Evree, Facial Care, Regenerujący demakijaż oczu

Evree, Facial Care, Regenerujący demakijaż oczu

Demakijaż oczu sprawia, że skóra wokół oczu staje się aksamitnie miękka, a rzęsy są wzmocnione, grube, gęste i lśniące. Do wszystkich typów skóry.
Składniki aktywne Evree Regenerujący demakijaż oczu:
- olejek rycynowy
- olejek makadamia
- olejek z ostropestu
Działanie Evree Regenerujący demakijaż oczu:
- wspomaga porost rzęs
- oczyszcza i regeneruje
- usuwa wodoodporny makijaż.

Co się stało?

Uwielbiałam ten olejek - doskonale i przede wszystkim DOKŁADNIE zmywa makijaż, nawet najbardziej szalony makijaż oka znika w pięć minut. Używałam go na całą twarz, wszystko dokładnie rozpuszcza - naprawdę zero wad! Oznaczyłabym go pewnie jako KWC. ALE. Olejek przez jakiś czas zniknął ze sklepów, nigdzie nie mogłam go dostać, w międzyczasie testowałam zamienniki, ale nic nie było TAK dobre. W końcu znów się pojawił - buteleczka jakby trochę inna, nowy design, czy coś. Zadowolona kupiłam go na zapas... i jakież było moje rozczarowanie, kiedy po dwóch dniach olejek zaczął mnie drastycznie uczulać! Wywaliło mnie absolutną wysypką, dochodziłam do siebie kilka dni. Nie wiem, czy po owej nieobecności zmieniono coś w składzie, czy moja cera przestała się z nim lubić, ale niestety z ulubionego produktu EVER, stał się jednym z najgorszych. A szkoda... :(

polecam

+ Dokładnie zmywa. Trzeba znaleźć na niego sposób - ja zauważyłam, że wylanie olejku na wacik i potem nim przecieranie twarzy jest denerwujące i niedokładnie. Ja najpierw zwilżam twarz wodą, potem wylewam odrobinkę olejku na dłoń i masuję całą skórę włącznie z oczami. Dopiero kiedy już rozpuści się podkład/cień/maskara, wtedy przecieram twarz wacikiem. Schodzi wszystko bez problemu, zazwyczaj wystarczy 1-2 waciki.
+ Nie podrażnia
+ Nie zapycha
+ Skóra jest potem miękka

+/- - Zostawia lekko tłusty film na skórze, no ale wiadomo że to olejek. Mnie ta warstwa nie przeszkadza, łatwo się zmywa micelem itd. Czasem zostawiam film na noc, nie używam wtedy kremu.

Olejek super, ale zapach i opakowanie do wymiany

Stosuję olejek do zmywania makijażu, ale nie zauważyłam, aby jakoś szczególnie wpłynął na rzęsy. Przede wszystkim zaletą jest to, że nie podrażnia oczu i świetnie sobie radzi z tuszem. Poza tym jest super wydajny, choć muszę powiedzieć, że opakowanie nie spełnia moich oczekiwań. Konieczny jest dozownik!!! Tłusta konsystencja sprawia, że etykiety odklejają się, a litery rozmazują, co bardzo nieestetycznie wygląda. Poza tym olejek ma dziwny , duszący zapach.

Skuteczny i nie podrażnia

Od jakiegoś czasu mamy szał na olejki do demakijażu i nie ma co się dziwić , są naprawdę skuteczne. Jednak z tego, co zauważyłam, niewiele z tych olejków można stosować także do demakijażu oczu. Moje oczy są bardzo wrażliwe, ale ten olejek ich nie podrażnia i skutecznie zmywa wodoodporny makijaż, bez potrzeby używania miliona wacików, jak to bywa przy używaniu innych środków. Do tego jest bardzo wydajny - jedna buteleczka wystarcza mi na wiele, wiele miesięcy. Od dawna nie używam niczego innego.
Co do korzystnego wpływu na kondycję rzęs - moim zdaniem jest poprawa, ale prawdę mówiąc używam go już tak długo, że ciężko mi powiedzieć jak duża. Zapach jest raczej nieciekawy, ale da się przyzwyczaić. Jego największym minusem jest jego słaba dostępność - obecnie (z tego, co wiem) jest wycofany z drogerii stacjonarnych i można go kupić tylko przez Internet.

Średni

Olejek kupiłam kilka miesięcy temu głównie przez to, że w składzie ma olejek rycynowy, który bardzo cenię (obecnie żałuję, że wcześniej nie sprawdziłam jak daleko w tym składzie się znajduje...). Produkt zamknięty jest w przezroczystej plastikowej buteleczce, bez pompki co trochę utrudnia użytkowanie. Ma dość intensywny i niezbyt przyjemny zapach jednak można się do niego przyzwyczaić.

Mój demakijaż polegał na wylaniu niewielkiej ilości na dłoń i wmasowaniu go w twarz ze szczególnym uwzględnieniem powiek i brwi. Olejek jest dość wodnisty więc trzeba uważać by nie przeciekał przez palce. Na koniec delikatnie ścierałam pozostałości oleju i makijażu wacikiem z płynem micelarnym.

Produkt bardzo dobrze sprawdzał się do demakijażu twarzy- pozostawiał skórę czystą i nawilżoną. Dzięki zawartości oleju rycynowego wzmocnił mi brwi i je przyciemnił. Nie zauważyłam różnicy jeśli chodzi o kondycję rzęs. Niestety podrażniał mi oczy i miałam problem z domyciem wodoodpornego tuszu.

