Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Wibo, 3 Steps to Perfect Face (Paleta do konturowania twarzy)

Wibo, 3 Steps to Perfect Face (Paleta do konturowania twarzy)

Paleta do konturowania twarzy Wibo 3 Steps to perfect face została zaprojektowana z myślą o konturowaniu twarzy. Składa się z trzech niezbędnych elementów do wykonania tego typu makijażu.
W skład palety do konturowania twarzy Wibo 3 Steps wchodzą:
- Rozświetlacz nadający złocisty blask bez pozostawienia koloru, idealnie rozprowadzająca się formuła zapewnia efekt rozświetlenia na wiele godzin.
- Bronzer nadaje opalony odcień skóry w klasycznym odcieniu, dzięki umiejętnemu użyciu można wykreować idealny kształt twarzy.
- Róż w najbardziej pożądanym odcieniu z perłą holograficzną. Daje niesamowity odcień różu ze złotą poświatą. Idealna aplikacja, wystarczy jedno muśnięcie aby uzyskać subtelny odcień promiennych policzków ze złotą poświatą.

Może być

Myślę,że moją ocenę najlepiej oddana opisanie każdej części paletki.
Bronzer ma ładny odcień jednak nakłada się go ciężko i szybko się ściera oraz uczulał mnie a w miejscu konturowania wyskakiwały mi krostki (a nie zdarza mi się to często!)
Rozświetlacz i róż to zupełny hit,śliczne odcienie i super trwałość.
Myślę,że dla samego rozświetlacza i różu kupiłabym ponownie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1576971].usefull || 0 }}% pomocna.

Moze być

Kupiłam tą paletę na promocji w rossmanie . Skuszona ceną i tym że to paleta 3w1. Nie trzeba kupować wszystkiego oddzielnie. No więc bronzer- ładny, chłodny odcień niestety zbyt długo się nie trzyma na twarzy, ściera się, rozświetlacz- również ładny odcień -plus za to że się łądnie trzyma na twarzy tu nie mam nic do zarzucenia . Róż- - buzia wygląda delikatnie świeżo - kolor w porządku, . Kolorystycznie paletka dobrana super- niestety z trwałością kiepsko. Nie zapycha, nie robi krzywdy .

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1572486].usefull || 0 }}% pomocna.

Trzy razy tak

Nie jestem specem od makijażu, ba! Nie potrafię nawet namalować sobie kreski :D Dlatego postanowiłam kupić paletkę do konturowania jakiejś tańszej firmy, i co? I jestem w szoku! Jakość produktów jest niesamowita, pigmentacja mocna, trwałość jak na moje wymagania świetna, czego chcieć więcej! Jak dla mnie paletka jest naprawdę super i polecam ją szczególnie dla dziewczyn, które tak jak ja zaczynają swoją przygodę z makijażem twarzy :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1556166].usefull || 0 }}% pomocna.

Wibo na wiosnę 2015

Bardzo dobre trio

Króciutko opiszę każdą z cegiełek:
bronzer- bardzo ładny odcień, zero pomarańczy,odcień neutralny, będzie pasował większości kobiet, nie robi plam.
rozświetlacz -daje naprawdę mocny efekt, wolę delikatniejszy, ale taki sam można uzyskać tym z Lovely, umiejętnie nałożony potrafi naprawdę ładnie wyglądać.
róż- piękny odcień, nie potrzebny już jest rozświetlacz bo daje dodatkowo złotą poświatę, efekt świeżej cery zapewniony.

Dobra jakość produktu w dobrej cenie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1554571].usefull || 0 }}% pomocna.

jest ok

Bronzer i rozświetlacz jak najbardziej na tak. Róż jak dla mnie ma zbyt duzo drobinek rozświetlających, dlatego akurat tej części nie używałam ale reszta produktu ok.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1554291].usefull || 0 }}% pomocna.

Naturalne odcienie,jak najbardziej na tak.

Mam ją od paru dni i jestem bardzo zadowolona. W zestawie są trzy kolory,które uważam,że są bardzo neutralne i delikatne. Najczęściej korzystam z rozświetlacza i rózu,bo na jakieś solidne konturowanie nie mam czasu. Rozświetlacz długo się utrzymuje,nie ściera się.Jak na Wibo całkiem przyzwoity produkt:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1552941].usefull || 0 }}% pomocna.

Zaciekawiła mnie

Pierwszą paletkę sprawiłam sobie ponad rok temu, przy okazji promocji w Rossmannie -49%. Niestety, gdy w domu otworzyłam kosmetyk okazało się, że róż jest całkowicie zmasakrowany- skruszony w drobny mak, dodatkowo zafajdał pozostałe części paletki. Cóż- zacisnęłam zęby, wybrakowaną paletkę oddałam mamie, której w różach niedobrze, a sobie sprawiłam kolejną, tym razem w już w pierwotnej cenie.

To była dobra decyzja, ponieważ do tej pory uważam, że róż jest jednym z lepszych i wydajnych produktów tej paletki. Jest lekko chłodny, dobrze napigmentowany, pięknie prezentuje się na skórze, nie odznacza się, jest trwały, dobrze komponuje się z makijażem zarówno dziennym, jak i wieczorowym.
Bardzo lubię delikatny efekt, jaki pozostawia na skórze już pojedyncze muśnięcie pędzla- krycie różu możemy budować, w zależności od tego jaki efekt chcemy osiągnąć.

