L`biotica, Professional Therapy, Volume, Szampon do włosów bez objętości

L`biotica, Professional Therapy, Volume, Szampon do włosów bez objętości

L`biotica szampon Professional Therapy Volume:
- Formuła szamponu jest idealnie dostosowana do potrzeb włosów cienkich, delikatnych, pozbawionych objętości i witalności
-Podwójny efekt – dodaje włosom naturalnej lekkości jednocześnie wzmacniając ich delikatną strukturę. Nie obciąża włosów, dodaje im zdrowego blasku, pozostawia kobiecy, luksusowy zapach.
- Skład szamponu wzbogacony o aktywnie działające ceramidy (Palmitoyl Myristyl Serinate), które dodają włosom objętości, zwiększają ich wytrzymałość na działanie niekorzystnych czynników.
- Beztłuszczowa formuła LightCoplx sprawia, że włosy dłużej zachwycają świeżym i lekkim wyglądem.
Składniki aktywne L`biotica szampon Professional Therapy Volume:
- aktywne ceramidy
- olej makadamia
- prowitamina B5

Świetny

Bardzo dobry szampon, nie obciążający włosów. Nadaje się do codziennej pielęgnacji, jest wydajny. Pięknie pachnie. Jeśli chodzi o objętość nie osiągnął spektakularnych efektów, ale widzę i tę zaletę w porównaniu do innych produktów, które w opinii producenta mają nadać objętości.

Świetny szampon

Długo szukałam szamponu, który nada moim włosom objętości, nie obciąży ich, a dodatkowo sprawi, że nie będę musiała myć ich codziennie. Szampon L`biotica, Professional Therapy zdecydowanie spełnił wszystkie moje oczekiwania. Dodatkowo ma bardzo przyjemny zapach. Nie jest najtańszy, ale dobrze się pieni i jest wydajny. Używam go już prawie od roku i w okresie jesienno/zimowym zauważyłam, że włosy mniej się elektryzują.

Przyjemny i delikatny

Mam cienkie włosy dlatego zawsze staram się aby szampon przede wszystkim ich nie obciążał.
Produkt zamknięty jest w poręcznej miłej dla oka tubie, pachnie delikatnie, jest dość gęsty. Dobrze myje włosy, odświeża, są sypkie, nie obciążone, skóra głowy nie jest podrażniona. Dodaje włosom delikatnie objętości, dobrze się układają i nie są przesuszone. Wraz z odżywką z tej samej serii tworzy zgrany duet.
Zakupiłam go w promocji.

Bardzo dobry

Dostałam serię PROFESSIONAL THERAPY w prezencie. Wcześniej nie miałam przyjemności testować kosmetyków marki L'biotica, więc byłam naprawdę ciekawa jakie "włosowe" efekty przyniesie szampon i odżywka. Pierwsze wrażenia były bardzo dobre. Na początek opakowanie- schludne, nowoczesne, minimalistyczny, ale z pełną informacją o produkcie. Następnie zapach- dla mnie wyjątkowy, luksusowy.

Jeśli chodzi o działanie, mogę przyznać, że zapewnienia producenta się spełniły. Zauważyłam, że moje włosy zwiększyły objętość i stały się delikatne, sypkie, nie obciążone. Bałam się jego działania, bo moje włosy są delikatne i raczej źle znoszą zmiany szamponów, ale nie zauważyłam żadnych negatywnych reakcji. Również plus.

Mogę polecić z czystym sumieniem dla tych dziewczyn, które chcą nadać swoim włosom więcej objętości.

Nie polubiliśmy się...

Szampon ma dość gęstą, półprzezroczystą konsystencję o biało-perłowym zabarwieniu. Dobrze się pieni, aczkolwiek nie oczyszcza zadowalająco, przez co obciąża włosy, nie nadaje im też obiecanej przez producenta objętości. Stosowany codziennie nie podrażnia ani nie wysusza skóry głowy, nie powoduje łupieżu. Jego zapach określiłabym jako pudrowy z orientalną nutą w tle, dla mnie ciężki i nieprzyjemny. Opakowanie jest poręczne i wygodne. Łatwo z niego wydobyć resztki produktu.

Ilość zużytych opakowań: 1: 250 ml