Wibo, Camouflage (Kamuflaż do twarzy)

Wibo, Camouflage (Kamuflaż do twarzy)

Kremowy, maskujący kamuflaż Wibo do zadań specjalnych. Dzięki intensywnie kryjącej formule ukryje znamiona, przebarwienia i drobne blizny.

do twarzy
kryjące
w kremie

Kamuflaż do twarzy

produkt, niestety nie zrobił jakiegoś "wow", po pierwszym użyciu byłam bardzo zadowolona przy następnym niestety zauważyłam wady , produkt okazał się za sypki przy nakładaniu pedlem,

Rewelacyjny korektor

Bardzo lekka formuła, produkt ładnie ukrywa niedoskonałości i zaczerwienienia. Ładnie stapia się z większością podkładów nie tworząc efektu ciastka. Nie podrażnia, nie waży się, nie wchodzi w zmarszczki.

Jest super!

Uwielbiam ten produkt! Jest dla mnie idealnym odpowiednikiem korektora z firmy catrice. Sprawdza się równie dobrze, jest tańszy i łatwiej dostępny. Nie wyobrażam sobie codziennego makijażu bez tego produktu. Jeśli ktoś boryka się z zaczerwienieniami na twarzy, a nie chce używać ciężkich podkładów to ten korektor jest idealny. Kiedy moja skóra wygląda dobrze nakładam tylko ten korektor i lecę. Polecam serdecznie!

Polubiłam go

Ten produkt jest idealny, kiedy potrzebuje zakryć jakieś większe niedoskonałości. Przy delikatnych wypryskach jest trochę za ciężki, tak samo jak pod oczy bym go nie polecała. Wytrzymuje dość długo i rzadko się zdarza, żeby czegoś nie zakrył.

Bardzo się polubiliśmy

Bardzo polubiłam ten produkt. Ma gęstą kremową konsystencję, którą bardzo dobrze rozprowadza się na skórze czy to palcami czy gąbeczką.
Mam bardzo mocne sińce pod oczami, a ten korektor radził sobie z nimi świetnie.
Dobrze "współpracuje" z różnymi podkładami.
Nie wysusza skóry.
Pewnie jeszcze nie raz po niego sięgnę.

Bardzo dobry kamuflaż

Zdecydowanie mój ulubiony korektor. Sprawdza się zarówno na cienie pod oczami jak i inne niedoskonałości. Najjaśniejszy odcień idealnie pasuje do mojego koloru skóry. Ma przyjemną kremową konsystencje, którą bardzo dobrze się nakłada czy to palcami, czy gąbeczką. Ma bardzo dobre krycie.

Raczej nie

Z jednej strony ma przyjemną miękką i masełkową konsystencję a z drugiej strony ta konsystencja zbiera się z zmarszczkach nawet przy pudrowaniu. Pod oczy się w miarę nadaje ale na twarzy mi się zważył i nie współpracował z podkładem. Raczej nie kupie ponownie

Bez szału

Korektor o dość słabym kryciu. Zakrywa małe niedoskonałości. Nie radzi sobie z cieniami pod oczami. Przy różnego rodzaju zmianach cery trzeba nałożyć go bardzo dużo co w efekcie skutkuje efektem maski i większym uwidocznieniem zmian. Konsystencja ok. Trochę się ściera i odrobinę ciemnieje na twarzy.

Sprawdza się w swojej roli

Najpierw kupiłam ten kamuflaż w odcieniu 1, ale okazał się dla mnie za ciemny. Bardzo się odznaczał od reszty, szczególnie w dziennym świetle. Jakiś czas temu mama kupiła ten kamuflaż w odcieniu 2 i z kolei okazał się dla niej za jasny. Tak więc wymieniłyśmy się odcieniami i okazało się, że teraz są bardziej do nas dopasowane (mama ma ciemniejsza karnację niż moja i to da się zauważyć). Sporym plusem kamuflażu jest to, że świetnie kryje drobne zaczerwienienia i blizny (szczególnie po zaskórnikach). Rzadko go używam do maskowania cieni pod oczami. W połączeniu z podkładem nie odznacza się zbytnio na twarzy. Zaletą jest też niewielkie opakowanie oraz zadziwiająca wydajność. Nie wiem, czy kupiłabym go ponownie (ze względu na wspomnianą wydajność). Ale swoje zadanie spełnia w stopniu zadowalającym.

dobrze kryje

Jeśli chodzi o konsystencję, wytrzymałość i krycie to super, nie mam nic do zarzucenia, trzyma się pięknie, nie żre się z moimi podkładami, zabezpieczony pudrem wytrzymuje do wieczora. U mnie tylko jeden minus- gama kolorów. 2. jest zdecydowanie za jasna, a 3 już skrajnie ciemna, także nie mogę się wpasować, może w wakacje pójdzie lepiej.

Szału nie ma

Przy małych niedoskonałościach daje radę. Ale przy większych cieniach czy przebarwieniach, bliznach trzeba nałożyć go kilka warstw co w efekcie nie wygląda potem dobrze. Na pewno nie jest korektorem do zadań specjalnych (co sugeruje nazwa - kamuflaż...)

Doskonały

Zacznę od tego, że skusiła mnie do zakupu cena. Szukałam korektora, który zakryje delikatne cienie pod oczami i delikatne przebarwienia na twarzy. Do produktów Wibo podchodziłam zawsze sceptycznie, bo jedynym produktem, który z Wibo był dla mnie niezastąpiony, to eyeliner.

Do tej listy, dołączyć musi ten właśnie korektor. Spełnił moje oczekiwania w 100%. Doskonale się rozprowadza, świetnie kryje niedoskonałości i cienie pod oczami. Nie rolluje się, nie wyciera. W stosunku do ceny jest doskonały. Gdybym nie brała go z szafy Wibo, w życiu nie powiedziałabym, że to produkt z tej kategorii cenowej. Jestem zachwycona i jest to kolejny powód do tego, żeby przekonać się do Wibo.