Essence, The Gel Nail Polish, Top Coat (Żelowy lakier nawierzchniowy)

Essence, The Gel Nail Polish, Top Coat (Żelowy lakier nawierzchniowy)

Baza i lakier nawierzchniowy Essence przedłużają trwałość lakierów z gamy Essence The Gel. Efekt ekstremalnie trwałych żelowych paznokci bez potrzeby użycia lampy LED lub UV.
Sposób użycia:
- nanieś bazę i pozwól jej wyschnąć.
- następnie pomaluj paznokcie ulubionym kolorem lakieru gel nails i również poczekaj, aż wyschnie.
- lakier nawierzchniowy, który utrwali manicure.

Przedłuża trwałość lakieru

Produkt faktycznie przedłuża trwałość lakieru. Pięknie nabłyszcza, jest dosyć gęsty, ale mimo wszystko dobrze się rozprowadza na paznokciach. W czasie, kiedy używałam zwykłych lakierów, ten top był obowiązkowy, jeśli chodzi o lakier nawierzchniowy. Jedynym minusem było to, że bardzo długo wysychał.

Najlepszy!

Moj hit! Bez niego moje paznokcie nigdy nie wygladaly tak dobrze.
Potrafi uratowac kazdy manicure, nawet gdy do lakieru przyklei sie jakis wlosek czy okruszek, niweluje babelki, po prostu piekna blyszczaca tafla, ah.
Moje cudo, polecam kazdemu, zwykle lakiery wygladaja jak hybryda, wytrzymuje do momwntu zmywania, dobrz przelduza trwalosc lakieru.

Wielkie rozczarowanie

Kupiłam go zachęcona pozytywnymi recenzjami. Jednak okazałam się u mnie strasznym bublem. Maluję paznokcie lakierami essie i bez żadnego top coat trzymają mi się z 8 dni bez odprysków i się ładnie błyszczą. Po nałożeniu tego wyżej wymienionego bubla efekt utrzymywał się jeden dzień !!! na drugi dzień pojawiły się odpryski i schodził lakier. Gdy go zmyłam i pomalowałam na nowo lakierem nie nakładając go ponownie lakier utrzymywał się z 8 dni. Nie polecam.

Trwałość i połysk w jednym.

Mój ulubiony Top Coat, kolejny produkt który na stałe gości w mojej kosmetyczce. Zanim na niego trafiłam miałam do czynienia z mnóstwem różnych bubli. Nawet ten z Sally Hansen nie zdołał mnie przekonać. W połączeniu z bazą tworzą idealny zestaw do zrobienia domowej hybrydy bez użycia lampy. Nadaje się on na każdy rodzaj lakieru każdej firmy. Doskonale utrwala manicure, nabłyszcza i usuwa niedoskonałości (bąbelki czy nierówności lakierów kolorowych). Znacznie przedłuża trwałość zwykłych lakierów, czasem nawet ponad tydzień (do dwóch). Także kupujcie, testujcie i cieszcie się pięknymi pazurkami.

Efekt hybrydowych paznokci

Plusy:
:) bardzo utrwala lakier, dzieki temu produktowi lakier nie schodzi, nie odpryskuje
:) konsystencja nie jest rzadka co pozwala nałożyć od razu gruba warstwę
:) daje efekt hybrydowych paznokci, pieknie połyskuje
:) wystarczy jedna warstwa lakieru
:) wygodny pędzelek i opakowanie
:) bardzo niska cena porównujac do wysokiej jakości
:) dostępny w wielu drogeriach m.in. Rossman
:) nie rozmazuje sie podczas nakładania i nie uszkadza lakieru
:) szybko zasycha

Minusy:
:) minusów nie zauważyłam żadnych

Podsumowując, jeśli nie lubisz lakierów hybrydowych i wolisz normalne lakiery ten produkt bardzo przypadnie Ci do gustu, pozwala bardzo utrwalić lakier i daje śliczny żelowy efekt. Warty wypróbowania.

Dobry

Top rzeczywiście przedłuża trwałość lakieru, z pewnością zależy to też od lakieru, ale zdecydowanie widziałam poprawę. Dodatkowo ładnie nabłyszcza i nadaje lekki efekt żelowych paznokci. Szybko schnie. Pod koniec zaczyna trochę gęstnieć, co powoduje powstawanie pęcherzyków na paznokciach, ale i tak jestem zadowolona. Znalazłam go w drogerii laboo za 12 zł.

