Wibo, 3 Steps to Perfect Face Light (Paleta do konturowania twarzy)

Wibo, 3 Steps to Perfect Face Light (Paleta do konturowania twarzy)

Paleta do konturowania twarzy Wibo 3 Steps to perfect face została zaprojektowana z myślą o konturowaniu twarzy. Składa się z trzech niezbędnych elementów do wykonania tego typu makijażu.
W skład palety do konturowania twarzy Wibo 3 Steps wchodzą:
- Rozświetlacz nadający złocisty blask bez pozostawienia koloru, idealnie rozprowadzająca się formuła zapewnia efekt rozświetlenia na wiele godzin.
- Bronzer nadaje opalony odcień skóry w klasycznym odcieniu, dzięki umiejętnemu użyciu można wykreować idealny kształt twarzy.
- Róż w najbardziej pożądanym odcieniu z perłą holograficzną. Daje niesamowity odcień różu ze złotą poświatą. Idealna aplikacja, wystarczy jedno muśnięcie aby uzyskać subtelny odcień promiennych policzków ze złotą poświatą.

pudrowe

Spoko

Całkiem niezły produkt, kolory w miarę uniwersalne. Dobra pigmentacja, kosmetyk dobrze utrzymuje się na twarzy. Jak dla mnie bardzo dobre przełożenie ceny do jakości.

Produkt dostałam na urodziny.
Polecam wszystkim którzy dopiero zaczynają przygodę z konturowaniem. Odcienie są dosyć uniwersalne. W różu mogliby sobie darować te złote drobinki. Najlepszy jest rozswietlacz.
Opakowanie bardzo solidne, z lusterkiem, bardzo poręczne.

Jedynym minusem jest ZAPACH pudru-zasypki dla niemowląt. Do tego jest taki intensywny.

POLECAM

polecam tą paletke do kontórowania zwłaszcza osobą rozpoczynającą swoją przygodę z makijażem, ponieważ tą paletka nie da sie zrobić sobie ,,krzywdy" daje delikatny efekt co mi sie podoba bo wyglada to wtedy bardzo naturalnie. Osobiście używam przeważnie brązera i rozświetlacza i na prawde polecam gorąco!

3xbubel

Rozświetlacz wściekle brokatowy, osypujący się i dający nie za fajny efekt.
Róż ma wściekłą barwę i dużo tandetnie błyszczących się drobinek.
Bronzer ma brzydki kolor i odznacza się za bardzo..

Ogólnie nie polecam tej paletki, nic z tego trio nie jest godne polecenia i nie zachwyca. Wszystko jest wściekle brokatowe, krótko się trzyma i osypuje się. Co do pudełka to rozwaliło mi się po 2 tygodniach użytkowania.

Nieeee...

Niestety ten produkt u mnie się nie sprawdził.
Dopiero po zakupie zorientowałam się, że zawiera parafinę, a stąd krótka droga do małych syfków na policzkach, które są praktycznie nieusuwalne...

Sam produkt ma bardzo fajne i całkiem solidne opakowanie z lusterkiem.

Brązer -jak dla mnie ciut za ciepły, ale ujdzie

Róż -to największa tragedia tego produktu. Jest bardzo słabo napigmentowany. Koloru różowego praktycznie nie ma. Za to mamy żółty brokat, który robi z twarzy chińczyka. Szczególnie dramatycznie wygląda to w świetle (sztucznym czy słońcu). Niestety tandetnie.

Rozświetlacz - chyba najlepszy z całego zestawu. Neutralno- ciepły. Średnio intensywny.

Produkt w ciągu dnia znika z twarzy, blednie. Poza żółtym shimmerem z różu

Dobra paleta.

Dobra paleta do konturowania.
Trzy bardzo ładne odcienie.
Wygodne i bardzo trwałe opakowanie.
Lustereczko po jednej stronie wieczka.
Polecam każdej dziewczynie. Zwłaszcza w początkowej fazie!

Dobra.

