Wibo, Royal Shimmer (Prasowany puder rozświetlający)

Wibo, Royal Shimmer (Prasowany puder rozświetlający)

Pojemność 3,5 g

Prasowany rozświetlacz Royal Shimmer to innowacyjny rozświetlacz Wibo, tym razem w odsłonie wieczorowej. Nadaje jeszcze większy blask i doskonale rozświetla cerę miksem różnej wielkości iskrzących drobinek. Dzięki zawartości jedwabiu gwarantuje perfekcyjną aplikację i satynowe wykończenie. Zawarty w nim kolagen działa przeciwzmarszczkowo nadając efekt gładkości i rozświetlenia. Zapewni rozświetlony i witalny look. Sygnowany i polecany przez Paulinę Krupińską.

Bardzo go lubię

Posiada piękny szampański odcień. Wystarczy niewiele produktu aby stworzyć na twarzy taflę blasku. Długo utrzymuje się na twarzy, można panować nad ilością nakładanego produktu. Twarz jest rozświetlona, pełna blasku, mam wrażenie że usuwa oznaki zmęczenia :D

To mój pierwszy rozświetlacz

Jak w tytule jest to mój pierwszy rozświetlacz dlatego nie mam porównania z innymi. Cena jest niska. Opakowanie to kiepski plastik, może nie wytrzymać bliskiego spotkania z podłogą. :D Teraz o samym produkcie... Ma piękny złoty kolor i brokatowe drobinki. Nie robi tafli ale wygląda naprawdę w porządku. Na codzień wystarczy niewielka ilość by rozświetlić twarz. Jest w miarę trwały. U mnie się sprawdził. :)

Zbyt brokatowy

Jak wyżej. Oczekuje, ze rozświetlacz da efekt ładnego lekko mokrego policzka. Tutaj jest to dramat, brokat widać gołym okiem dość duże drobiny dające efekt posypania sie tanim brokatem. Za tą cenę spokojnie można mieć coś lepszego.

Świetny rozświetlacz jeśli chodzi o te które dają kryształki a nie taflę

Kupiłam go, licząc na taflę z kryształkami, jednak są same kryształki. Tak czy inaczej jest niezły, dość trwały i wyrazisty. Noszę go na koncerty i festiwale gdzie można sobie pozwolić na wyrazisty makijaż. Na pewno nie sprawdził się u mnie na co dzień, mimo iż ma ładny neutralno-ciepły odcień.

Nie do końca mi odpowiada

Niewielkich rozmiarów puder rozświetlający, za równie niewielkie pieniądze (około 10 złotych). Opakowanie plastikowe, z wieczkiem, niestety dość nietrwałe. Zarówno złota farba w obrębie wieczka, jak i napisy na nim lubią się wraz z czasem zetrzeć.

Kolor produktu to ciepłe złoto, które będzie dobrze prezentować się na opalonej skórze. Puder jest dość mocno sprasowany i spokojnie można dozować jego ilość na pędzlu lub palcu, w zależności od sposobu aplikacji. Ma kremową konsystencję, jest aksamitny i miły w dotyku.

Ogromną wadą jest brak efektu tafli i dość duże drobinki, które są widoczne na skórze po aplikacji rozświetlacza. Wyglądają one jak brokat. Gdyby nie to, nadawałby znacznie ładniejszy połysk. A tak, nadaje cerze promiennego blasku, lecz makijaż nim wykonany wygląda jakoś tak prząśnie, dyskotekowo.

Rozświetlacz przeciętnie utrzymuje się na skórze - jest widoczny przez pierwsze dwie godziny od aplikacji, potem zaczyna zanikać na skórze. Po miesiącu stosowania nadal miałam go sporo w opakowaniu, przez co wnioskuję, że jest niezwykle wydajny. Niestety, pewnego dnia upadł mi na płytki w łazience i roztrzaskał się w drobny mak. Więcej do niego nie wrócę, gdyż nie jestem do niego przekonana.

Fajny i niefajny

Mam mieszane uczucia co do niego. Kolor jest idealny, idealne złoto, przepięknie wygląda na opalonej skórze. Ale.. ma drobinki. Nie tworzy idealnej tafli, te drobinki są zauważalne. Niektórym może to przeszkadzać, ja osobiście nie używam za często tego rozświetlacza na twarzy. Ale uwielbiam to jak on wygląda na ciele. Pięknie lśni na słońcu.

Nie dla mnie

Skuszona jedną z wielu promocji w Rossmannie zakupiłam ten rozświatlacz.
Ten produkt nie jest dla mnie ze względu na brokatowe drobinki, bardzo nie lubię brakatu w rozświetlaczach i nie wiem dlaczego skusiłam się na ten.
Ogólnie nadaje ładny połysk i utrzymuje się długo, dodatkowo otula twarz sporymi drobinami brokatu. Dobrze się nakłada, ale niestety pyli się.
Nie najgorszy produkt, ale totalnie nie moja bajka.