Dobry

Kupuje go wymiennie z Sechem
ta wersja zdecydowanie tańsza ;)
czasem trudno go dostać
zakrętka oddziela się od pędzelka
ładnie nabłyszcza
utwardza lakier na długo
niestety czasem gęstnieje

Świetny produkt

Nie tylko nadaje ładny połysk kolorowym lakierom ale również znacznie przedłuża ich trwałość i powoduje szybsze wysychanie lakieru. Jest więc to nie tylko lakier nawierzchniowy ale również wysuszacz. Zwykle muszę czekać kilkadziesiąt minut żeby być pewną, że nie zostaną mi brzydkie odciski na świeżo pomalowanych paznokciach a dzięki temu produktowi już po kilku minutach mogę wykonywać jakieś drobne czynności bo o ile nie dotknę bardzo mocno paznokciem czegoś to lekkie muśnięcia nie zostawiają żadnego śladu. Buteleczka jest dość spora więc powinna starczyć na naprawdę długo

Ulubiony top coat.

Wspaniały jednowarstwowy topcoat.

Preferuję nieco gęstsze, "treściwsze" lakiery nawierzchniowe dające efekt pogrubienia paznokcia i ten produkt wpasowuje się idealnie w tę kategorię.

+ Posiada szerszy ale nadal precyzyjny pędzelek, który pozwala nałożyć odpowiednią warstwę raz a dobrze.
+ Jest szybkoschnący. Ba, błyskawicznie schnący jeśli nałoży się go na poprawnie zaaplikowany, zupełnie wyschnięty lakier. Nie kurczy lakierów pod sobą.
+ Na moich paznokciach (przy pracy biurkowej) utrzymuje się niemal w nieskończoność - od manicure do manicure, kiedy to "odrosty" wołają o zmianę lakieru - bez odprysków czy pęknięć lub bardzo widocznego ścierania końcówek.
+ Zachowuje wysoki połysk do 5 dni, potem odświeżam efekt dodając dodatkową warstwę produktu.
+ Jeśli produkt dostanie się na skórę, wystarczy wziąć prysznic a top coat odchodzi z niej bez problemu nie ściągając za sobą warstwy z pytki.

Jeśli produkt zbyt zgęstnieje, dodaję do niego kilka kropli rozcieńczalnika do lakieru do paznokci (nie zmywacza!) i jest on jak nowy. Wykańczam opakowania do dna.

Bubel, nie warto.

Niestety dla mnie ten top coat to po prostu bubel.
Kupiłam go z nadzieją na to, że wydłuży trwałość mojego lakieru (również z serii The Gel), ale stało się dokładnie na odwrót. Cały lakier, wraz z tym topem na wierzchu dosłownie oderwał się w jednym kawałku po mniej niż 2 dniach. I to nie z jednego paznokcia. Nigdy więcej go nie użyję - jeśli już inwestować w utrwalacz, to chyba lepiej z wyższej półki niż Essence.

Jeden z lepszych

To już moja trzecia buteleczka tego lakieru-jestem z niego bardzo zadowolona.
Plusy
-przedłuża trwałość lakieru i go zabezpiecza przed pękaniem i zarysowaniami
-utwardza paznokcie ,chroni przed złamaniem
-piękny połysk - dobrze naśladuje lakier hybrydowy czy żelowy
-łatwy w użyciu -wygodny pędzelek,dobra konsystencja
-szybko schnie
-tani,dostępny.
Minusy
- po zużyciu 2/3 butelki gęstnieje.

Tragedia

Kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami w KWC . Dla mnie ten lakier to tragedia. Nie wiem może trafiłam na jakiś trefne opakowanie.
Pierwszy raz użyłam go na sylwestra. Ledwo zdążyłam dojechać na zabawę, a z jednego paznokcia odleciał mi w płacie cały kolor ( jakby tips mi odpadł!).
Drugie podejście też nie było zachęcające. Paznokcie pomalowane o godz. 15,00, a o 18,00 praktycznie na każdym paznokciu miałam już odprysk. Tak mi się nie robi nawet przy pomalowaniu samym kolorowym lakierem :/ Większego bubla nie miałam jeszcze nigdy.