Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Wibo, 3 Steps to Perfect Face (Paleta do konturowania twarzy)

Wibo, 3 Steps to Perfect Face (Paleta do konturowania twarzy)

Paleta do konturowania twarzy Wibo 3 Steps to perfect face została zaprojektowana z myślą o konturowaniu twarzy. Składa się z trzech niezbędnych elementów do wykonania tego typu makijażu.
W skład palety do konturowania twarzy Wibo 3 Steps wchodzą:
- Rozświetlacz nadający złocisty blask bez pozostawienia koloru, idealnie rozprowadzająca się formuła zapewnia efekt rozświetlenia na wiele godzin.
- Bronzer nadaje opalony odcień skóry w klasycznym odcieniu, dzięki umiejętnemu użyciu można wykreować idealny kształt twarzy.
- Róż w najbardziej pożądanym odcieniu z perłą holograficzną. Daje niesamowity odcień różu ze złotą poświatą. Idealna aplikacja, wystarczy jedno muśnięcie aby uzyskać subtelny odcień promiennych policzków ze złotą poświatą.

Coś cudwnego

PLUSY:
+cena
+zapach
+dostępnośc
+super chłodny brązer
+rozświetlacz robiący cudowną taflę
+roż opalizujący na złoto, identyczny jak nars orgasm, a duuuużo tańszy
+duże lusterko

MINUSY:
-trwałośc i wydajnośc brązera

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1540721].usefull || 0 }}% pomocna.

Jestem na tak. :)

Bardzo fajny produkt, trio godne polecenia.
Bardzo solidne, poręczne opakowanie, lusterko - jak najbardziej na plus.

Bronzer jest bardzo wydajny, ma ciepły, matowy odcień. Tak naprawdę ciężko jest zrobić sobie nim krzywdę. Ładnie się łączy z innymi produktami. Trwałość oceniłabym na średnią, ale daje radę. Mam bardzo jasną karnację i pomimo to wygląda na niej bardzo dobrze.

Rozświetlacz jest bardzo dobrze napigmentowany, delikatny. Ma odpowiednią ilość drobinek, nie robi na twarzy takiego chamskiego świecącego efektu, a naprawdę bardzo subtelnie ją rozświetla. Nadaje się również w kąciki oczu i pod łuk brwiowy. Sprawdziłby się też w roli rozświetlającego powieki cienia. Jego ogólna ocena to dla mnie zdecydowanie 5/5.

Róż, tak samo jak poprzednie dwa produkty z paletki, jest wydajny i dobrze napigmentowany. Ma w sobie lekkie błyszczące drobinki, nie jest w 100% matowy. Trwałość bardzo dobra, łatwo się rozprowadza, dobrze blenduje, ładnie łączy się z innymi produktami z tej paletki.

Ogólna ocena wydajności dla tych produktów to:
1. Rozświetlacz.
2. Bronzer.
3. Róż.

Po 1,5roku używania w różu widać dość spore denko, bronzer powoli do tego denka dociera, a rozświetlacz jest niemal niezniszczalny, prawie nie widać po nim zużycia.
Producent zaleca zużycie trio w ciągu 12 m-cy, ale tak naprawdę po 1.5roku używania zostało mi tych produktów bardzo dużo, poza tym nie zauważyłam by działo się z nimi coś niedobrego, a na twarzy też nie robią krzywdy. Nie zmieniły swojej konsystencji, ani właściwości.

Polecam raczej dla osób, które tak jak ja, cenią sobie subtelny efekt konturowania twarzy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1532201].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem fajna :)

To chyba moja pierwsza (drogeryjna) paletka do konturowania - u mnie sprawdza się całkiem fajnie, choć to połączenie kolorystyczne nie pasuje zbyt wielu typom urody :/
Mam wersję "light" ale chyba zdecyduję się również na zakup tej drugiej- ciemniejszej ;)

Zacznę od opakowania - małe i bardzo poręczne; dodatkowy plus za lusterko - paletka idealna na podróże ;)
W środku znajdują się trzy produkty: bronzer, róż i rozświetlacz - wszystkie trzy mają przyjemną pigmentację, ładnie się ze sobą łączą i rozcierają; efekt możemy spokojnie stopniować - raczej nie zrobimy sobie nimi krzywdy w postaci niechcianych plam (trio idealne dla początkujących).
Są też bardzo trwałe - kontur utrzymuje się praktycznie cały dzień.
Bronzer - ma neutralny, mleczny odcień; posiadaczki jasnej karnacji powinny być zadowolone.
Róż - o ciepłym różowo-morelowym odcieniu ze złotymi drobinkami.
Rozświetlacz - przyjemny o szampańskim odcieniu ale ma jedną małą wadę - jak dla mnie ma zbyt duże drobinki ale mimo to bardzo ładnie wygląda na skórze ://

Całkiem fajny kosmetyk 3 w 1: wydajny, niedrogi - niecałe 20 zł, łatwo dostępny, idealny dla początkujących i na wyjazdy do torebki - POLECAM :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1523091].usefull || 0 }}% pomocna.