Bardzo ładny

Jest to bardzo ładny rozświetlacz za niewielkie pieniądze ( ok 5zł na promocji w rossmannie). Jak za tę sumę jest to super produkt.
Ma bardzo ładny odcień - dla mnie to połączenie srebrnego i złotego rozświetlacza z lekkimi, ale nie nachalnymi drobinkami. Dzięki temu jest uniwersalny i pasuje do wielu makijaży w różnych tonacjach. Bardzo dobrze się go rozprowadza, nie osypuje się, współgra z wieloma produktami na twarzy różnych marek ( nie roluje się nie zostawia plam).
Na twarzy utrzymuje się przez wiele godzin zostawiając albo efekt naturalnego rozświetlenia, albo taflę mocnego glow - można stopniować efekt co jest w nim świetne.
Jest wydajny, przy codziennym używaniu nie widać prawie zużycia ( od kilku miesięcy).
Bardzo go lubię i chętnie po niego sięgam.

Dobry

Rozświetlacz kupiłam jakiś rok temu. W drogerii wydawał się ładny, jednak po powrocie do domu i testowaniu go trochę się zawiodłam. Odcień rozświetlacza bardzo mi się podoba i pasuje do mojej karnacji, wadą jest jednak jego wykończenie. Po nałożeniu na skórę zostawia bardziej "brokatową" niż jednolitą taflę. Myślę jednak, że jego jakość odpowiada cenie.

I tak, i nie.

Kupilam zachecona testterem, ktory nalozylam na palec i potarlam o nadgarstek.
Wydawal sie idealny. Dopierk schody zaczely sie gdy zaczelam go nakladac pedzlem.
W ogole nie chcial sie go trzymac, a co najgorze na twarzy zostawalo niewiele produktu. Nakladam tylko palcami na skronie, nos i luk kupidyna. Bardzo latwo w ten sposob przesadzic z iloscia, dlatego trzeba delikatnie, zeby nie byc niczym swiateczna bombka obsypana brokatem.
Bardzo ladny kolor, pieknie wyglada w sloncu, jednak ta aplikacja bardzo mnie zniecheca. Na twarzy dodatkowo nie utrzymuje sie za dlugo, po calym dniu zostaje niewiele produktu na twarzy.

O dziwo, mimo brokatowości chętnie po niego sięgam.

Rozświetlacz dostałam od koleżanki z pracy, która kupiła go nie wiedząc, jak podobny jest do Diamond Illuminator tej samej firmy (to tak dla osób, które mają już D.I. i zastanawiają się nad zakupem tego produktu).
Mimo, że zazwyczaj nie przepadam za rozświetlaczami z mocno widocznymi drobinkami, ten całkiem lubię używać. Producent przynajmniej jest na ten temat szczery i już w opisie mamy informację o brokatowości (w przeciwieństwie do zachwalanego rozświetlacza Lovely, który mnie tym zaskoczył).
Sam rozświetlacz, poza złotymi drobinkami, ma bardzo ładny, twarzowy kolor. Jest to delikatne szampańskie złoto, które myślę, że będzie pasowało większości karnacji. Przyjemnie mi się z nim pracuje, nawet początkujące osoby nie powinny mieć problemów z nałożeniem go, czy to gąbką czy pędzlem bez wysiłku wtapia się w skórę. Nie daje mocnej tafli, tylko naturalny, rozproszony blask (no, na tyle naturalny, na ile naturalnie wygląda skóra oprószona brokatem). Lubię go używać do bardziej delikatnego makijażu, żeby skóra wyglądała po prostu zdrowiej, a nie żeby otrzymać mocne glow. Trwałość przeciętna, trochę blednie w ciągu dnia, a drobinki trochę migrują po twarzy. Fajnie też wygląda na łukach brwiowych i w kącikach oczu.
Podsumowując, o ile ktoś jest w stanie przeżyć widoczność drobinek i nie oczekuje oślepiającej tafli, jest to moim zdaniem niezła, tania opcja na rozpoczęcie przygody z rozświetlaczami.

uwielbiam go !

Szukałam czegoś w miarę taniego i dobrego do rozświetlania kości policzkowych,. Trafiłam na ten właśnie rozświetlacz z wibo i jestem w nim zakochana. Utrzymuje się cały dzień, daje bardzo ładny efekt. Nie jest przesadzony ale widać żę coś na tych kościach mam :D. Jak za taką cenę bardzo dobry produkt i na pewno do niego wrócę ;D