Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Wibo, 3 Steps to Perfect Face Light (Paleta do konturowania twarzy)

Wibo, 3 Steps to Perfect Face Light (Paleta do konturowania twarzy)

Paleta do konturowania twarzy Wibo 3 Steps to perfect face została zaprojektowana z myślą o konturowaniu twarzy. Składa się z trzech niezbędnych elementów do wykonania tego typu makijażu.
W skład palety do konturowania twarzy Wibo 3 Steps wchodzą:
- Rozświetlacz nadający złocisty blask bez pozostawienia koloru, idealnie rozprowadzająca się formuła zapewnia efekt rozświetlenia na wiele godzin.
- Bronzer nadaje opalony odcień skóry w klasycznym odcieniu, dzięki umiejętnemu użyciu można wykreować idealny kształt twarzy.
- Róż w najbardziej pożądanym odcieniu z perłą holograficzną. Daje niesamowity odcień różu ze złotą poświatą. Idealna aplikacja, wystarczy jedno muśnięcie aby uzyskać subtelny odcień promiennych policzków ze złotą poświatą.

Super jak za tą cenę

Kupiłam na promocji w rossmannie i myślałam, że będzie gorsza. A tu miłe zaskoczenie - super jakość za niską cenę. Jedyny minus to kiepski kolor bronzera - może być za ciepły dla niektórych. No i zapach może nie odpowiadać każdemu, jest dość specyficzny, ale ulatnia się z buzi.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1607886].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajna

Paleta jest dobra. Opakowanie solidne z lusterkiem. Kolorystyka nie jest idealnie dobrana do siebie ale używam każdej części palety w połączeniu z innymi kosmetykami. Róż jest przepiękny, z drobinkami, rozświetlasz daje lekki efekt tafli.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1596621].usefull || 0 }}% pomocna.

Perfekcyjne pierwsze kroki.

Pierwszy Ra kupiłam tą paletę rok temu na promocji -49%. Szukałam czegoś w jednym opakowaniu, bo tak przecie prościej i szybciej.
Paletka nie jest zła, można ją mieć zawsze przy sobie dzięki małemu, zgrabnemu opakowaniu.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1586921].usefull || 0 }}% pomocna.
Wibo na wiosnę 2015

Dla początkujących jak znalazł

Postanowiłam rozpocząć swoją przygodę z konturowaniem twarzy, żeby ta nie wyglądała tak płasko z samym podkładem i tuszem do rzęs. I dobrze, że trafiłam na tę właśnie paletkę, bo nie można sobie nią krzywdy zrobić. Rzeczywiście, może uciążliwe jest nabieranie "w nieskończoność" produktu, żeby zobaczyć jakiś efekt na twarzy, ale początkujące dziewczyny właśnie tego potrzebują, żeby nie narobić nieestetycznych plam.

Najlepszym produktem tutaj jest róż, ma cudowny dziewczęcy kolor, ożywia pięknie buzię, współgra z rozświetlaczem, z bronzerem troszkę mniej.

Lubi znikać z twarzy w ciągu dnia. Porządne opakowanie z lusterkiem. Duży plus!

Ja jestem żółty bladzioch z piegami, z zielono-brązowymi oczami i czekoladowymi włosami i ta paletka odpowiada mojej urodzie.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1586871].usefull || 0 }}% pomocna.

Nic specjalnego

Kupiłam tą paletę w Rossmannie, kiedy była akcja -49%. Nie zachwyciła mnie trzeba dość sporą ilość produktu nanieść na twarz by zauważyć efekt konturowania. Kolory bardzo ładne, które rozświetlają, ale oprócz tego nie dostrzegam innych plusów. Nie powoduje alergii.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1583806].usefull || 0 }}% pomocna.

Przecena w drogerii mnie skusiła i jestem całkiem zadowolona. Brązer ma ładny, zimny odcień i nie można nim sobie zobić krzywdy w postaci brzydkich plam. Odrobinę za szybko się ściera, ale nie jest to dla mnie jakis problem, ponieważ i tak poprawiam makijaż w ciągu dnia. Rozświetlacz jest absolutnie cudowny! Jeśli chodzi o róż, to jest piękny, świetnie napigmentowany, niestety nie używam go na policzkach, a częściej do makijażu oczu, ponieważ w moim przypadku lepiej sprawdza się bardziej brzoskwiniowy odcień.
Opakowanie jest bardzo lekkie, poręczne, zapach odrobinę "babciny", ale prawie nie zwracam na niego uwagi.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1580806].usefull || 0 }}% pomocna.

Może być

Myślę,że moją ocenę najlepiej oddana opisanie każdej części paletki.
Bronzer ma ładny odcień jednak nakłada się go ciężko i szybko się ściera oraz uczulał mnie a w miejscu konturowania wyskakiwały mi krostki (a nie zdarza mi się to często!)
Rozświetlacz i róż to zupełny hit,śliczne odcienie i super trwałość.
Myślę,że dla samego rozświetlacza i różu kupiłabym ponownie.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1576971].usefull || 0 }}% pomocna.

Moze być

Kupiłam tą paletę na promocji w rossmanie . Skuszona ceną i tym że to paleta 3w1. Nie trzeba kupować wszystkiego oddzielnie. No więc bronzer- ładny, chłodny odcień niestety zbyt długo się nie trzyma na twarzy, ściera się, rozświetlacz- również ładny odcień -plus za to że się łądnie trzyma na twarzy tu nie mam nic do zarzucenia . Róż- - buzia wygląda delikatnie świeżo - kolor w porządku, . Kolorystycznie paletka dobrana super- niestety z trwałością kiepsko. Nie zapycha, nie robi krzywdy .

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1572486].usefull || 0 }}% pomocna.

Trzy razy tak

Nie jestem specem od makijażu, ba! Nie potrafię nawet namalować sobie kreski :D Dlatego postanowiłam kupić paletkę do konturowania jakiejś tańszej firmy, i co? I jestem w szoku! Jakość produktów jest niesamowita, pigmentacja mocna, trwałość jak na moje wymagania świetna, czego chcieć więcej! Jak dla mnie paletka jest naprawdę super i polecam ją szczególnie dla dziewczyn, które tak jak ja zaczynają swoją przygodę z makijażem twarzy :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1556166].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobre trio

Króciutko opiszę każdą z cegiełek:
bronzer- bardzo ładny odcień, zero pomarańczy,odcień neutralny, będzie pasował większości kobiet, nie robi plam.
rozświetlacz -daje naprawdę mocny efekt, wolę delikatniejszy, ale taki sam można uzyskać tym z Lovely, umiejętnie nałożony potrafi naprawdę ładnie wyglądać.
róż- piękny odcień, nie potrzebny już jest rozświetlacz bo daje dodatkowo złotą poświatę, efekt świeżej cery zapewniony.

Dobra jakość produktu w dobrej cenie.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1554571].usefull || 0 }}% pomocna.