Wibo na wiosnę 2015

Dobra, ale bez przesady.

Wielki szał na tę paletę trwał strasznie długo - nie można było jej dostać w żadnej drogerii. Kiedy wreszcie udało mi się ją zdobyć początkowo byłam zachwycona - po czasie jednak okazało się, że do ideału jej daleko. Bronzer i rozświetlacz są śliczne natomiast róż nie dość, że w moim przypadku okazał się totalnie skamieniały to i kolor pozostawia wiele do życzenia... no ale czy można wymagać od niej więcej w tej cenie?

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1506141].usefull || 0 }}% pomocna.

może być, ale nie jest zbyt uniwersalna

Paletka jest bardzo elegancko wykonana - minimalistyczne, czarne opakowanie, solidne, dobrze zamykane (używam jej jako zestaw podręczny do torebki, więc trochę ponosiła się już ze mną i jest nadal w świetnym stanie).

Zacznę może od tego, że mankamentem dla mnie jest jej zestawienie ze sobą odcieni bronzera, różu i rozświetlacza. Nie jest to dla mnie wybór uniwersalny, pasujący większości osób, ani nawet pasujący jedno do drugiego i do trzeciego. Wyjaśniam poniżej, co konkretnie mam na myśli.

* BRONZER. Według mnie najlepszy z całego zestawu, o odpowiedniej tonacji, by pasować większości karnacji, nie ma pomarańczowych tonów, nie jest też ziemisty. Ma też bardzo dobrą konsystencję i całkiem lubię go używać. Nie robi plam, ładnie się blenduje.
* RÓŻ. Niby ma ciekawy odcień, takiej trochę złocistej moreli, ale tu właśnie kłania się uniwersalność. Gdy mam ochotę na tak nietypowy kolor, to kupuję go osobno. Dodatkowo, jest on mocno połyskliwy - znów, używam też takich różów, ale w takim zestawie oczekiwałabym czegoś bardziej uniwersalnego na każdy dzień, najlepiej matowego, może po prostu tradycyjnego różowego odcienia. Kolor różu nijak też nie koresponduje z bronzerem.
Nie zrozumcie mnie źle, to całkiem ładny róż, ale nie do takiego zestawu i nie dla każdego - dlatego minus ode mnie za ten element.
* ROZŚWIETLACZ. Doczepię się jako fanka rozświetlaczy ;P dla mnie zbyt grubo zmielony, za bardzo drobinkowy, również niezbyt uniwersalny i z pewnością nie będzie podobał się każdemu. Chętnie widziałabym tu coś drobno zmielonego, dającego efekt tafli - Wibo, wiem że potraficie robić takie rozświetlacze!

Dlatego od całej oceny za te dwa mankamenty odejmuję dwie gwiazdki.

Trwałość - zadowalająca (zaznaczam, że używam fixera zawsze na koniec makijażu). Wydajność - też w porządku. Cena - raczej na promocji.

Mogę polecić jako coś awaryjnego do torebki, gdy mamy długi dzień, wiemy że będziemy potrzebować poprawki, a nie chcemy brać niczego osobno. Znam jednak lesze palety, a osobno zabiorę sobie lepszy zestaw, więc... oceńcie same :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1494576].usefull || 0 }}% pomocna.

