Clinic Way, Wybielajacy krem fotoochronny SPF20

Clinic Way, Wybielajacy krem fotoochronny SPF20

Krem nie zawiera hydrochinonu, a jedynie unikalne składniki roślinne. Doskonały dla osób z zaburzeniami pigmentacji wywołanej m. in. stosowaniem substytucji hormonalnej i doustnych środków antykoncepcyjnych (tzw. ostuda). Skutecznie chroni przed światłem. Wybiela istniejące plamy pigmentacyjne, wyrównuje koloryt skóry i poprawia jej strukturę. W przypadku bielactwa niweluje różnice pigmentacyjne.

nie zdziałał nic

Od razu przechodze do meritum na wyjasnienia czas będzie później : NIE POLECAM!, NIE ROBI NIC!, SZKODA CZASU, ZACHODU I PIENIĘDZY!
Kupiłam go w ubiegłym roku jesienią, ale dopiero teraz latem postanowiłam wypróbować. Pomyslałam, latem kwasy i mocne wybielacze sa dość ryzykowne, spróbuję czegos łagodniejszego...O naiwna....
Po pierwsze, na opakowaniu nie ma zaznaczonego skladnika, który ma mieć właściwości wybielające. Sucha informacja, że jest to łagodny składnik roślinny - ale jak on sie nazywa to juz zagadka. Krem ma dość tłusta konsystencję, kiepsko się wchłania, co do filtrów to absolutnie nie polecam dla osób zmagających się z przebarwieniami. SPF 20, ale jaki to filtr....tego sie także nie dowiemy...Po uczciwym smarowaniu przez 2,5 miesiaca moje przebarwienia nic a nic się nie wybieliły, choćby minimalnie rozjasniły o zniknięciu juz nie wspominam. Krem nie robi nic poza natłuszczeniem skóry, kosztuje około 25 złotych, podobny efekt pielęgnujący plus miły zapach, którego nota bene Idea jest pozbawiona osiągniemy uzywając Nivea Soft.
Jedna gwiazdka za opakowanie - praktyczny dozownik ale nic ponad to.
Nie polecam nikomu, a już napewno tym, które borykają się zplamami :(