Avon, Naturals, Vanilla & Golden Pear, Conditioner (Odżywka wygładzająca 'Wanilia i złota gruszka`)

Avon odżywka do włosów o zapachu wanilii i złotej gruszki Naturals wygładza włosy,ułatwia rozczesywanie, nawilża od nasady aż po same końce. Avon odżywka do włosów o zapachu wanilii i złotej gruszki Naturals pomaga zdyscyplinować włosy i zapobiega ich puszeniu. Dzięki ekstraktowi z gruszki i dodatku wanilii włosy nie tylko pięknie pachną, ale są gładkie, miękkie i nawilżone.

W połowie się sprawdza.

Odżywkę dostałam od siostry przy okazji jej zamówienia w Avonie. Pierw o niej zapomniałam i nie korzystałam z niej lecz od miesiąca używam jej co jakiś czas i moje włosy po wyschnięciu są milsze w dotyku i nie mam aż tak wielkiego problemu z puszeniem się ich.
Nie czuję by włosy miały byś jakoś zregenerowane, ale na pewno wyglądają korzystniej.
Niestety jestem pewna, że przy mojej długości włosów (są dosyć długie) odżywka nie wystarczy mi na długo, ponieważ muszę sporo jej używać za jednym razem.

totalna klapa

Miałam już kiedyś do czynienia z kosmetykami do włosów marki Avon i nigdy nie powalały mnie na kolana. Nie wiem co za diabeł mnie skusił żeby kupić tę odżywkę. To moje najgorzej wydane 6 zł w ostatnim czasie.Odżywka miała wygładzić włosy,ułatwić rozczesywanie, nawilżyć,zapobiec ich puszeniu, sprawić,że będą gładkie, miękkie i nawilżone.Pomyślałam ideał dla moich włosów! Ale niestety ŻADNA z tych obietnic nie została spełniona. Włosy nie są wygładzone, wcale nie tak łatwo je rozczesać o poranku, o zapobieganiu puszenia nie wspomnę, bo tu to producenta fantazja trochę poniosła. O miękkości i nawilżeniu też raczej nie ma mowy, włosy po użyciu odżywki są szorstkie i bez połysku.Zapach odżywki w katalogu mnie urzekł ale w rzeczywistości już nie jest taki przyjemny jest słodki i mdły. W tym przypadku cieszę się, że nie zostaje długo na włosach.Nie mam zwyczaju wyrzucać nowych kosmetyków więc pewnie ja zużyje ale bez większej przyjemności.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

nie polecam

nie jestem zadowolona z tej odżywki. Używam razem z szamponem z tej serii. Włosy są matowe i bez połysku. Plus za ładny zapach i kremową konsystencję.

Używam tego produktu od: od 3 tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Nie mogę dać więcej...

Kupiłam tą odżywkę ze względu na puszące się zimą włoski. Studiuję skład- gruszka i wanilia na końcu, ajj.... Zapach- dominuje gruszka. Działanie- lekko wygładza, coś tam wzmacnia ale bez efektu wow. Firma Avon wypuściła ostatnio kilka perełek, ale ta odżywka do nich nie należy.
Ocena 3.

Ilość zużytych opakowań: jedno napoczęte