Kolejnym elementem paletki jest bronzer. Jest on według mnie najmniej trwałym produktem z całej trójcy, jednak jego kolor całkowicie to wynagradza. Ciężko z nim przeholować, polecam go zwłaszcza osobom zaczynającym przygodę z bronzerami. Świetnie komponuje się z rozświetlaczem z tej paletki, bez wątpienia jest warty uwagi. Bezproblemowo można go nałożyć pędzlem jak i... gąbeczką:)

Rozświetlacz ma u mnie sporą konkurencją, ponieważ posiadam ich naprawdę sporo. Te akurat bardzo pasuje do mojej cery. Podobnie jak sąsiedzi dobrze się rozprowadza, tworzy jednolitą taflę bez prześwitów. Jak wspominałam- wraz z bronzerem z tej paletki tworzą duet idealny. Rozświetlacz jest w moim odczuciu najtrwalszy ze wszystkich trzech- nie ma tępego wykończenia, łatwo wypracować nim "taflę" i naturalny efekt. Mimo wszystko bardziej zapoznane z tematem użytkowniczki szybko zauważą jego grube drobinki- osobiście najchętniej porządnie bym go "przemieliła" i upakowała do palety na nowo:)

Ostatecznie jest to mój główny kandydat w podróże- zwykł już jechać w schowku, nauczona wcześniejszymi doświadczeniami pilnuję, aby już się nie ukruszył. Na co dzień preferuję iny zestaw, który skompletowałam sama- wiadomo, ciężko, aby wszystkie trzy odcienie były trafione idealnie w punkt dla danej karnacji. Mimo wszystko jako zestaw prezentuje się całkiem nieźle, polecam wypróbować. Gdy kupujecie na promocjach- uważajcie:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1551236].usefull || 0 }}% pomocna.

Coś cudwnego

PLUSY:
+cena
+zapach
+dostępnośc
+super chłodny brązer
+rozświetlacz robiący cudowną taflę
+roż opalizujący na złoto, identyczny jak nars orgasm, a duuuużo tańszy
+duże lusterko

MINUSY:
-trwałośc i wydajnośc brązera

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1540721].usefull || 0 }}% pomocna.

Jestem na tak. :)

Bardzo fajny produkt, trio godne polecenia.
Bardzo solidne, poręczne opakowanie, lusterko - jak najbardziej na plus.

Bronzer jest bardzo wydajny, ma ciepły, matowy odcień. Tak naprawdę ciężko jest zrobić sobie nim krzywdę. Ładnie się łączy z innymi produktami. Trwałość oceniłabym na średnią, ale daje radę. Mam bardzo jasną karnację i pomimo to wygląda na niej bardzo dobrze.

Rozświetlacz jest bardzo dobrze napigmentowany, delikatny. Ma odpowiednią ilość drobinek, nie robi na twarzy takiego chamskiego świecącego efektu, a naprawdę bardzo subtelnie ją rozświetla. Nadaje się również w kąciki oczu i pod łuk brwiowy. Sprawdziłby się też w roli rozświetlającego powieki cienia. Jego ogólna ocena to dla mnie zdecydowanie 5/5.

Róż, tak samo jak poprzednie dwa produkty z paletki, jest wydajny i dobrze napigmentowany. Ma w sobie lekkie błyszczące drobinki, nie jest w 100% matowy. Trwałość bardzo dobra, łatwo się rozprowadza, dobrze blenduje, ładnie łączy się z innymi produktami z tej paletki.

Ogólna ocena wydajności dla tych produktów to:
1. Rozświetlacz.
2. Bronzer.
3. Róż.

Po 1,5roku używania w różu widać dość spore denko, bronzer powoli do tego denka dociera, a rozświetlacz jest niemal niezniszczalny, prawie nie widać po nim zużycia.
Producent zaleca zużycie trio w ciągu 12 m-cy, ale tak naprawdę po 1.5roku używania zostało mi tych produktów bardzo dużo, poza tym nie zauważyłam by działo się z nimi coś niedobrego, a na twarzy też nie robią krzywdy. Nie zmieniły swojej konsystencji, ani właściwości.

Polecam raczej dla osób, które tak jak ja, cenią sobie subtelny efekt konturowania twarzy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1532201].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem fajna :)

To chyba moja pierwsza (drogeryjna) paletka do konturowania - u mnie sprawdza się całkiem fajnie, choć to połączenie kolorystyczne nie pasuje zbyt wielu typom urody :/
Mam wersję "light" ale chyba zdecyduję się również na zakup tej drugiej- ciemniejszej ;)

Zacznę od opakowania - małe i bardzo poręczne; dodatkowy plus za lusterko - paletka idealna na podróże ;)
W środku znajdują się trzy produkty: bronzer, róż i rozświetlacz - wszystkie trzy mają przyjemną pigmentację, ładnie się ze sobą łączą i rozcierają; efekt możemy spokojnie stopniować - raczej nie zrobimy sobie nimi krzywdy w postaci niechcianych plam (trio idealne dla początkujących).
Są też bardzo trwałe - kontur utrzymuje się praktycznie cały dzień.
Bronzer - ma neutralny, mleczny odcień; posiadaczki jasnej karnacji powinny być zadowolone.
Róż - o ciepłym różowo-morelowym odcieniu ze złotymi drobinkami.
Rozświetlacz - przyjemny o szampańskim odcieniu ale ma jedną małą wadę - jak dla mnie ma zbyt duże drobinki ale mimo to bardzo ładnie wygląda na skórze ://

Całkiem fajny kosmetyk 3 w 1: wydajny, niedrogi - niecałe 20 zł, łatwo dostępny, idealny dla początkujących i na wyjazdy do torebki - POLECAM :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1523091].usefull || 0 }}% pomocna.