Wibo, Camouflage (Kamuflaż do twarzy)

Wibo, Camouflage (Kamuflaż do twarzy)

Kremowy, maskujący kamuflaż Wibo do zadań specjalnych. Dzięki intensywnie kryjącej formule ukryje znamiona, przebarwienia i drobne blizny.

do twarzy
kryjące
w kremie

Średni

Konsystencja dość gęsta i ciężka. jednak moim zdaniem produkt średnio radzi sobie z zakrywaniem niedoskonałości jakoś drobne przebarwienia i owszem. kamuflaż jest dość średniej jakości - zaszkodzić na pewno nam nie zaszkodzi a na pewno trochę pomoże w tym kamuflowaniu.

Średniak

Kupiłam z myślą o tym, że będzie zakrywał nawet większe przebarwienia na mojej twarzy. Mam jednak mieszane uczucia co do tego produktu. Posiadam kolor najjaśniejszy, jednak mimo wszystko jest dosyć ciemny na mojej skórze. Pomimo ciężkiej i kremowej konsystencji, krycie ma średnie. Opakowanie nie jest poręczne. Spodziewałam się czegoś lepszego po tym produkcie.

niestety nie

Nie umiem się posługiwać tym korektorem. Jest dla mnie za gęsty, zbyt kremowy i u mnie się wałkuje. Nie zastyga i trzeba go przypudrować, nie daje też az takiego krycia chyba ze przy grubszej warstwie a wtedy jest już trudny w użytku. Niestety nie dla mnie

U mnie się sprawdza

Użyłam go zaledwie kilka razy, ale mogę już powiedzieć, że jest to dość fajny produkt z kryciem w kierunku średniego.
Odcień, którego używam to 02 light. Jest trochę jaśniejszy niż moja cera, ale dzięki temu dobrze współpracuje z podkładem. Nakładam go pędzelkiem do blendowania cieni na przebarwienia i popękane naczynka oraz zaczerwienienia, nie rozcieram, odrobinę wklepuję. Daję mu chwilę, aby wtopił się w skórę i nakładam podkład, wklepując go. Produkt w reakcji z fluidem nie ściera mi się, nie rozwarstwia, daje też fajny efekt matujący (nakładam go na policzkach przy nosie i w kierunku kości policzkowych, więc na sporym obszarze twarzy). Nie zakrywa niestety całkowicie niektórych naczynek, tych największych i w trudnych miejscach (jak np. na kości nosa), ale z resztą radzi sobie dobrze. Ja po około 5 godzinach potrzebuję drobnej poprawki.

nie do użytku

Dla mnie produkt nie do użytku. Dobra cena, piękny jasny kolor.... Co z tego, jak to coś o konsystencji wosku trudno nałożyć, a jak już się uda, to ściera się z twarzy? Nie da się stopniować krycia, nie da się go wklepać, nie da się utrwalić pudrem. Nie wspomnę, że na zakryte nim miejsca nie da się nałożyć podkładu. Gdy próbujemy zrobić coś z powyższych - kamuflaż się ściera, najbardziej z miejsca, które próbujemy ukryć. Tak więc z samego środka czerwonej krosty się zetrze, zostając na jej okolicach.
Poza tym jest tłusty, świeci się. Chcąc uzyskać dobre krycie, lepiej szukać czegoś innego.

Ciekawy

Kupiłam go na promocji w Rossmanie. Byłam ciekawa czy faktycznie jest dobrze kryjący, bo wydawał się gesty i obiecujący. Cóż.... efekty są fajne tylko trzeba go troszkę więcej nałożyć. Na co dzień sprawdza się dobrze. Nie ściera się aż tak bardzo. Nie robi jakiegoś szału, ale jak na tą cenę jest wart uwagi. Minusem jest to, iz nie zakrywa cieni pod oczami.

Tylko punktowo na przebarwienia

Dobrze kryje niestety konsystencja nie pozwala aby sprawdził się na większych partiach np pod oczami na cienie. Stosuję go wyłącznie punktowo na silniejsze przebarwienia i w tej roli się dobrze sprawdza. Trzeba go jednak delikatnie używać bo kolor nie zlewa się ze skóra nie wiem coś w nim jest takiego że nawet na mojej bladej twarzy się odznacza jaśniejszym kolorem.Plus za niską cenę, można wypróbować choć daleko mu do ideału. Silne krycie to jedna nie wszystko.

Kamuflaż do twarzy

produkt, niestety nie zrobił jakiegoś "wow", po pierwszym użyciu byłam bardzo zadowolona przy następnym niestety zauważyłam wady , produkt okazał się za sypki przy nakładaniu pedlem,

Rewelacyjny korektor

Bardzo lekka formuła, produkt ładnie ukrywa niedoskonałości i zaczerwienienia. Ładnie stapia się z większością podkładów nie tworząc efektu ciastka. Nie podrażnia, nie waży się, nie wchodzi w zmarszczki.

Jest super!

Uwielbiam ten produkt! Jest dla mnie idealnym odpowiednikiem korektora z firmy catrice. Sprawdza się równie dobrze, jest tańszy i łatwiej dostępny. Nie wyobrażam sobie codziennego makijażu bez tego produktu. Jeśli ktoś boryka się z zaczerwienieniami na twarzy, a nie chce używać ciężkich podkładów to ten korektor jest idealny. Kiedy moja skóra wygląda dobrze nakładam tylko ten korektor i lecę. Polecam serdecznie!

Polubiłam go

Ten produkt jest idealny, kiedy potrzebuje zakryć jakieś większe niedoskonałości. Przy delikatnych wypryskach jest trochę za ciężki, tak samo jak pod oczy bym go nie polecała. Wytrzymuje dość długo i rzadko się zdarza, żeby czegoś nie zakrył.

Bardzo się polubiliśmy

Bardzo polubiłam ten produkt. Ma gęstą kremową konsystencję, którą bardzo dobrze rozprowadza się na skórze czy to palcami czy gąbeczką.
Mam bardzo mocne sińce pod oczami, a ten korektor radził sobie z nimi świetnie.
Dobrze "współpracuje" z różnymi podkładami.
Nie wysusza skóry.
Pewnie jeszcze nie raz po niego sięgnę.