Avon, Naturals, Vanilla & Golden Pear, Shampoo (Szampon odżywczy do włosów puszących się `Wanilia i złota gruszka`)

Avon szampon odżywczy o zapachu Wanilii i Złotej Gruszki Naturals pomaga zdyscyplinować niesforne, puszące się włosy. Dzięki ekstraktom ze złotej gruszki i wanilii rozpieszcza zmysły, oczyszcza skórę głowy z nadmiaru sebum i zanieczyszczeń, a włosy pozostawia odświeżone, miękkie, gładkie i lśniące. Avon szampon odżywczy o zapachu Wanilii i Złotej Gruszki Naturals przeznaczony jest do codziennego stosowania.

A ja lubię :)

Moje włosy-gęste, grube, niezniszczone, zdrowe na długości(gładkie, błyszczące, miękkie), przetłuszczające się u nasady. Trochę marudna skóra głowy-potrafi zaswędzieć, ale bez skłonności do łupieżu. Nie mam problemu z wypadaniem.
Nie wymagają większej pielęgnacji i specjalnego traktowania-codziennie myję(odżywka po myciu, raz w tygodniu maska), rozczesuję zwykłym grzebieniem jak są jeszcze wilgotne, suszę letnim nawiewem z jonizacją(kończę zimnym), lakiery do włosów nie są mi obce. Naprawdę, włosy mam udane, jedynie nieco oklapłe z racji swojego ciężaru i przetłuszczania.

Zamówiłam ten produkt w ciemno, bez czytania żadnych opinii. Skusił mnie typowo zimowy zapach, uwielbiam wszystko co waniliowe i słodkie :)
I nie żałuję-pod względem działania jest wprawdzie przeciętny, ale zapach to absolutne mistrzostwo świata-umiarkowanie słodki, kobiecy. W kosmetykach zwykle gruszka jest ulepkowata, przejrzała, nawet lekko sfermentowana, a w tym szamponie świeża, soczysta, jak młody owoc wyjęty z lekkiego syropu. Razem z puchową wanilią tworzą zapach, który sprawia, że głowę mogłabym myć cały dzień, cały świat mógłby tak pachnieć, bo jest cudowny, odprężający i jak włosy po tym pachną, no kocham ten zapach i tyle <3

Ale przecież szampon ma myć-przede wszystkim. I od razu mówię-ten szampon dobrze nie myje. Przy moich włosach najpierw myję je ziołowym rypaczem, a dopiero potem tym z Avonu-sam w sobie kiepsko domywa przetłuszczające się włosy z resztkami lakieru i kurzem. Ale jest fajny na drugie, dopełniające mycie, poprawnie odświeża. Włosy po nim troszkę szybciej tracą świeżość, ale wybaczam, bo nie jest to rażące, a sam szampon jest do włosów innych niż moje.
Nie muszę po nim używać odżywki, włosy dobrze się rozczesują, są gładkie i miękkie, nie elektryzują się i dobrze układają. Ale nie ma co tutaj liczyć na pielęgnację czy naprawę-produkt ma prosty skład myjący z silikonem, bez żadnych substancji odżywczych itp.-nawet w ilości symbolicznej, na końcu składu. On przede wszystkim pachnie i uprzyjemnia mycie :D
Nie używam go codziennie, więc nie ma szans zaszkodzić mojej skórze głowy, ale myślę, że przy codziennej dawce szamponu z silikonem, moja skóra głowy by się zbuntowała.

Szampon jest gęsty, perłowy, pieni się dobrze, jednak nie jest zbyt wydajny-butelka jest malutka jak na moje gęste włosy(mam 250 ml, bo tylko taka była). Łatwo się wypłukuje. Opakowanie miłe dla oka, odpowiednio miękki plastik pozwala na łatwe wydobywanie produktu i można je postawić na głowie. Klapka się otwiera łatwo, bez ryzyka dla paznokci.

Powoduje łupież :/

Kupiłam ten produkt skuszona zapachem, który był zamieszczony na stronie w katalogu. Niestety całkowicie się nie sprawdził. Nigdy nie miałam problemów z łupieżem, podrażnieniami itd. natomiast po użyciu tego szamponu natychmiast moja głowa zasypuje się owymi &quot;białymi pyłkami&quot;. Moje włosy są zawsze splątane i bez odżywki ani rusz (stosując jakikolwiek szampon) więc oceniać jego zdolności w tym aspekcie nie będę. Podsumowując:

Plusy:
- przecudowny zapach,
- niska cena.

Minusy:
- powoduje łupież.

Kupiłam duże opakowanie 700ml i jestem zmuszona oddać je komuś innemu. Szkoda.

Używam tego produktu od: paru tygodni
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Nigdy więcej szamponów z Avon\'u!

To był ostatni raz gdy sięgnęłam po szampon z Avonu. Ten jak każdy inny okazał się totalną klapą, żałuję wydanych na niego pieniędzy. Kupiłam z nim odżywkę, ale nie mam nawet ochoty jej próbować, oddam komuś. Aj ja głupia, nie uczę się na błędach :pala:

Konsystencja: wodnista, lejąca, lekko perłowa.

Działanie: rzadko spotykam szampony, które utrzymują włosy w czystości do 12 godzin a ten tak działał. Chciałam trochę podciągnąć kondycję włosów (wiadomo zima, czapki, w pracy furażerka itp), nawilżyć ich końce i dożywić. Dostałam w zamian oklapnięte włosy, jakby mi krowa je liznęła. Zawsze myję dwukrotnie włosy, aż boję się pomyśleć co by było po jednym razie. Wizażanki, unikajcie tego produktu, nawet jeśli go dostaniecie!

Zapach: chemiczna gruszka, tak jak chemiczny szampon, różni się od tego z katalogu.

Opakowanie: poręczne, o ładnym kształcie i szacie graficznej. Klips wygodny.

Dostępność: ja zamówiłam go z katalogu.

Plusy:
- szybko się skończył

Minusy:
- włosy są po nim oklapnięte, takie smutne
- daje czystość do 12 godzin
- lejąca konsystencja
- chemiczny zapach

Używam tego produktu od: Ok. 3 tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie 250 ml.

nie polecam

Używam szamponu razem z odżywką z tej samej serii. Moje włosy od początku używania są matowe, suche, choć normalnie naprawdę niewiele im trzeba, by były lśniące i gładkie. Myję włosy codziennie, miały już czas aby przyzwyczaić się do nowego produktu. Nie zużyję go do końca, nie służy moim włosom.
Plus za piękny zapach i kremową konsystencję.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania