Wibo, Camouflage (Kamuflaż do twarzy)

Wibo, Camouflage (Kamuflaż do twarzy)

Sprawdź ceny produktu

Kremowy, maskujący kamuflaż Wibo do zadań specjalnych. Dzięki intensywnie kryjącej formule ukryje znamiona, przebarwienia i drobne blizny.

do twarzy
kryjące
w kremie

Kamulfaż

Owy "kamuflaż" ma ciemne odcienie, pomijając mały wybór gamy kolorystycznej, które wpadają w pomarańcz. Konsystencja jest ciężka kremowa , ale za to w miare kryjąca. Niestety sprawdzi się tylko nakładany miejscowo niż na większym obszarze, ponieważ szybko sie waży, i nie za bardzo współgra z podkładem. Nie nadaje się do stosowania pod oczy, gdyż jest on za ciężki i się roluje. Idealne maleńkie opakowanie. Aplikacja nie jest praktyczna. Bardzo wydajny. Trwałość zależy jak wpasuje się z podkładem

Niezły

W gamie kolorystycznej jest jasny odcień, który dla większości dziewczyn przypadnie do gustu.
Dobre krycie,
Bardzo wydajny,
Raczej do nakładania punktowego niż obszarowego.

Nie dopasowaliśmy się

Ten kosmetyk zachwalała moja koleżanka , więc i ja się skusilam by sprawdzić co to za 'cudo'...
Niska cena, malutkie opakowanie, ale spora ilość produktu, która jest dosyć wydajna.
Ten korektor/kamuflaż nie przypadł mi do gustu - jest ciężki do rozprowadzenia, ma 'tępą', sztywną konsystencje, której nienawidzę, nie nadaje się pod oczy, wysusza skórę i u mnie bardzo się ważył.
Nie współgrał mi praktycznie z żadnym podkładem.

super

Jestem pod wrażeniem tego korektora, a wiem co mówię, bo przez wiele już przeszłam. Ze względu na jego kremową konsystencję lubię go stosować pod podkład i to u mnie się sprawdza rewelacyjnie - po prostu łatwiej mi się go rozprowadza. Krycie ma dobre, nie zbiera się w załamaniach skóry. Niewiele go potrzeba do dobrego efektu, bowiem ma dobre krycie. Co prawda nie jest idealny, ale ja jestem na tak :)

Niezły

Korektor robi to, co powinien. Przykrywa niedoskonałości, dobrze się go nosi pod podkładem. Ma przyjemną, gęstą konsystencję, która nie utrudnia pracy z nim. Jest niesamowicie wydajnym produktem. Jedynym minusem jest niewielka gama kolorystyczna. Każdy kolor był dla mnie za ciemny, ale nie wybija spod podkładu. Warto przetestować, zwłaszcza za taką cenę. :)

Jest ok

Pomimo maleńkiego pudełeczka produkt jest mega wydajny. Dodatkowy plus, że zajmuje niewiele miejsca w kosmetyczce. Kamufluje niedoskonałości całkiem przyzwoicie, ale trzeba z nim trochę popracować aby efekt był zadowalający. Używam punktowo na zmienione miejsca. Raz spróbowałam na cienie pod oczami, ale zupełnie się tutaj nie sprawdził. Jego konsystencja była stanowczo za ciężka na tę strefę twarzy. Przesuszył skórę pod oczami. Natomiast na wypryski zadziałał wysuszająco na plus.

polecam

Hit ! używam tego cudeńka do maskowania "niechcianych gości" na twarzy ,idealnie zakrywa wszystkie mankamenty ,wystarczy tylko cienka warstwa pod podkład. Bardzo gęsta formuła ,pod oczy źle się rozprowadza ,ale jako punktowe przykrywanie jest perfekcyjny. Na pewno zagości u mnie ponownie.

Jest super!

Posiadam odcień 2.

Genialny korektor/kamuflaż. Ja nakładam go palcem. Świetny na niedoskonałości, naniesiony prawidłowo ( m.in. bez żadnych gąbek, które zjadają wszystkie produkty) przykrywa wszystko. Ma gęstą konsystencję, więc raczej nie pod oczy, ale ogólnie sprawdza się bardzo dobrze. Jest również bardzo wydajny - można używać i używać.

Nie sprawdził się

Malutkie opakowanie,gęsty,ciężko się go aplikuje,nie radzi sobie z ukryciem niedoskonałości.Spodziewałam się lepszego efektu,bardziej jako korektor niż camuflage.

Zawiódł mnie

Kupując ten korektor wierzyłam że uda mi się przykryć nim przebarwienia i ogromne cienie pod oczami. Okazało sie jednak ze w ogóle nie wtapia się w moją skórę i wygląda tragicznie. Tworzy plame, która na twarzy żyje swoim życiem???? próbowałam nakładać go palcem, gąbką i nic. Nie polubiliśmy się

Najlepszy korektor

Ponieważ mam bardzo jasną karnacje zakupiłam ten korektor w odcieniu nr2 - LIGHT i muszę przyznać że faktycznie mi podpasował. Produkt jest gęsty, powiedziałabym nawet że kremowy, przez co jest bardzo wydajny i starcza na długo. Ładnie trzyma się skóry. Ma idealne krycie, jednak bardziej się nadaje do punktowego pokrywania niedoskonałości i zaczerwienień (jako przygotowanie twarzy pod nałożenie podkładu). Na większych powierzchniach raczej nie zda testu bo moim zdaniem jest do tego za ciężki. Jest dostępny w drogeriach w bardzo atrakcyjnej cenie.

Jedyne zastrzeżenie jakie mam to opakowanie. Mogłoby być coś wygodniejszego, no w formie sztyftu.