Z czasem z etykiety zaczął schodzić srebrny napis (osobiście doprowadza mnie to do szału – srebrne drobinki są wszędzie za każdym razem gdy wezmę produkt do ręki).
Olejek jest bardzo wydajny, bo po paru miesiącach zostało jeszcze ok.1/4 produktu. Stwierdziłam jednak, że resztę zużyję do mycia pędzli ubrudzonych podkładem, ponieważ w tej roli sprawdza się świetnie.

Podsumowując- szału nie ma. Był to mój pierwszy olej do demakijażu i zachęcił mnie do dalszych poszukiwań tego typu produktów. Do Evree na pewno już nie wrócę.

Jestem w stanie przeboleć ten zapach.

Uwielbiam olejki do demakijażu. Od kiedy je odkryłam nie wyobrażam juz sobie innego sposobu na wykonywanie tej czynności.
Pierwsze co mnie udezryło w tym produkcie to jego zapach. Nie należy do przyjemnych, jest bardzo dziwny i dość ostry. Przełknęłam to.
Produkt wylewam na dłonie (życzyłabym sobie pompkę w tym przypadku, bo zawsze aplikuje się za duzo) i wmasowuję w suchą twarz pokrytą make-upem.
Masuję przez chwilę, aą wszystko zacznie się rozpuszczać, a potem zmywam ciepłą wodą. Pozostałą resztę zmywam z buzi pianką/żelem - w zależności od tego co mam aktualnie pod ręką.
Więksszość makijażu mam w ten sposób usuniętą. Pozostaje lekko domyć twarz micelem lub płynem dwufazowym (w przypadku, gdy makijaż był mocniejszy. W większości sytuacji jest to zbędne. Olejek domywa bowiem bardzo ładnie nawet grubą warstwę tuszu.
Jest to dla mnie naprawdę świetny produkt. Pompka i zmiana zapachu sprawiły by, że byłby to produkt idealny! ;)
Mimo to polecam.

Jestem zadowolona!

Olejek kupiłam już jakiś czas temu w Rossmann podczas sporej wyprzedaży, wcześniej nie zwróciłam na niego uwagi, mimo, że lubię markę Evree.
Zachęcona opisem rozpoczęłam używanie, licząc na to, że poradzi sobie z makijażem wodoodpornym, który noszę na co dzień.

I wiecie co? Radzi sobie. Mam dość wrażliwą skórę, ale nie zauważyłam, by mnie podrażniał, nie powoduje pieczenia czy zaczerwienienia - mam to szczęście, że dobrze na niego reaguję.
Skutecznie rozpuszcza makijaż, czy to kolorówkę czy wodoodporny tusz - nie mam z tym problemu.
Jak go używam? Najpierw wykonuję demakijaż całej twarzy, oczy zostawiam na sam koniec, następnie odrobinę olejku wylewam na opuszki palców i wmasowuję. Pozostawia delikatnie tłustą warstwę, ale na koniec i tak zawsze myję twarz żelem.
W gruncie rzeczy jest to wydajny produkt.
Minusem na ten moment jest zapach: dziwny, typowo olejowy i mdły, ale oczywiście są to względy komfortu, które nie wpływają na działanie kosmetyku.
Nie zauważyłam również poprawy stanu moich rzęs jak zapewnia producent na etykiecie.

Zmywa wodoodporny makijaż jako jeden z niewielu!

Ten produkt naprawdę zmywa wodoodporny makijaż. Na zwilżoną wcześniej twarz nakładam trochę olejku i wmasowuję go w skórę. Następnie zbieram całość wilgotnym wacikiem. Nie zauważyłam pielęgnacji i wzmocnienia moich rzęs.

Nie.....

Szczypie w oczy okropnie , szału również nie ma jeśli chodzi o zmywanie tuszu do rzęs a nie używam wodoodpornego . Ogólnie nie polecam , zdecydowanie wolę zmywać płynem micelarnym makijaż z oczu i chyba przestanę już eksperymentować z produktami do demakijażu oczu bo dla mnie to mija się z celem. Kolejny raz się zawiodłam i nie znalazłam tego czego chciałam.

oj nie

Po pierwszym użyciu myślałam, że się polubimy, po drugim też, jednak po trzecim zauważyłam coś co dyskwalifikuje ten olejek na całej linii, a mianowicie : pojawiły się drobne grudki pod oczami, nigdy takich nie mialam. Stwierdziłam, ze może to znieg okoliczności i dałam mu jeszcze szansę, ale krost przybywa. Niczego innego w pielęgnacji nie zmieniłam więc to na pewno jego wina.

Wobec powyższego, absolutnie nie mogę go polecić..

Jeszcze jednym minusem jest zapach - o zgrozo, kojarzy mi się z denaturatem!

NR 1

Jestem zaskoczona recenzjami gdzie jest napisane się że pieką oczy itd. Jestem mega zadowolona. Może dlatego że używam go w trochę inny sposób niż jest napisane na opakowaniu. Najpierw zwilżam twarz wodą, a następnie wylewam trochę olejku na dłonie i wmasowuje go w twarz tak jak bym myła żelem. Następnie zwilżonymi i odsączonymi wacikami wycieram. Żaden płyn nie dawał sobie rady z moim TRWAŁYM makijażem. Tutaj jedna aplikacja i nie ma śladu. Mam skórę mieszaną ze skłonnością do niedoskonałości. Nie zauważyłam zapychania, ani nic podobnego. Raczej powiedziała bym że kondycja mojej skóry poprawiła się.

Jestem bardzo zadowolona z tego produktu. Spełnia wszystkie moje wymagania. Skóra mi się poprawiła i rzęsy. Bardzo dobrze zmywa makeup i nawilża skórę. Polecam! Polecam! Polecam!