygodna i bezawaryjna

Na minus:
-wysusza
-przy regularnym stosowaniu sprzyja powstawaniu podrażnień
-szkoda, że butelka nie jest przezroczysta nawet pod światło - nie widać, ile go zostało

Dla mniej wymagających osób (albo lubiących dużą pianę i silne środki) będzie ok, ale na czas ciąży albo przy regularnym chodzeniu na basen, warto zaopatrzyć się w coś rzeczywiście delikatnego.

Jestem zadowolona

Jestem zadowolona z tego płynu. Delikatnie myje i łagodzi okolice intymne. Nie wywołuje podrażnień. Jest dość wydajny. Butelka jest bardzo poręczna a pompka wygodna.

Nic specjalnego

Płyn mnie rozczarował. Niestety przez cały okres stosowania nie dawał dostatecznej świeżości, ochrony i poczucia komfortu. Wersje Help i Protect znacznie lepiej łagodzą i pielęgnują wrażliwą skórę.
Dobrze się pieni, myje i to wszystko. Bezzapachowy. Opakowanie funkcjonalne, stabilne, przez cały okres użytkowania pompka działała bez zarzutu.
Bardzo wydajny - starczył na jakieś 4 miesiące regularnego stosowania.