Już nie zadowalają mnie takie sety do konturowania

Paletka jest tania, ma fajne lusterko, które dla wielu użytkowniczek może być przydatne, paletka jest poręczna, wykonana całkiem przyzwoicie, wygląda schludnie i jest fajna do przewożenia, zabierania na wakacje, gdyż mamy 3 produkty w jednym, które nie zajmują dużo miejsca.
Bronzer- w paletce ma bardzo ładny odcień, moim zdaniem jet neutralny, gdyż nie jest ani mocno ciepły ani mocno chłodny, ziemisty. Nie posiada drobinek, jest matowy. Rozprowadza się dobrze, nie robi plam, chociaż to również kwestia narzędzi i wprawy, wyblendowania i pobawienia się nim. Jak ktoś chce machnąć 2 razy pędzlem i oczekuje, że produkt sam się ładnie rozprowadzi, to niestety nie. Natomiast na skórze, zapewne w wyniku połączenia się z podkładem i pudrem, wychodzi już cieplej niż w palecie. Nie jest to chamski pomarańcz, odcień ceglasty, aczkolwiek jak dla mnie efekt nie jest taki, jakiego szukam. Oczywiście nie jest źle i spokojnie go zużyję.
Róż- jest to odcień ciepły, morelowy. Na pewno nie jest to odcień zgaszonego, chłodnego różu a więc posiadaczki chłodnego typu cery nie polubią się z nim. Zdecydowanie lepiej będzie się prezentował na posiadaczkach ciepłych tonów skóry. Dodatkowo ma złotą, błyszczącą poświatę więc miłośniczki matowych róży również nie będą zadowolone. Taki typowy rose gold i modne ostatnio różne wariacje na temat legendarnego Orgasmu od Narsa. Kiedyś myślałam, ze polubię tego typu róże, ale jednak wolę matowe i ładniej wyglądają na mojej skórze. Średnio mi pasuje ta mocna złota poświata, która strasznie mi się kłóci na policzku z resztą produktów. I trzeba przyznać, ze błysk jest bardzo bardzo mocny. Można zapomnieć o rozświetlaczu bo już sam róż ma wręcz przesadny błysk.
Rozświetlacz- niby spoko, bo nie ma drobin brokatu. Nie jest też totalną taflą która imituje mokrą, zwilżoną skórę, ale na pewno nie mamy kuli dyskotekowej na policzku. Jest czymś pomiędzy. Najgorsze jest to, że jest w chłodnej tonacji. Nie pasuje do bronzera i tym bardziej do różu ze złotą poświatą. Niby wiem, że róż a la rose gold raczej używa się solo bo ma mocny błysk, więc nie używamy ich razem, ale skoro zostały zestawione w palecie to mogłyby bardziej pasować tonacjami. Dodatkowo, nawet jak używam go z innym różem to niestety zauważam taką białawą/srebrzystą poświatę, która jest widoczna na policzku, pewnie ze względu na to, że kłóci się z moimi ciepłymi pigmentami.
Podsumowując: Gdy paleta wchodziła do sklepów byłam strasznie na nią napalona. Niestety trzeba przyznać szczerze, że jest mało udana. Chwile przed nią używałam bardzo podobnej palety z Makeup Revolution, o której z perspektywy czasu mam bardzo podobne zdanie. Nie wiem skąd się brało to moje uwielbienie do potrójnych paletek ze średnio pasującym do siebie zestawieniem, nawet rozpatrując je oddzielnie jako bronzer, róż i rozświetlacz to po prostu średniej jakości kosmetyki. Kończę już z tymi paletkami po dwie dychy i w końcu chcę z większą świadomością, inwestując nieco więcej pieniędzy wybrać oddzielnie takie produkty, które spełniają moje oczekiwania i pasują do mojej tonacji.
Kupowanie takich setów z przypadkowo zestawionymi kosmetykami nie wychodzi na dobre nam i naszemu makijażowi.
Mogę polecić jedynie totalnie początkujących osobom, które chcą się w ogóle pouczyć konturowania.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1494366].usefull || 0 }}% pomocna.

Big Trio.

To mój pierwszy produkt tego typu. Mam jeszcze paletkę Smashbox, ale zawiera ona same pudry do konturowania i korzystam z niej głównie późną wiosną i latem.

Zacznę od tego, że paletka jest tania jak barszcz. Za ok. 20 zł mamy po ponad 3 gramy każdego z produktów: różu, bronzera i rozświetlacza. Paletka wygląda ładnie (ten sam kolor ma w/w Smashbox), zawiera lusterko, można ją rozchylić do końca - aż opakowanie utworzy prostą linię. Mam wersję kolorystyczną light.

Uważam, że jest to idealny zestaw nie tyle dla początkujących, ale dla kobiet ceniących naturalny efekt.

Bronzer nie jest mocno napigmentowany i nadaje się dla posiadaczek jasnej cery (sama jestem blada, chociaż bez przesady). Trzeba by zanurzyć w nim pędzel dziesięć razy, by zrobić sobie plamy. Jest matowy, wolny od drobinek (za co duży plus). Używam go do podkreślenia kości policzkowych i do opalenia twarzy (głównie skronie i czoło, ale też boki nosa, żuchwa). Na mojej tłustej cerze utrzymuje się do końca dnia, po dziesięciu godzinach wygląda nieco mniej intensywnie, ale wciąż jest widoczny. Właściwie widoczny to złe sformułowanie, bo on udaje, że go nie ma, a jednak jest. Chodzi mi o to, że robię taki makijaż, by podkreślić kości w subtelny sposób, a nie by było od razu widać, że mam na twarzy bronzer. Daje na twarzy naturalny cień. Bardzo podoba mi się ten odcień, jest dla mnie jak znalazł.

