Wibo, 3 Steps to Perfect Face Light (Paleta do konturowania twarzy)

Wibo, 3 Steps to Perfect Face Light (Paleta do konturowania twarzy)

Paleta do konturowania twarzy Wibo 3 Steps to perfect face została zaprojektowana z myślą o konturowaniu twarzy. Składa się z trzech niezbędnych elementów do wykonania tego typu makijażu.
W skład palety do konturowania twarzy Wibo 3 Steps wchodzą:
- Rozświetlacz nadający złocisty blask bez pozostawienia koloru, idealnie rozprowadzająca się formuła zapewnia efekt rozświetlenia na wiele godzin.
- Bronzer nadaje opalony odcień skóry w klasycznym odcieniu, dzięki umiejętnemu użyciu można wykreować idealny kształt twarzy.
- Róż w najbardziej pożądanym odcieniu z perłą holograficzną. Daje niesamowity odcień różu ze złotą poświatą. Idealna aplikacja, wystarczy jedno muśnięcie aby uzyskać subtelny odcień promiennych policzków ze złotą poświatą.

pudrowe

Fajna paletka

Bardzo dobra paletka fajnie się rozprowadza współgra z moimi innymi kosmetykami, brazer już jest u mnie na wykonczeniu dotknęła dna ???? rozświetlacz też super tylko ten róż do mnie nie przemawia ma w sobie złote drobinki za którymi nie przepadam. Zgrabne opakowanie duże lusterko. Polecam

delikatny efekt

Paletkę dostałam w prezencie, miałam więc na początku wątpliwości, czy zgra się kolorystycznie z moją skórą. Rozświetlacz daje subtelny efekt i pasuje, róż jak dla mnie nieco zbyt różowy odcień, jednak efekt jest delikatny i ujdzie ( wolałabym odcień bardziej ceglasty, bo jestem osobą o jasnej, ale lekko żółtawej karnacji). bronzer w paletce wygląda na dość ciemny, jednak na skórze w małej ilości dobrze się prezentuje.
Ogólnie kosmetyk nie daje jakiegoś efektu WOW, ale wygląda subtelnie i dość naturalnie.
Wygodne zamykane opakowanie z lusterkiem.
Dla osób, które nigdy wcześniej nie używały kosmetyków konturujących pomocna obrazkowa instrukcja umieszczona na opakowaniu, pokazująca co gdzie nanieść.

Polubiłam go :)

Na ten zestaw pierwszy raz natrafiłam na wyprzedaży w Rossmannie. Spodobało mi się opakowanie jak i kolory w zestawie.
Bardzo polubiłam róż - używam go praktycznie przy każdej okazji, tak samo jak rozświetlacza, który przepięknie wygląda na skórze, ma idealny odcień. Brązera używam sporadycznie, choć przyznam że też ma super kolor, dobrze wygląda na mojej twarzy, czy to opalonej czy nie, choć zestaw Light bardziej nada się dla pań, które mają raczej jaśniejszą cerę.
Ogólnie polecam wszystkim i to na pewno nie moje ostatnie opakowanie.

Jest świetny

Do zakupu zachęciła mnie cena zestawu. Doskonale sprawdza się dla osób, które przygodę z makijażem dopiero rozpoczynają. Odcień brazera jest dla mnie idealny. Rozświetlacz daje delikatny efekt, który można stopniować. Nałożony na skronie stapia się z różem na policzkach, dając efekt dopracowanego makijażu.

3 w 1

Jak dla mnie całkiem dobra paletka jak za tą cenę mam w wersji dark. Jest jeden problem nie istotny w makijażu , po kilku dniach użytkowania złamał się zatrzask i już jej nie mogę zamknac. Ale poletka całkiem całkiem polecam początkującym w makijażu

Sprawdzona

Paletka bardzo fajna, chociaż po kilku godzinach warto poprawić makijaż, bo jest jednak mało trwała, a bardziej mało widoczna. Myślę, że bardziej na lekki dzienny make-up, na mocny wieczorowy jest zbyt delikatna. Kolory pasują do mojej cery. Rewelacja 3w1 ! fajne małe i cienkie opakowanie, dobre do torebki. I super duże lusterko.

Idealne do torebki

Skusiłam sie na produkt, ponieważ nie chcialam nosic 3 kosmetykow osobno. Bronzer jak dla mnie idealny, nie robi plam, dobrze sie blenduje. Rozswietlacz to moj hit. Uwielbiam go, jest wspanialy. Tworzy idealna tafle , ma przepiekny odcień i dlugo sie utrzymuje na skorze. Co do rozu, w mojej opinii nie da rady stosowac go na poliki, gdyz jest za bardzo swiecacy i brokatowy. Uwielbiam używać go na powieki, jest idealnym cieniem. Z tonacji rozowej przechodzi w zloto, dajac fajny efekt.

Super!

Za taką cenę super paletka! Choć bronzer, róż i rozświetlacz niekoniecznie pasują do siebie tonami. Ale wrażenie ogólne jest ok. Plus za funkcjonalność.

ładny naturalny efekt

Bardzo ciekawe połączenie kolorów które pasują do typowo Polskiej kolorystyki. Bronzer delikatny, ładny kolor, efekt opalonej skóry. Róż w przyzwoitym kolorze, ładnie się łączą na twarzy. Nie robią się plamy. Trwałość średnia ale za tą cenę i tak super. Efekt zdrowej cery.

Ok

Ta paleta przypadła mi o wiele bardziej do gustu niż ciemniejsze wersja. Produkt do konturowania ma idealny kolor i używam go cały czas. Rozswietlacz jest chłodny i bardzo to lubię. Róż ma świeży delikatny kolor oraz złote drobinki wygląda cudnie zarówno na policzkach jak i na powiece(na powiekę nakładam na mokro). Z pewnością kupię ponownie

3w1

Od długiego czasu to numer 1. Jest najprostszą i bardzo fajną paletą 3w1. Delikatny bronzer, którym bardzo łatwo się pracuje, nie zrobimy sobie nim krzywdy. Ukochany róż z połyskującymi drobinkami, świetny delikatny kolor. Rozświetlacz w zimnym odcieniu, bardzo ładnie wygląda na twarzy, niezbyt mocno ale wystarczająco by przyciągnąć uwagę.

Pasuje mi

Ładny odcień bronzera, dobrze sie rozprowadza, nie robi plam. Róż nie dla mnie bo nie używam :) rozświetlacz za to zbyt srebrny. Zdecydowanie bardziej pasują mi ciepłe złote kolory. Jednak nie jest on najgorszy, ładnie sie rozprowadza i tworzy efekt tafli