Pierre Rene, Eye Matic (Automatyczna kredka do oczu)

Pierre Rene, Eye Matic (Automatyczna kredka do oczu)

Pojemność 0,4 ml

Eye Matic marki Pierre René to automatyczna, wodoodporna kredka do oczu, która w swoim składzie nie zawiera parabenów, testowana dermatologicznie i okulistycznie. Utrzymuje się bardzo długo - 14 h i dłużej. Zapewnia doskonałe krycie, trwałość oraz intensywny kolor, nie tworzy prześwitów. Do stosowania jako Kayal. Dzięki mechanizmowi wykręcania idealnie dopasujesz długość rysika bez konieczności temperowania. Eye Matic marki Pierre René jest dostępna w kilku kolorach.

bardzo dobra

mam kredke w numerze 08 , jest to piękny jasno złoty kolor.
Stosuje ja glownie na dolna powiekę.
Jest baaardzo trwala , miekka ale nie kruszy się, nie rozmazuje.

Mieszane uczucia

Do kredki nie mogę się zbytnio przyczepić, nie miałam z nią problemów i dobrze się nią malowało kreski. Jedyny minus to opakowanie i ten mechanizm wykręcania. Co za katastrofa...kredka w środku była a mechanizm jak to bywa w takich opakowaniach przestał działać..Nie dość że marnowanie produktu to jeszcze tyle plastiku jak na tak małą kredkę. Więcej nie kupie własnie ze względu na to...

średnia

Szukałam kredki do malowania linii wodnej i polecono mi ją w drogerii, aczkolwiek zawiodłam się na niej. Nie różni się bardzo od wcześniejszych kredek które już wypróbowałam, przebija kolor na dolną powiekę.

plusy
Jest dość tania i czarny kolor jest intensywny

minusy
Strasznie sie rozmazuje na dolną powieke więc wyglądam jak panda, bo nie mam możliwości żeby ciągle ją poprawiać

Po prostu świetna kredka!

Kredka jest bardzo wygodna w nakładaniu, jak dla mnie idealne połączenie trwałości kredki, kolorów, samego opakowania i ceny. Uwielbiam szczególnie tą brązową, która dzięki lekko mieniącym się drobinkom podkreśla moje niebieskie oczy. Uwielbiam ją!
\\n

Codziennie używam kredki, robię średnio mocne kreski na górnej powiece, dzięki tej, a stosowałam całe mnóstwo, mam pierwszego pewniaka, który nie kruszy się, nie rozmazuje i nie wysycha. Mój hit, po prostu :)

Plusy:

+ idealne połączenie miękkości kredki i jej trwałości
+ cena
+ opakowanie, tj. wykręcana kredka i gumowy wyprofilowany uchwyt
+twarzowe klasyczne odcienie kredek, idealne by dyskretnie ale efektownie podkreślić oko

Minusy:

- jedynie dostępność, czyli fakt, że markę Piere Rene nie spotyka się w dużych drogeriach jak Rossman itp., a jedynie w "mieszanych" drogeryjnych sklepikach

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: Mam 4 różne kolory kredek, ponownie kolor brązowy.