Lirene Dermoprogram, Ultra-wygładzający peeling drobnoziarnisty

Lirene Dermoprogram, Ultra-wygładzający peeling drobnoziarnisty

Sprawdź ceny produktu

Lirene ultra-wygładzający peeling drobnoziarnisty zawiera delikatne drobinki peelingujące, które skutecznie usuwają martwy naskórek. Odsłania odświeżoną, pełną blasku skórę o jednolitym kolorycie. Lirene ultra-wygładzający peeling drobnoziarnisty zawiera wyciąg z lotosu i lilii wodnej, dzięki czemu optymalnie nawilża oraz zapewnia aksamitną gładkość i elastyczność. Produkt posiada naturalny wyciąg z cytryny, jak również witaminy: A, C, B i PP. Formuła peelingu drobnoziarnistego przygotowuje skórę do lepszego wchłonięcia maseczki lub innych kosmetyków pielęgnujących. Polecany dla cery normalnej i mieszanej i tłustej.Lirene ultra-wygładzający peeling drobnoziarnisty został przebadany dermatologicznie. Potwierdzone bezpieczeństwo i skuteczność.

Skład: Aqua (Water), Polyethylene, Glycerin, Coco-Glucoside, Betaine, Polysorbate 20, Triethanolamine, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Disodium Ricinoleamido Mea Sulfosuniccinate, Methyl, Gluceth-20, Mannitol, Cellulose (Lemon) Juice, Sorbitol, Vaccinum Myrtillus Fruit/Leaf Extract, Tocopheryl Acetate, Saccharum Officinarum (Sugar Cane) Extract, Hydroxypropol Methylcellulose, Panthenol, Citrus Medica Limonum (Lemon) Extract, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Extract, Acer Saccharum (Sugar Maple) Extract, Nelubium Speciosum (Nelumbo Nucifera), Flower Extract, Nyphaea Alba (Water Lily) Root Extract, Bambusa Vulgaris (Bamboo), Leaf/Stem Extract, Ascorbic Acid, Methylparaben, Methylchloroisothaiazolinone, Potassium Sorbate, Methylisothiazolinone, Potassium Sorbate, Methylisothiazolinone, Potassium, Sorbate, Methylchloroisothiazolinone, Potassium Sorbate, Methylisothiasothiazolinone, Potassium Alcohol, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexane Carboxaldehyde, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Hexylcinnamal, Alpha Isomethyl Ionone Limonene, Ci77007 (Ultramarines), Ci42090 (Fd&C Blue No.1) Caramel, Ci 60730, (Ext D&C Violet No.2).

• Aqua ( Water),
  • Hydroxyisohexyl-3-Cyclohexane Carboxaldehyde,
  • Hexyl Cinnamal,
  • CI 77007(ultramarines)

bardzo fajny

Jeden z moich ulubionych peelingów. Wielka szkoda, że dostępny jest tylko w saszetkach.
Peeling ten jest drobnoziarnisty, ale to naprawdę bardzo dobry zdzierak.
Jest niemal bezzapachowy. Używam go głównie na lekko zwilżoną twarz. Zdziera dosłownie wszystko, pozostawiając uczucie przyjemnie gładkiej, czystej twarzy.
Nie podrażnia.
Jedna saszetka wystarcza mi na 3 aplikacje, więc jest bardzo wydajny. W tej cenie to mój zdecydowany hit i często do niego wracam. Polecam.

Bardzo dobry

Bardzo dobry peeling, o przyjemnym odswiezajacym zapachu. Cera jest po nim gladka i oczyszczona. Dodatkowy plus za niska cene i dostepnosc w kazdym hipermarkecie. Opakowanie wystarczylo mi na 1 aplikacje.
Czy kupie ponownie? Na chwile obecna uzywam produktu o bardziej naturalnym skladzie (LUSH Angel's on bare skin). W przyszlosci mozliwe.

Używa produktu od: próbka

Gładziutka skóra

Peeling jest naprawdę fajny.Kupiłam go za śmieszne pieniądze na spróbowanie i okazał się bardzo dobrym peelingiem.Saszetka starcza na 3 zastosowania czyli tak tydzień.Zapach przyjemny,miło się go używa.Drobinki są malutkie ale mają mocną i magiczną moc.Robię peeling na pół sucho więc tarcie jest mocne,ale za to jaki efekt.Skóra oczyszczona,gładka i promienna.Po żadnym peelingu nie czułam takiego wygładzenia jak tutaj.Myśle że każda powinna go spróbować.

Świetny!

Jest to świetny peeling, wygładza, ma miły zapach, buzia po nim jest oczyszczona i wygładzona, w 100% spełnia swoje zadanie. Polecam!

znakomity wygładzacz

Bardzo dobry peeling, w sumie to faktycznie wg mnie plasuje się zaraz za korundem. Z tym że z korundem trzeba się samodzielnie bawić, a tu mamy gotowy produkt, więc na plus.
Konsystencja żelowa, kwiatowo pachnąca, dość rzadka, ale nie spływa z twarzy. Ma ogrom maleńkich drobinek, które faktycznie wmasowywane przez 3 minuty zostawiają skórę dosłownie piszczącą z czystości, gładziusieńką, wszelkie suche skórki starte, a twarz nie jest wyschnięta na wiór, ale napięta i rozświetlona. Jestem bardzo zadowolona z efektu.
Saszetka wystarcza na 2 aplikacje, a nawet na 3, więc uważajcie z dawkowaniem, wystarczy dość mała kropka.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka