Etja, Naturalny olej brzoskwiniowy

Etja, Naturalny olej brzoskwiniowy

Filtrowany olej otrzymywany z pestek brzoskwini w wyniku tłoczenia na zimno. Lekki olej podobny w składzie do oleju ze słodkich migdałów. Zawiera wysoką zawartość kwasów NNKT w tym kwas omega -6,9. Zmiękcza naskórek, działa ochronnie, poprawia kondycję zmęczonej cery oraz delikatnie ściąga rozszerzone pory. Doskonały do każdego rodzaju skóry, również wrażliwej skóry dzieci.

będę szukać dalej

Skusiłam się na ten olejek, bo cena niska, a w internecie nikt nic o nim nie pisał. Musiałam go wypróbować na sobie.

Pierwsza sprawa to zapach. Może nie liczyłam na brzoskwinie, ale ten olejek pachnie jak frytura. Straszne.
Olejek jest dość lekki, o ile tak można nazwać olej. Po posmarowaniu nim twarzy (używam go tylko na twarz, szyję i dekolt) wchłania się około pół godziny, z tym, że używam go naprawdę sporo.
Kiedy używałam go niewiele moja cera domagała się nawilżenia. Czułam, że moja twarz jest ściągnięta i wysuszona dlatego zaczęłam nakładać więcej olejku. Obecnie na twarz, szyję i dekolt używam ok.5 pełnych pompek.
Olejku używam od około miesiąca i nie zauważyłam poprawy w wyglądzie mojej cery. Nie jest lepiej nawilżona, nie widzę odżywienia. Mam wrażenie, że mojej cerze olejek brzoskwiniowy nie pasuje, muszę szukać dalej.

Daje dwie i pół gwiazdki za wygodne opakowanie z pompką, za niską cenę i sporą pojemność i za dobrą dostępność.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno, zostało mi może na dwa użycia