Oriflame, Essense & Co., Rose & Sandalwood, Hand & Body Lotion (Balsam do rąk i ciała `Róża i drzewo sandałowe`)

Oriflame nawilżający balsam do rąk i ciała zmieszany z naturalnymi olejkami z róży i drzewa sandałowego Essense & Co łatwo się wchłania. Pozostawia skórę miękką i delikatną. Testowany dermatologicznie

Bardzo miłe

Dostałam go w prezencie od mojej mamy, która dobrze wie, że przepadam za wszystkim, co różane. Mimo, że jest to balsam i do rąk, i do ciała, używam go właściwie tylko do rąk - wygodne opakowanie z pompką jest pod tym kątem nieocenione.

Balsam ma niezbyt gęstą konsystencję (ale też nie nazbyt rzadką) i szybko się wchłania - bez pozostawiania tłustej warstewki. Wygładza i nawilża "od ręki", ale - jak większość tego typu produktów - efekt utrzymuje się do 2-3 kontaktów z wodą i mydłem.

Zapach raczej słodki, czuć różę, ale nie tak bardzo, jak bym oczekiwała ;) Mimo to lubię go - to taki przyjemny kosmetyk do codziennego użytku.

ok, ale były lepsze limitki

Kupiłam zachęcona "limitowaną" edycją i nawet dość długo na ten produkt czekałam, bo był w brakach.

Opakowanie to plastikowa butla, z pseudo złotą pompką. Produkt ma kolor malinowego budyniu i taką samą konsystencję. Pachnie delikatnie, lekko słodkawo, czuć tu bardziej drewno sandałowe, niż róże. Pozostawia na skórze lekki film.

Nie wchłania się do końca. Stosowałam na całe ciało po kąpieli. Wystarczył mi na niecały miesiąc stosowania.

Nie podrażnił mnie i nie uczulił, ale ja ogólnie nie mam problemów skórnych.

Nie kupię ponownie, bo pewnie nie będzie okazji, zaraz się LE wyczerpie.

Zużyłam, mleczko było ok, ale bez zachwytu. Za tę cenę lepiej kupić dwa mleczka z serii Happy Skin - tańsze i dużo lepsze.

Całkiem fajny

Ponieważ jestem łasa na nowości Oriflame, ten balsam nie umknął mojej uwadze.

+ lekka konsystencja
+ dobrze nawilża
+ wygodna pompka

-/+ nie do końca podoba mi się zapach, choć nie jest jakiś drażniący

- wysoka cena
- pompka ma problemy przy małej ilości produktu w opakowaniu, przez co balsam trzeba wydobywać ręcznie poprzez przechylanie butelki

Jest spoko, ale moim zdaniem nie jest wart tej ceny.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe