Wibo, Nail spa. Serum z keratyną i miodem

Wibo, Nail spa. Serum z keratyną i miodem

Pojemność 8,5 ml

Odżywka do paznokci i skórek na bazie wody termalnej z keratyną i miodem. Pielęgnuje, sprawia, że paznokcie i skórki są silne, odżywione i nawilżone. Dzięki zawartości miodu oraz witaminy E regeneruje i nawilża skórki i paznokcie. Zawarta w niej keratyna nadbudowuje płytkę paznokcia i znacznie poprawia jej kondycję.

Bardziej na skórki niż do paznokci.

Kolejny produkt, który ma działać cuda w kilku aspektach, a tak naprawdę nie robi za wiele w żadnych z nich.

Opakowanie - miłe dla oka. Prostokątna buteleczka, klasyczna dla odzywek/ lakierów Wibo.

Pędzelek - dosyć długi, w miarę wygodny, ale zdecydowanie wolę wersje grubsze i krótsze.

Działanie - jeśli chodzi o działanie na paznokcie to nie robi zbyt wiele. Stosuje je czasem po zdjęciu hybryd, aby chociaż trochę ożywić i nawilżyć płytkę, ale nie zauważyłam żadnej większej poprawy kondycji, ani wzmocnienia. Za to lepiej sprawdza się na skórki. Widocznie je zmiękcza, lekko nawilża, przy regularnym stosowaniu widać efekty, szczególnie jeśli ktoś ma grube, problematyczne skóry - łatwiej je usunąć i wyglądają lepiej.

Coś do czego na koniec bym się przyczepiła to zapach - intensywny i dosyć dziwny, mocno sztuczny..

Jedno z gorszych

Nie jestem zwolenniczką odżywek w formie lakieru wysychającego na płytce paznokcia. Wolę zdecydowanie odżywki w formie oliwek lub serum.
Miałam okazję używać kilku - także marki Wibo ale to serum jest jednym z najgorszych. Ma dziwny zapach - niby miodowy ale taki sztuczny i gorzkawy i co gorsza po użyciu ten zapach bardzo długo pozostaje na paznokciach. Jako że serum stosuję na noc ten zapach przeszkadzał mi nawet podczas snu.
No ale zapach to kwestia gustu. Jeszcze gorzej jest z działaniem bo według mnie nie robi dla paznokci nic dobrego. Nie zauważyłam żeby w jakikolwiek sposób je nawilżył, odżywił czy zregenerował. U mnie serum zupełnie się nie sprawdziło.

Zadowolona

Ten kosmetyk upolowałam w Rossmannie na promocji -49%.
Nie pamiętam ile zapłaciłam,ale kwota była niska.
Serum bardzo mnie zaciekawiło i postanowiłam przetestować.
Nie czytając wcześniej opinii,zaczęłam używać tego produktu.
Serum jest zamknięte w typowym dla lakieru opakowaniu o pojemności 8,5 ml.
Konsystencja ma u mnie ogromnego plusa,bo kosmetyk jest w formie olejku.
Łatwo się rozprowadza na paznokciach,ale trzeba poczekać chwilę,aż się wchłonie.
Zapach jest całkiem przyjemny,taki miodowy.
Nie każdemu będzie pasować,ale mi nie przeszkadza.
Serum używam od miesiąca i muszę przyznać,że jestem mile zaskoczona.
Kosmetyk bardzo ładnie nawilża skórki,wzmacnia paznokcie oraz sprawia,że przestają się rozdwajać.
Może nie są zbyt twarde,ale na pewno mocniejsze niż wcześniej.
Ja jestem zadowolona :)

Taka troche inna oliwka

Serum używam od dłuższego czasu do domowego spa dla dłoni. Nie jest lakierem ma konsystencję trochę gęstszą od wody, bardzo ładnie pachnie, szybko się wchłania jest bardzo wydajne. Przede wszystkim nawilża oraz wydaje się że nieco rozjaśnia nie daje efektu odżywki więc nie jest do stosowania zamiast niej tylko jako dodatek.

Raczej kit

Kupiłam ze względu na zawartość miodu. Liczyłam że będzie gęstsze. Dla mnie to dziwny produkt, używam wieczorem na skórki i po malowaniu paznokci. Niby nie szkodzi ale efektów większych też nie daje. Zapach ma dziwny, kojarzy mi się z fryzjerem z początku lat 90 :)

Nie dla mnie

Odżywkę kupiłam w nadziei że doprowadzi moje skórki do ładu a przy okazji choć trochę wzmocni paznokcie. Niestety ale u mnie się w ogóle nie sprawdza. Nie ma nawilżenia, nie wzmacnia, ogólnie nic nie robi. Do tego zostawia lepką warstwę. Stosowalam przez 2 miesiące codziennie wieczorem. Jedyny plus to małe zużycie przy codziennym stosowaniu

Nawilża skórki!

Produkt kupiłam przypadkiem podczas promocji rossmanna. Mój pierwszy takiego typu kosmetyk i jestem bardzo zadowolona! To co zapewnia czyli nawilżenie skórek i wzmocnienie paznokci robi. Nie mam porównania z innymi droższymi produktami ale ten uznaje za warty zakupu jeżeli ktoś nie chce wydawać większych pieniędzy :)

Bardzo dobry produkt do suchych skórek wokół paznokci

Bardzo dobre serum do suchych skórek wokół paznokci bardzo dobrze nawilża dzięki zawartości miodu i keratyny oraz witaminy E . Ja zazwyczaj stosuje je gdy widzę ze moje skórki potrzebują nawilżenia oraz gdy wymaluję paznokcie i juz na wyschnięty lakier nakładam . Naprawdę przydatny gadżet. Przyjemny miodowy słodki zapaszek zachęca do używania . Pordukt jest również bardzo wydajny . Jesli chodzi o wzmocnienie paznokci nie wypowiem się bo stosuje go troszke w innym celu. Bardzo polecam

Daje radę

Kupiony jakiś czas temu, długo leżał. Obecnie potrzebuje dużej naprawy moich paznokci, więc łącze to serum z innymi odżywkami. To co można zauważyć od razu po nałożeniu to wygładzona, nawilżona płytka oraz bardziej miękkie skórki.
Nie ma cudów, ale jak za tą cenę to idealny "wspomagacz".
Szybko się wchłania i genialnie pachnie <3

KIT!

Produkty z Wibo zazwyczaj są świetne, uwielbiam lakiery od nich, więc myślałam, że to serum dopiszę do listy ulubieńców, ale niestety.. :( Stosowałam je codziennie przez jakieś dwa tygodnie: po kilku dniach stosowania paznokcie zrobiły się białe. Myślałam: &quot;może tak ma być?&quot; i nadal używałam. Po dwóch tygodniach było tylko gorzej i gorzej, są po prostu zniszczone i nie wiem, jakby lekko popękane? Odstawiłam serum i teraz czekam aż odrosną. Odrost jest na szczęście zdrowy :)

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: używałam dwa tygodnie

Warto!

Zazwyczaj nie uzywam tego typu produktow ale ten skusil mnie... Zapachem. Proste, przyjemne dla oka opakowanie przykulo moja uwage - okazuje sie, ze przedstawiony na nim miod na prawde znajduje sie w produkcie, wyraznie mozna wyczuc jego zapach. Obecnosc wody termalnej naklonila mnie do zakupu i nie zaluje. Serum stosuje glownie na skorki wokol paznokci i w tej roli sprawdza sie idealnie. Po kilku minutach prawie calkowicie sie wchlania, a skorki sa nawilzone i wygladaja schludnie. Nie wiem jak serum dziala na paznokcie, bo nie stosowalam go na plytke, dlatego odjelam pol gwiazdki. Podsumowujac, dla mnie jest to fantastyczny produkt, ktory wspaniale pielegnuje skorki. Polecam!

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1