Perfecta, Express Mask, 4D Oval Lifting (Bankietowa maseczka "wow!" efekt)

Perfecta, Express Mask, 4D Oval Lifting (Bankietowa maseczka "wow!" efekt)

Dax Bankietowa maseczka "wow!" efekt Perfecta Beauty jest polecana do cery wymagającej szybkiej regeneracji i poprawy napięcia, z oznakami zmęczenia, stresu i niedotlenienia, po 30. roku życia, do każdego typu cery.
Dax Bankietowa maseczka "wow!" efekt Perfecta Beauty działanie:
- Mikrokryształy diamentu + peptydy - zapewniają spektakularny efekt odmłodzonej, ujędrnionej i wypoczętej skóry.
- 100% kofeina – to prawdziwy zastrzyk energii dla skóry! Pobudza mikrokrążenie, a skóra zyskuje wyjątkową świeżość i zdrowy, promienny wygląd.
- All-Day-Lift 4D – napina i napręża każdy milimetr skóry. Precyzyjnie liftinguje kontur twarz–szyja–podbródek.
- Mat–Blur Factor – silikony, które natychmiast matują cerę, wygładzają zmarszczki i wyrównują powierzchnię skóry.

Ulubiona maseczka

Uwielbiam tą maseczkę!
Plusy:
- cudowny zapach
- naprawdę dobrze i szybko nawilża (traktuję ją jako mój produkt SOS, gdy np. prześpię noc w makijażu)
- lekka konsystencja
- można stosować pod oczy (te okolice potrzebują extra uwagi, a wiele maseczek każe omijać okolice oczu)
- daje efekt ukojenia i nawilżenia
Minusy:
- mimo, że na opakowaniu jest napisane, że w ciągu 15 min można wykonać makijaż, ta maska nie nadaje sie pod makijaż:( muszę ją całkiem zmyć przed nałożeniem makijażu, inaczej tworzy grudki z podkładem:( (pod makijaż zawsze stosuję lekki krem, obecnie też z Perfecty;)
- minusem jest opakowanie - niecierpię saszetek:(
Mimo dwóch minusów, to jest obecnie moja maseczka numer jeden.

Niekoniecznie dla mnie

Maseczka jest fajna ogólnie, ale ma silikony, przez co mnie zapchała i trochę uwrażliwiała moją cerę (skóra stała się taka tkliwa i bolesna). Nawilża, napina, rzeczywiście fajnie liftinguje, do tego pięknie pachnie, jest tania i łatwo dostępna, a do tego wydajna. Myślę, że warto spróbować, ale ja raczej po nią nie sięgnę przez to zapychanie i uwrażliwianie cery.

w tym "wow" trochę prawdy, brawo polskie kosmetyki

Saszetki Dax-a kupiłam trzy lub cztery, różne kolory, nazwy i składy, większość ma działanie takie sobie, ale ta właśnie, z napisem 4D, jest wyjątkowa. Stąd więc sytuacja taka, że skupię się na niej, a o pozostałych na razie nic nie piszę.

Zazwyczaj maseczki nakładam wieczorem, jest więcej czasu, nocny wypoczynek sprzyja wchłanianiu drogocennych komponentów, i tak dalej, i tak dalej;) Tym razem zdecydowałam się użyć Dax-a 4D rano, przed wyjściem z domu, oczywiście poprzedzając aplikację rutynowymi czynnościami typu mycie i tonik. Bo tak są silikony, one na noc są niepotrzebne, chyba, że na bal;) dlatego ta maseczka musi być użyta wtedy, gdy akurat nie idziemy spać.

Producent zaleca niezmywanie maski, ot tak, nałożyć makijaż i koniec- szał ciał. Ja w ten sposób nie zrobiłam, nie lubię tak treściwej warstwy na twarzy. Po nałożeniu maski na twarz, również wokół oczu (tak przeczytałam na opakowaniu) i szyję, pozostawiłam ją na 15 minut i usunęłam delikatnie płatkami zwilżonymi tonikiem. Nałożyłam serum, krem zwykły i ten pod oczy. Później makijaż i tyle.

Efekty- twarz jest wypoczęta, koloryt wyrównany, rysy złagodzone, chyba działają składniki: kofeina, peptydy. Makijaż długo się trzyma, od rana do wieczora wyglądam fajnie, jest świeżość, naturalność, bardzo lubię. Stwierdzenie "wow" efekt, wpisane na opakowaniu, nie jest takie od rzeczy, kosmetyk coś tam w sumie działa, wiadomo, nie jest to efekt jak po mezoterapii, ale buzia ładna jest.

Opakowanie. Nie lubię saszetek, ale zawartość zachęca do kupienia jeszcze raz tego 4D. Cena maseczki. Tanioszka, a kosmetyk świetny, brawo polskie kosmetyki :)

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: jedno na dwa razy