Wibo, Camouflage (Kamuflaż do twarzy)

Kremowy, maskujący kamuflaż Wibo do zadań specjalnych. Dzięki intensywnie kryjącej formule ukryje znamiona, przebarwienia i drobne blizny.

w kremie
do twarzy
kryjące

Najlepszy korektor

Ponieważ mam bardzo jasną karnacje zakupiłam ten korektor w odcieniu nr2 - LIGHT i muszę przyznać że faktycznie mi podpasował. Produkt jest gęsty, powiedziałabym nawet że kremowy, przez co jest bardzo wydajny i starcza na długo. Ładnie trzyma się skóry. Ma idealne krycie, jednak bardziej się nadaje do punktowego pokrywania niedoskonałości i zaczerwienień (jako przygotowanie twarzy pod nałożenie podkładu). Na większych powierzchniach raczej nie zda testu bo moim zdaniem jest do tego za ciężki. Jest dostępny w drogeriach w bardzo atrakcyjnej cenie.

Jedyne zastrzeżenie jakie mam to opakowanie. Mogłoby być coś wygodniejszego, no w formie sztyftu.

Dobrze kryje niedoskonałości

Już od jakiegoś czasu kusił mnie ten korektor, aż w końcu go kupiłam. Powiem szczerze, że ze wszystkich używanych do tej pory ten jest najlepszy. Bardzo dobrze kryje niedoskonałości oraz zaczerwienienia wokół nich, Dobrze dobrany podkład i puder powodują, że nie odznaczy nam się na skórze. Nie trzeba używać nie wiadomo jakich ilości, co powoduje że produkt jest wydajny.

Wibo, Camouflage (Kamuflaż do twarzy)

Kupiłam ten korektor, ponieważ myślałam, że będzie on podobny do słynnego korektora Catrice. Niestety bardzo się na nim zawiodłam. Korektor odznacza się na skórze, nadaje się jedynie do aplikacji punktowej i to w bardzo małych ilościach. Posiadam go już bardzo długo i chyba nigdy go nie skończę...

Dobry korektor

Używam tego kamuflażu jako korektora. Jest dostepny i tani. Jak dla mnie jest on dobrym rozwiązaniem do codziennego makijażu. Kryje dobrze, dopasowuje się do skóry, nie odróżnia się. Chętnie do niego wrócę po raz kolejny.

aż dziwne że aż tak wydajny

Taki przeciętny dosyć, ale w kosmetyczce mam go zawsze, by zakryć jakiegoś niespodziewanego przyjaciela :) konsystencja gęsta, oleista, ale nie przeszkadza mi. Faktycznie zakrywa wypryski i nie zmazuje się, właściwie nie widać go po nałożeniu. Bardzo wydajny, mam go od roku i nawet "nie dokopałam się" do dna. Co prawda nie używam go codziennie, bo nie mam potrzeby; używam tylko wtedy, gdy pojawi mi się wyprysk. Nie jestem przekonana go do stosowania pod oczy - nie próbowałam, bo mam odcień trochę zbyt ciemny, żeby dawać go pod oko, ale moim zdaniem konsystencja jest zbyt ciężka, by dawać go pod oko.

Idealnie maskuje niedoskonałości

Jako osoba, która ma straszny problem z przebarwieniami pod oczami (tzw cienie) używałam bardzo dużej ilości korektorów do maskowania moich niedoskonałości, jednak ten produkt sprawdził się najlepiej. Co prawda nie może być nałożony bez utrwalenia go pudrem, ponieważ jego gęsta formuła bardzo się roluje w załamaniach, ale po tym efekt jest bardzo zadowalający. Opakowanie bez żadnych problemów się łatwo otwiera, jest małe ale wystarcza na długo. Produkt z łatwością wtapia się w skórę nawet przy małej jego ilości. Cena również jest w miarę ok. Rzeczą do której mogę się przyczepić może być trudne dostanie się do produktu kiedy się on kończy, ponieważ jego "resztki" pozostają w rogach pudełka, co jedyną rzeczą jaką można zrobić jest wydłubywanie jej długimi paznokciami, wykałaczką lub czymś równie podobnym. Używam produktu przez dłuższy czas i nie narzekam, ogólnie jestem zadowolona.

Gęsty kremowy

W małym poręcznym pudełeczku gęsty kremowy kamuflaż, używałam na zmianę jedynki i dwójki, niestety mnie nie zachwycił , miałam wrażenie na twarzy tzw "szpachli" maskował przebarwienia ale po nim był wysyp zaskórników, także nie dla mojej tłustej/mieszanej cery.

Najlepszy kamuflaż?

Jak dla mnie super produkt. Wreszcie wystarczająco jasny kamuflaż do twarzy. Używam miejscowo na przebarwienia na twarzy i czasem jako baza pod cienie, jednak w tym celu jest trochę zbyt ciężki. Zakrywa on również moją bliznę nad okiem, a mało który to robi. Cena również bardzo zachęca do zakupu. Polecam przetestować każdemu, szczególnie tym, którzy mają jasną cerę.

Używam go jako bazę pod cienie

Małe, zgrabne opakowanie. Niska cena. Fajnie, że jest jasny. Na niedoskonałości jest taki sobie. Mniejsze zakryje z większymi ma problem. A żeby bezczynnie nie leżał w kosmetyczce używam go raz na jakiś czas jako baza pod cienie i sprawuje się bardzo dobrze, cienie się trzymają, nie mam mu nic do zarzucenia. Jest dość ciężki więc do codziennego użytku na oczy się nie nadaje.

Średniaczek

Mam ten korektor już naprawdę sporo czasu, pomaga mi zakryć drobne niedoskonałości. Z większymi może mieć problem,bo krycie jest raczej na średnim poziomie. Konsystencja jest ok, zostaje na swoim miejscu nie spływa. Co do aplikacji to jest ona niezbyt wygodna. Wole coś w sztyfcie czy z pędzelkiem. Korektor ten jest bardzo wydajny, używam go i używam a jeszcze się nie skończył.

Dramat

Jedna wielka tragedia:
- jakaś tłusta, oleista konsystencja
- słabe krycie
- zbyt jasne kolory (one są wręcz białe)
Kolejna nieudana inspiracja korektorem z catrice.
Nie polecam.

Średni

Konsystencja dość gęsta i ciężka. jednak moim zdaniem produkt średnio radzi sobie z zakrywaniem niedoskonałości jakoś drobne przebarwienia i owszem. kamuflaż jest dość średniej jakości - zaszkodzić na pewno nam nie zaszkodzi a na pewno trochę pomoże w tym kamuflowaniu.