Alessandro, Nail Spa Control, Nail Grow Cream

Alessandro, Nail Spa Control, Nail Grow Cream

Krem do codziennej pielęgnacji paznokci. Wzbogacony witaminą A. Przywraca paznokciom zdrowy wygląd i je skutecznie wzmacnia.

Cena: 66 zł / 15 g

Rewelacja

Świetny produkt. Właśnie zamówiłam drugie opakowanie. Paznokcie robią się twarde jak po żadnej innej odżywce. Poza tym rzeczywiście szybciej rosną. Dodatkowym plusem jest piękny zapach i przyjemna konsystencja gdyż większość kremów do paznokci jest twarda a tutaj jak budyń.

Bardzo polecam.

Używam tego produktu od: 2 /3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 całe, drugie juz kupione

przydatny

Kupiłam go z ciekawości, bo niby nie jest to niezbędnik. Okazał się świetny, faktycznie wzmacnia paznokcie i robią się one zdrowsze. Przy okazji pielęgnuje skórki :) Wcieram codziennie wieczorem.

Bardzo wydajny mimo, że zawsze nakładam go za dużo. I paznokcie faktycznie szybciej rosną.

Używam tego produktu od: prawie roku

Różane cudo

Same plusy
- piękne opakowanie,słoiczek - dosłownie dotyk luksusu
- skuteczny rzeczywiście bardzo dokładnie nawilża, poprawia elastyczność paznokci
- bardzo wydajny
-niezastąpiony dla łamliwych paznokci, po tipsach
- olśniewający zapach

Używam tego produktu od:2 lat

Manicure z chmurkami

ładny słoiczek;)

Krem ,zamknięty w eleganckim różowym słoiczku,konsystencją przypomina mi budyń,tylko taki tłustawy(a nie lekki,jak budyń).Nie mogę się wypowiedzieć na temat jego działania na paznokcie,bo od dłuższego czasu używam go jako kremu do rąk.Świetnie się sprawdza w tej roli.Ale myślę,że wzmacnia paznokcie;używam wprawdzie kremów do rąk i paznokci,ale sądzę,że moje paznokcie stały się twardsze także za sprawą tego kremiku.
Kosmetyk jest wydajny,nawet mimo,że używam go do rąk wolno go ubywa.
Zapach delikatny,taki różany.Konsystencja,mimo,że jest to lekki krem(czy budyń;)do mnie nie przemawia.Nie lubię używać produktów do paznokci w takiej formie.Zdecydowanie wolę olejki.

Cena trochę mnie odrzuca,bo nie jest to mój niezbędnik do paznokci i dlatego nie sądzę,bym go kupiła ponownie.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:kończę 1

Mmmm sama nie wiem

Kupiłam pod wpływem opinii wizażu...I sama nie wiem, wcieram i wcieram i taki sobie efekty ogólnie myślałam że będzie coś naprawdę lepszego. Sally Hansen mnie zawiódł i byłam pewna że Alessandro nie, ale poczekam aż zużyje opakowanie do końca...

Używam tego produktu od:2 mesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

*****

Jeżeli miałabym wymienić 5 najczęściej używanych przeze mnie kosmetyków, to ten krem bez wątpienia znalazłby się na tej liście. Nie dlatego, że jest to mój kosmetyczny niezbędnik, oj nie. To po prostu fantastyczny gadżet, którego używanie przynosi mi wiele przyjemności ;)
Krem zamknięto w niewielkim elegancko wykończonym opakowaniu. Ponieważ przynależy do linii różowej, jego główną nutą zapachową jest róża. Nie chemiczna, nie różopodobna, a różana w swojej różowatości ;) Kosmetyk ma postać lekkiej, nieco tłustawej galaretki. Właściwie wystarczy musnąć po nim opuszkiem palca, żeby nabrać ilość potrzebną do solidnego wsmarowania we wszystkie płytki paznokcia. Dzięki temu krem jawi się jako niezwykle wydajny, a jego cena już nie taka groźna ;)
Od 3 miesięcy używam go systematycznie, wraz z odżywką z tej samej linii - Biotin Nail Hardener - i muszę przyznać, że z dnia na dzień zauważalnie poprawia się kondycja moich paznokci. Są takie jakie powinny być - długie, twarde, niełamliwe i nierozdwajające się. Słowem - zdrowe.

Używam tego kosmetyku od 3 miesięcy

Po prostu świetny

Miałam go raz i kupię po raz kolejny.Jest dość drogi ,ale skuteczny.Ma wzmacniać paznokcie i to właśnie robi.Po tygodniu stosowania moje kruche paznokcie nabrały ładnego wyglądu i wreszcie mogłam mieć je długie,dopóki nie zrobiły się za długie-rosły w tempie oszałamiającym.Teraz znowu skróciłam,ale widać ,że są mocniejsze.
Kremik stosowałam codziennie na noc przez 7 dni i potem między kolejnymi malowaniami.Wcierałam go w macierz paznokcia i skórki.