Po dotknięciu palcem różu wydaje się, że jest to bardzo mocny kolor. Faktycznie, jest nieźle napigmentowany, ale bez przesady. Najlepiej dotknąć go pędzlem dwa razy, strzepać nadmiar i nałożyć na policzki. Wówczas daje efekt naturalnego rumieńca. Zawiera w sobie złoty połysk, dzięki któremu ładnie łączy się z rozświetlaczem. Kolor jest dobry dla bladolicych. Na mojej skórze trwa kilka godzin, bo dwóch przypudrowaniach jego intensywność znacznie maleje. Używam tego produktu najrzadziej, bo najbardziej lubię duet bronzer + rozświetlacz...

... który jest zacny. Do tej pory miałam do czynienia wyłącznie z rozświetlaczami od Benefitu, ale tamte miały nieco inne konsystencje. Ten daje lekko złotawą poświatę, bardziej spodoba się ciepłym typom urody. Daje ładny połysk, efekt delikatnej tafli, idealny na co dzień. Zapewne, gdyby nałożyć go więcej, dałby mocny, lekko przerysowany błysk. Używam go na kości policzkowe, czasem delikatnie pod łuk brwi (od zewnętrznej strony) i w kąciki oczu. Trzyma się cały dzień.

Paleta ma jedną wadę. Wydawać by się mogło, że będzie to pylenie, ale nie. Za to duży plus, żaden z produktów nie pyli się. Ponadto nie podrażniają cery, nie wysuszają, nic mi po nich nie wyskoczyło.
Wadą jest zapach, za który odjęłam gwiazdkę. Trio jest perfumowane i śmierdzi jak pudry sprzed lat. Pamiętam, że moja mama miała jakiś kosmetyk, który pachniał w ten sposób. Okropność! Da się to oczywiście przeboleć, bo czuć go podczas otwarcia i aplikacji, a na twarzy na szczęście już nie (sprawdzone ;-))

Podsumowując, polecam ten produkt. Jak za taką cenę (powoli zbliżają się promocje w Rossmannie, więc będzie można go kupić za ok. 10 zł) nie ma absolutnie na co narzekać.

Nie kupię go ponownie, bo wystarczy mi na sporo czasu, a potem pewnie zainteresuję się paletą innej firmy. Tego typu zestawów jest na rynku tyle, że żal korzystać wyłącznie z jednego :-)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1492741].usefull || 0 }}% pomocna.

w tej cenie najlepszy zestaw

Posiadam zestaw light. Skusiłam się na tą paletkę gdy w rossmannie było -49%. Ogólnie paletka spełnia swoje zadanie, przepiękny ciepły bronzer, dobrze napigmentowany, świetnie zlewa się z podkładem. Rozświetlacz także mi się podoba, używam go do wieczorowych makijażów. Mam troche problem z różem bo jak dla mnie ma za dużo złotych drobinek i zbyt mocno się świeci. Łatwo z nim przesadzić i wtedy mam złote a nie różowe policzki.... Trzeba pilnować i brać na pędzel tylko odrobinę produkty, wtedy uzyskujemy ładny, rozświetlony efekt :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1473276].usefull || 0 }}% pomocna.

Szybki makijaż

Jak dla mnie świetna paleta. Bronzer nie jest za ciemny, lekko podkreśla kontury twarzy. Róż też nie za mocny. Generalnie fajna paletka do szybkiego konturowania twarzy za niską cenę, a i utrzymuje się dość długo. A dzięki temu, ze posiada lusterko można się wszędzie poprawić ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1458822].usefull || 0 }}% pomocna.

Niezłe trio

Dobry produkt w dobrej cenie. Brązer jest raczej w ciepłym odcieniu, ale nie jest pomarańczowy. Ładnie ociepla twarz. Rozświetlacz jest w ciepłym, szampańskim odcieniu. Róż jest najładniejszy z całej trójki. Ma kolor brzoskwiniowo - różowy z delikatną złotą poświatą. Produkty są trwałe. Kasetka ładna, w miarę solidna z lusterkiem. Cena świetna. Jedyne moje zastrzeżenie to mocny zapach, który z czasem się ulatnia.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1439231].usefull || 0 }}% pomocna.