Dobra paleta do konturowania jaką kupiłam jakiś czas temu.
Dobra na pewno dla początkujących.
Posiadałam dwie palety do konturowania z Wibo i z innej lepszej firmy i z całą pewnością ta paleta okazała się dużo, dużo lepsza.
Wygodne, trwałe opakowanie z lusterkiem!
3 odpowiednie kolory.
Może pigmentacja jest ciut słaba ale na początki w sam raz.
Pięknie pachnie!

Fajna paletka

Na paletę do konturowania twarzy z Wibo zdecydowałam się przy okazji promocji -55% w Rossmanie. Paleta bardzo polecana przez youtuberki i znajome. Muszę przyznać, że odkąd mam ją w swojej kosmetyczce to nie sięgam po żaden inny bronzer ani rozświetlacz. Paleta jest bardzo ładnie i solidnie wykonana. Kolor bronzera jest po prostu idealny, nie za ciemny, nie za jasny, dający na skórze fajny efekt. Rozświetlacz również jest bardzo ładny, może nie poraża swoim blaskiem, ale daje taki przyjemny efekt, który sprawdza się w codziennym makijażu. Różu niestety nie używam, gdyż nie jestem fanką używania różu w ogóle. Czasami użyję go jako cienia do powiek (rozświetlacza i bronzera też). Paletka bardzo wydajna, używam jej już prawie pół roku a zużycie jest niewielkie.

całkiem, całkiem

Uwielbiam takie Trio, którym mogę wykończyć cały makijaż. W tym Trio spodobał mi się bronzer. jest delikatny i dosyć chłodny, ale nie brudny. Rozświetlacz daje bardzo naturalny efekt -taki jak lubię. Nie ma dużych drobinek, ALE bardzo krótko się utrzymuje na twarzy. Najmniej spodobał mi się róż, który jest za ciemny.

Bardzo przyjemny produkt

Polubiłam ten zestaw do konturowania. Wszystkie kolory bardzo pasują do mojej urody - jestem blondynką z bardzo jasną cerą. Bronzer ma idealny chłodny odcień i świetnie nadaje się do konturowania. Róż o lekko przoskwiniowym odcieniu ze złotymi drobinkami daje efekt świeżej, promiennej cery, a rozświetlacz w dość ciepłym odcieniu tworzy ładną taflę odbijającą światło.
Lubiłam używać go na co dzień, gdy nie potrzebowałam długotrwałego makijażu - zauważyłam, że niestety nie utrzymuje się na policzkach cały dzień.
Oddałam ten zestaw mamie, ale wiem, że ona jest równie zadowolona jak ja, dodatkowo jest ona fanką bardzo delikatnego, naturalnego makijażu więc u niej sprawdza się jeszcze lepiej.

Super :)

Świetna paletka do konturowania, wszystko w jednym i to w dobrej pigmentacji. Produkt utrzymuję się cały dzień na twarzy, pięknie mieni się w świetle :) Aplikacja szybka i przyjemna. Nie korzystam z bronzera, bo jestem za blada, ale jeśli chodzi o dwa pozostałe produkty to rewelacja :) Polecam :)

Spełnia moje oczekiwania

Bardzo lubię delikatny makijaż twarzy i to trio mi go zapewnia.
BRONZER - ma bardzo ładny, chłodny odcień, dobrą pigmentację, ale nie zrobimy sobie nią plam. Nakłada się go bardzo dobrze, idealnie się blenduje i w efekcie daje ładny efekt konturu na poliku.
RÓŻ - ma bardzo ładny ciepły koralowy odcień ze złotymi drobinkami, które dają zdrowy rumieniec i efekt świeżości na twarzy. Drobinki nie są nachalne, idealnie pasują do siebie z odcieniem różu.
ROZŚWIETLACZ - dość ciepły odcień, nadaje ładną taflę i pięknie odbija światło.
Cała 3 ma dobrą pigmentację i dobrze się rozprowadza. Trwałość tych produktów na policzkach jest przeciętna, ale to zależy od bazy, jaką pod nie położę.